Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Mutfak Dolabı Modelleri


Ev dekorasyonlarında dikkat çeken tasarımlar oluştururken mutfağın dekorasyonunda küçük nüanslara dikkat etmek, konforlu ve özel bir mutfak kullanımının esasları arasında yer almaktadır. Keyifli anlarınıza tanıklık edecek mutfak modelleri ferah ve göz alıcı mutfaklar oluşturmanızın en büyük yardımcısıdır. Mutfak için dolap seçimi mutfak dekorasyonunda belirleyici bir rol oynamaktadır.

Mutfak dolapları mutfak dizaynında konfor sunan çözümleri ve her yıl yenilenen dekorasyon trendlerine eşlik eden özel detaylarıyla mutfağın görünüşünde estetik ve düzenin hâkimiyetini oluşturmaktadır.

Mutfak dekorasyonlarınızda çarpıcı bir tasarım için en uygun mutfak dolaplarına Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Küçük Nüansların Konforlu Bir Kullanıma Dönüştüğü En Özel Mutfak Dolapları

Yaşam alanlarındaki bölümler arasında yer alan mutfakların dekorasyonunda yemek yaparken kendinizi bir şef gibi hissedebileceğiniz kendinize özgü niteliklerin olması oldukça önemlidir. Mutfak dolabı; kişisel zevklerinize hitap edecek detaylarıyla özel nitelikler oluşturmanızı sağlamaktadır. Mutfağınızın büyüklüğüne uygun dolap seçimi yaparken birbirinden özel dekorasyon stillerini mutfağınızın karakterini ortaya çıkaracak ince dokunuşlarla belirleyebilirsiniz.

Mutfak dolapları; suya, ısıya karşı dayanıklı ve görselliği yüksek malzemelerden üretilmektedir. Membran, akrilik, melamin, ahşap, mdf lam gibi malzemeler mutfak dolaplarında tercih edilmektedir. Mat, parlak yüzey alternatiflerinin bulunduğu mutfak dolap modelleri; mutfaktaki duvar ve zemin döşemelerine uyum sağlayacak renkleriyle kusursuz dizaynlara ev sahipliği yapmanızı sağlar.

Kolay bir mutfak dekorasyonu için hazır mutfak dolapları sıklıkla kullanılmaktadır. Standart mutfak dolap ölçülerinde üretilen hazır mutfak dolaplarının montajı kolaydır. Sade ve şık tasarımlardan oluşan mdf mutfak dolabı; ahşabın sıcaklığını yansıtan doğal renkleriyle klasik mutfak dolaplarının modernize edildiği modellere sahne olmaktadır. Küçük mutfak dolabı modellerinde köşe mutfak dolapları derin depolama alanlarıyla ergonomik bir kullanım sunar.

Sade, şık ve estetik detayların mutfağınızı aydınlatan yapısıyla country mutfak dolapları; İngiliz,

Amerikan ve Fransız tarzı modelleriyle dikkat çekmektedir. Pastel tonların dinlendirici etkisini hissedebileceğiniz İngiliz tarzı country mutfak dolapları her dönemin vazgeçilmez stil sahibi mutfaklarında kendine özel bir yer bulmaktadır.

Tamamen ahşap detaylardan oluşan Amerikan tarzı country mutfak dolapları ise dağ evi, yazlık ev gibi dinlendirici yaşam alanlarında doğayla bütünleşen bir mutfak oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Fransız tarzı country mutfak dolabı ise; yaprak, çiçek gibi benzersiz desenlerin mutfaklarda bahar havası yaşatan modellerini bünyesinde barındırmaktadır.

Popülaritesini yitirmeyen Amerikan mutfak dolapları ise genellikle oturma odasının mutfağa eşlik ettiği yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Özellikle l mutfak dolabı modelleriyle geniş bir kullanım alanı sunan Amerikan mutfak dolaplarında özel bir yemek yeme bölümü için orta tezgah tercih edilmektedir. Dolap sayısının fazla olduğu l mutfak modellerinde tencere, tabak gibi mutfak malzemelerini saklamak oldukça kolaydır.

