Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Mutfak Yapı Ürünleri


Yaşam alanları arasında zamanınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz mutfakların tasarımında hijyen, konfor ve fonksiyonel ürünler kullanmak yaşanılabilir bir mutfak oluşturmanız için oldukça önemlidir. Mutfak yapı ürünleri mutfak tasarımlarında ufak detayların bütünlük sağladığı estetik ve şık dizaynlar oluşturmanıza yardımcı özel ürünlerden oluşmaktadır.

Mutfak dolapları, mutfak lavaboları, mutfak bataryaları, tezgâh altı grubu, tezgah arası grubu, mutfak halısı, ekmeklik gibi yapı ürünleri mutfak dekorasyonlarınıza yön veren eşsiz ve zengin renk yelpazesinden oluşan malzemelerdir. Yemeklerinize sevginizi katarken işlevsel ürünlerin yardımıyla mutfakta eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Misafirlerinizi ağırladığınız ve özel anlarınızı paylaştığınız mutfağınız için tercih edeceğiniz her detay mutfak tasarımlarınızda konfor yakalamanıza etki etmektedir.

Mutfaklarınızda Eğlenceli Vakit Geçirebileceğiniz Dekoratif Ürünler

Ev dekorasyonunda mutfaklar özel bir ortam oluşturabileceğiniz rahatlık sağlayan detayların hâkim olduğu mutfak ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır. Mutfak dolapları mutfak dekorasyonuna yön veren estetik dizaynlara sahne olan malzemelerdir. Mutfak için dolap seçmek zamansız, yaşanabilir, ferah mutfak tasarımları oluşturmanızın ilk adımıdır. Mutfak dolapları membran, akrilik, melamin, ahşap, mdf lam gibi malzemelerden üretilmektedir.

 Hazır mutfak dolabı; mutfak dolabı modellerinde montaj kolaylığı ile tercih edilmektedir. Amerikan mutfak dolapları ise oturma alanının mutfak ile bütünleştiği işlevsel kullanım sunan dolap modelleri arasında bulunmaktadır. Amerikan mutfak dolaplarında orta tezgah kullanımı yemek yeme alanı oluşturmak için özel bir kullanım sunar. Sade ve modern detayların yer aldığı mutfak dolaplarında beyaz, antrasit, ceviz, krem gibi renk detayları öne çıkmaktadır. Üst dolaplarda açık tonlar, alt dolaplarda ise koyu tonlar estetik formlu modern mutfak dekorasyonları oluşturmanızı sağlar. Country mutfak dolabı; doğallığın ve sadeliğin ahengini yansıtan mutfaklar oluşturmak için çiçek desenleriyle bezenmiştir. Sade, şık ve zarafet içeren detaylarıyla pastel tonları taşımaktadır. Tezgah arasında cam mozaikler; mutfak tasarımlarında mozaiğin küçük, ışıltılı yüzeyi ile göz alıcı mutfak dekorasyonu için iyi bir alternatif oluşturmaktadır.

Mutfak dolaplarını seçtikten sonra dekorasyonun yardımcı ürünlerinden biri olan mutfak lavabolarını seçmeniz gerekir. Çelik, akrilik, seramik, granit gibi kişisel kullanım ihtiyaçlarınız yönelik malzemelerden üretilen mutfak evyelerinde tezgah altı, tezgâh üstü ve tezgaha sıfır modelleri bulunmaktadır. Hijyenin mühim olduğu alanlardan biri olan mutfaklar için granit evyeler antibakteriyel yüzeyleriyle özel bir kullanım sunar. Dayanıklı ve pürüzsüz yapısıyla mutfak tezgahına canlılık katan muskat, siyah, bej, beyaz renklerine sahiptir.

Sert seramik puraplus evye; suya ve ısıya karşı yüksek dayanıklılığı ve leke tutmayan yapısıyla mutfakta zarif ve şık seçimler oluşturmanızı sağlar. Paslanmaz çelikten üretilen alumetalik eviyeler sayesinde çizilmeye karşı direnci ve mat görüntüsüyle dikkat çekici mutfak dekorasyonları oluşturabilirsiniz.

