Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Mutfak Bataryası Çeşitleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Özel formların, özgün detaylarla birleştiği mutfak tasarımlarına temel ve yan ürünler eşlik etmektedir. Mutfak bataryası; suyun akışını sağlarken mutfak dizaynlarına uyum sağlayacak etkili ve ufak detaylarıyla dikkat çekmektedir. Evye bataryası; mutfak lavabosu ve evyesiyle ahenk oluşturacak özel detaylar içermektedir.

Şef mutfaklarını aratmayacak en özel mutfak armatürleri pratik kullanımları ve estetik dizaynlarıyla mutfaklarınıza şıklık katmaktadır. Mutfakta kullanacağınız suyun miktarını ayarlarken, özel aparatları yardımıyla sebze ve meyvelerinin hijyenini sağlayabilirsiniz. Su tasarrufu sağlayan mutfak muslukları yeni nesil teknolojilerin akıllı çözümler oluşturduğu ürünlerden oluşmaktadır.

Klasikten moderne mutfak tasarımlarınızda dikkat çekici alternatiflerin yer aldığı mutfak batarya modellerini Evim.com sitesinden bulabilirsiniz.

Suyun Arındıran Etkisini Yansıtan Mutfak Bataryaları

Her mutfak dekorasyonuna uyum sağlayacak mutfak muslukları geçmişten günümüze kadar gelen klasik mutfak bataryalarından özgün su tasarruflu modellere kadar geniş ürün çeşitliliğiyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır.   Uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı ve kaliteli mutfak bataryalarını seçmek için özelliklerini bilmek oldukça önemlidir.

Mutfaklarda yeni mutfak dekorasyon trendleri arasında yer alan spiralli mutfak bataryası; oynar başlığı ve suyun akış hızını ayarlama seçenekleriyle pratik bir kullanım sağlar. Endüstriyel mutfaklarda yer alan spiralli mutfak bataryaları şef mutfaklarını aratmayan detaylarıyla evlerde de kullanılmaktadır.

Eviye bataryası kategorisinin önemli modellerinden biri olan kuğu borulu musluklar zarafet sağlayan kendine has tasarımlarıyla mutfaklarınıza yenilik katar. Derin hazneye sahip olan lavabolarda rahat bir kullanım sağlar.

Mutfak malzemelerinde akıllı çözümler sunan yeni nesil dokunmatik mutfak çeşmesi yoğun olarak kullanılan mutfaklar için oldukça kullanışlıdır. Hijyenik, sağlıklı ve su tasarrufu sağlayan dokunmatik bataryaların elektrik ve pil ile çalışan modelleri mutfakta yüksek teknolojiyi sevenlerin tercihidir. Gizli perlatörlü mutfak bataryaları arasında soğukta açılma özelliği ve enerji tasarrufuyla dikkat çekmektedir.

Çift akışlı klasik mutfak bataryaları; sıcak soğuk suyun ayrı musluklardan aktığı mutfak armatürleridir. Eskiden kullanımı yaygın olan modeller, günümüzde klasik mutfak dekorasyonlarında kendine yer bulmaktadır.

Geleneksel mutfak stilleri için aplike bataryalar tek ve çift musluklu özel alternatifleriyle estetik ve şık bir kullanım sunar. Antik, siyah, krom, beyaz, kırmızı gibi birbirinden özel renkleriyle mutfaklarınıza canlılık katar.

Endüstriyel batarya modelleri arasında öne çıkan yaylı bataryalar özel formlarıyla evlerinizin mutfağına konuk olmaktadır. Özel duş başlığı sayesinde yüksek arındırıcılık ve hijyen sağlayan mutfaklar için ideal bir kullanım sahiptir. Tamamen dönebilen yaylı başlık bulaşık yıkamanızı kolaylaştırmaktadır. Sıvı sabunluklu batarya modellerinin de yer aldığı yaylı bataryalar; mutfak musluğuna ek olarak sıvı sabunluk musluğunun bulunduğu pratik ve temizlik sağlayan ürünlerdir. Genellikle krom yüzeye sahip olan bataryalar leke tutmaz ve kolaylıkla temizlenir.

Ayarlanabilir hortumu ile esnek uçlu bataryalar siyah, beyaz, kırmızı gibi özel renklere sahiptir. Bataryanın hortumu üst düzeyde bir esnekle üretildiği için kullanımı oldukça pratiktir. Mutfak duvarındaki yer alan su tesisatı için duvardan bataryalar kullanılmaktadır. Aç- kapa tek musluk seçeneklerinden çift musluk seçeneklerine kişisel ihtiyaçların özel formlar kazandığı modelleriyle kişilerin beğenisini kazanmaktadır.

Mutfağınızda Özel Formlarıyla Yer Alacak Mutfak Bataryaları Evim’de

Mutfak dekorasyonlarının önemli parçalarından biri olan mutfak bataryalarını seçerken mutfak lavabolarına ve su tesisatına uygun bir model seçmek dayanıklı ve uzun süreli bir kullanım için özen gösterilmesi gereken detaylar arasında bulunmaktadır. Bataryaların kullanım özellikleri ve renkleri kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliklerde olmalıdır.

Leke tutmayan özel yüzeye sahip bataryaların temizliği kolaydır. Bataryaların montajının kolay olması da sorunsuz bir kurulum için gereklidir. Mutfak bataryaları değişen dekorasyon anlayışlarının ışığında birbirinden özel renk alternatifleri içermektedir. Antik, siyah, beyaz gibi çarpıcı renkler mutfak dekorasyonlarında özel bir şıklık oluşturur. Su ve enerji tasarrufu sağlayan yeni nesil mutfak çeşmeleri alternatif ve özel çözümleriyle mutfaklarınıza yenilikçi bir bakış açısı getirir.

Mutfak musluk fiyatlarını etkileyen faktörler arasında markası, modeli, rengi ve ebatları yer almaktadır.

Güvenilir alışveriş sitesi Evim.com’da mutfak dekorasyonlarınızı konfor ile bütünleştirecek kaliteli ve en ucuz mutfak bataryalarını bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.