Mutfakta salon şıklığını sevenler için dekoratif mutfak dolapları canlı renkleriyle yaşanabilir özel bir tarz oluşturmanız için idealdir. Mürdüm, pembe, kırmızı, lake gibi renklerin parlak desenlerle birleştiği parlak yüzey yapısına sahip olan mutfak dolabı çeşitleridir.

Yeni nesil mutfak dekorasyonları için modern mutfak dolapları teknolojinin işlevselliğinden yararlanarak üretilmektedir. Dokunmatik mutfak dolabı kapakları mutfağın görünüşüne derinlik katarken, fonksiyonelliği ile özel bir kullanım sağlar. Antrasit, beyaz, siyah renklerinin öne çıktığı modern mutfaklarla sadeliğin konforunu yaşayabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonlarında son zamanların en dikkat çeken mutfak modelleri ise ankastre mutfak dolaplarıdır. Ankastre mutfak dolaplarının en önemli özelliği davlumbaz, ocak, fırın gibi eşyaların mutfağa entegre edilmiş şekilde bulunmasıdır. Özel dizayn ankastre mutfaklar derin kullanım alanları, parlak yüzeyleri ve beyaz eşyalarla bütünleşmiş görünümüyle üst düzeyde bir fonksiyonellik sağlamaktadır. Düzenli ve kusursuz bir mutfak tasarımında keskin detayların hâkim olduğu ankastre mutfakları rahatlıkla seçebilirsiniz.

Mutfak Dolaplarında Eşsiz Seçimler ve Mutfak Aksesuarları

Özel bir mutfak tasarımı için ince ayrıntıları vurgularken, kaliteli malzemeler seçmeniz uzun süreli ve keyifli bir mutfak deneyimi sağlamaktadır. Mutfağınız uygun mutfak dolapları aydınlatıcı bir etki oluşturup yaşanabilir bir tasarım sağlar. Mutfağınızdaki mevcut mutfak dolaplarını değiştirmeyi düşünüyorsanız yalnızca mutfak dolap kapaklarını değiştirerek özel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Mdf üzerine lake kaplama mutfak dolaplarını kaliteli yapısı ve uygun fiyatlarıyla tercih edebilirsiniz.

Mutfak dolaplarında yüksek ve konforlu bir performans için mutfağınızın ölçülerine uygun geniş kullanım alanına sahip mutfak dolapları seçmeniz gerekir. Mutfak dolaplarında cam detaylar camın zarafetini yansıtmaktadır. Rafların ve çekmecelerin kullanışlı olması için derinliklerinin doğru ayarlanması önemlidir. Dar mutfaklar için mini mutfak dolapları pratik ve modüler tasarımlarıyla özel bir görüntü sunar. Geniş mutfaklarda derin ve raylı çekmece sepetleri tencerelerin düzenini sağlar. Çekmecelerin içerisinde yer alan kaşıklıklar; çatal bıçak düzenini ayarlamanız için gereklidir.

Mutfak dolabının içinde bulunan çöp kovası için yemek yaparken kullanım kolaylığı arayanlar için özel bir detaydır. Mutfak dolapları ile beyaz eşyaların yerlerinin uygun olması da oldukça mühimdir.  Bu noktada ankastre mutfak dolapları pürüzsüz, keskin ve bütünlük sağlayan detaylarıyla sıklıkla kullanılmaktadır.

Tek rengin sıradanlığını farklı ve uyumlu renklerin oluşturduğu özel dizaynlar ile özgünleştirebilirsiniz. Üst mutfak dolaplarında beyazın inceliğini, alt dolaplarda mor rengin canlılık veren etkisiyle bütünleştirip estetik ve mutfağın ambiyansını yenileyen tasarımlara imza atabilirsiniz.

Antibakteriyel, kir ve leke tutmayan membran, mdf lam gibi malzemelerden üretilen mutfak dolapları uzun süreli ve konforlu bir kullanım için seçilmektedir.

Mutfak dolabı fiyatları malzemesine, markasına, ölçülerine ve rengine bağlı olarak değişmektedir.En kaliteli ve ucuz mutfak dolapları için özel filtreleme alternatifleriyle Evim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.