Mutfak bataryaları; mutfak evyesine monte edilen ürünlerdir. Esnek döner başlığa sahip olan bataryalar geniş ürün yelpazesiyle her dekorasyon anlayışını ile bütünleşmektedir. Tek ve çift musluk aplike bataryalar, spiralli bataryalar su tasarrufu sağlayan kullanımlarıyla yeni nesil mutfak tasarımlarında yer almaktadır.

Tezgah altı grubu mutfak ürünleri dekorasyonda işlevsellik sağlayan yan ürünlerdir. Mutfak çekmeceleri için kaşıklıklar kullanım kolaylığı ve düzen sağlamaktadır. Raylı çekmece sepetleri; tencere gibi mutfak ürünlerinizi depolamanız için pratik bir kullanım sağlar. Eviye altlığı lavabolardan damlayan suyun mutfak dolaplarıyla olan temasını engellemektedir.  Dolaba monte çöp kovaları yemek yaparken çıkan çöpleri kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz özel ürünlerdir. Mutfak tezgahında fonksiyonellik sağlayan yan ürünler için tezgah arası grubu ürünleri tercih edilmektedir. Tabaklık ve bardaklıklar günlük kullanımdaki tabak ve bardaklarınızı tezgahta saklamanızı sağlar.

Dekoratif mutfak ürünleri arasında yer alan ekmeklikler konforlu depolama alanları ve sade tasarımlarıyla mutfağın tamamlayıcı ürünleridir.

Mutfak dekorasyonlarınızdaki diğer bir dekoratif ürün ise mutfak halısıdır. Mutfak halıları genel mutfak dizaynlarıyla bütünlük sağlayacak desenlerde tercih edilmelidir.

Yaşanabilir Mutfaklar İçin Dekoratif Yapı Ürünlerinin Fiyatları

Yaşam alanlarınızda mutfaklarınız için alternatif çözümler sunan mutfak yapı ürünleri geniş ürün çeşitleriyle modernden klasiğe birbirinden özel dikkat çeken dekorasyon anlayışlarına uyum sağlamaktadır.  Mutfak ürünlerinin fiyatları markasına, modeline, cinsine ve sektörel değişimlere bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Mutfak dekorasyonunun belirleyici ürünleri arasında yer alan mutfak dolaplarından tamamlayıcı tezgah altı grubu ürünlerine kadar mutfağınız için en özel malzemeler bütçe dostu fiyatlarıyla Evim.com online sitesinden satın alabilirsiniz.

Konforlu Mutfak Tasarımlarını İçin Temel Noktalar

Konforlu mutfak tasarımları için mutfağınızın ölçülerine uygun ürünler seçmeniz gerekir. Dar mutfaklar için köşeli mutfak dolapları, geniş ve oturma alanının yer aldığı mutfaklar için Amerikan mutfak dolaplarını kullanabilirsiniz. Mutfağın hijyenik ve sağlıklı ürünlerden oluşması için mutfak dolaplarının ve mutfak tezgahının antibakteriyel bir yüzeye sahip olmasına özen gösteriniz. Leke tutmayan mutfak ürünleri mutfakta ferah ve kullanışlı bir tasarım oluşturmak için önemlidir. Mutfak evyelerinde yeterli alan varsa 1.5 ve 2 bölmeli modeller geniş bir kullanım olanağına sahip mutfaklar için güzel alternatiflerdendir.

Düzenli bir mutfak dekorasyonu için kaşıklıklar oldukça kullanışlıdır. Mutfak çekmecesinin ebatlarına uygun şekilde kaşıklık seçmelisiniz. Raylı çekmece sepetleri özellikle büyük tencereler için özel bir alan oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Dolaba monte çöp kovaları mutfakta yemek yaparken kullanım kolaylığı oluşturmaktadır. Günlük olarak kullandığınız bardak ve tabaklara ulaşmanız için bardaklık ve tabaklıkları kullanabilirsiniz. Ekstra özel bir depolama alanı için dolaplı ekmeklikler idealdir. Dekorasyonun son noktası olan mutfak halıları için kolay temizlenen modelleri kullanmaya özen gösteriniz.

Mutfak dekorasyonlarınızda özel formlar yakalayabileceğiniz geniş model ve marka çeşitliliğine sahip ürünler için Evim.com sitesinin filtreleme alternatifleri ve uygun fiyat fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.