Blog

 • Banyo Aksesuarları İle Şıklık Yarışını Banyolara Taşıyın

  Ev dekorasyonlarında iç mimarları aratmayan estetik ve şık tasarımlara imza atmak için, birbirinden özel eşyalar tercih edilmektedir. Bu şıklık anlayışı kendini banyo dekorasyonlarında da göstermeye başladı. Şıklığın tamamlayıcısı olan aksesuarlar, banyo dekorasyonunda banyo eşyalarının formlarının değişmesiyle farklı alternatiflerin ortaya çıkmasını sağladı.

  Banyo dekorasyonlarında aksesuar gibi kullanılabilecek formlarda üretilen banyo eşyaları, şıklığın bir dekorasyon amacına büründüğü tasarımlarda tercih edilmektedir. Banyo stilinizi yansıtacak aksesuarlar, banyo eşyalarını sizler için detaylı olarak inceledik.

  9 Ay Önce
 • Mutfak Halısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Bu dönemde herkes evine daha farklı değişimler katmak istiyor. Evde değişimi en çok yansıtan şeylerin başında ise halıların geldiği düşünülüyor. Mutfakta daha çok vakit geçirenler için halının önemi daha büyük.

  1 Yıl Önce
 • Evinizin Tarzını Söyleyin, Size En Uygun Parke Rengini Söyleyelim

  Son zamanlarda yaşam alanlarındaki zemin döşemelerinde en sık tercih edilen yapı malzemelerinin başında parkeler geliyor. Parke zemin döşemesi sayesinde hem daha iyi bir ısı yalıtımı elde ediliyor, hem de harika görünen yaşam alanlarımız daha keyifli bir hal alıyor. Evlerde dekoratif bir değişikliğe gidileceği zaman da en çok zemin döşemeleri dikkatleri üzerine çekiyor. Zemin döşemesini yenileyerek, mevcut mobilya ve aksesuarlarınızı değiştirmeden evinizde büyük bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

  Hayatınızın çoğunu geçirdiğiniz muhteşem yaşam alanlarınızın bir karaktere bürünmesi ile birlikte daha etkileyici bir görüntü sergilemesini sağlayacak dekorasyon öğelerinden en önemlisi hiç şüphesiz parkelerdir. Salonlarda, yatak odalarında ya da oturma odalarındaki mevcut renklere göre seçeceğiniz uyumlu parkeler, güzel bir şekilde uygulandığında çok modern ve şık görüntüler ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Seçeceğiniz zemin rengi, uyguladığınız alanda pozitif bir enerjinin kaynağı olacaktır. Peki, evler için en uygun parke renkleri neler? İşte bu soru ve daha fazlası yazımızın devamında sizleri bekliyor.

  1 Yıl Önce
 • Banyoların Vazgeçilmezi Duşakabinlerin Montajı İçin Tüm Bilmeniz Gerekenler

  Son zamanlarda evde çok vakit geçirmek, tadilat ihtiyaçlarının ne kadar fazla olduğunu görmemizi sağladı. Salonlardan mutfaklara, yatak odalarından banyolara kadar, evlerimizde değişikliğe gideceğimiz pek çok nokta gözümüze daha çok çarpmaya başladı. Bu alanların başında da hijyene son derece önem vermemiz gereken bu günlerde, banyolar geldi. Özellikle banyolarda bulunan eski ve yıpranmış duşakabini değiştirmek, tadilat için kolları sıvayanların ilk tercihi oldu.

  Siz de yukarıda bahsettiğimiz gibi bir değişiklik ihtiyacı içerisinde iseniz; bir heyecanla harika bir duşakabin satın almış olabilirsiniz. Fakat bu duşakabinin montajını nasıl yapacaksınız? Bu sizi zor bir sürecin içerisine doğru sürüklemesin, zor bir iş olsa da önemli noktalara özenle dikkat edilerek üstesinden gelebileceğiniz bir uygulama olduğunun teminatını verebiliriz. Yeter ki hiçbir işleme başlamadan önce, bu uygulamayı yapmaya hazır olduğunuza emin olun.

  İşte sizler için, iki kabin arası duşakabin modelleri başta olmak üzere, montaj sırasında uygulamanız gereken tüm ayrıntıları hazırladık!

  1 Yıl Önce

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.