Blog

 • Evinizin Tarzını Söyleyin, Size En Uygun Parke Rengini Söyleyelim

  Son zamanlarda yaşam alanlarındaki zemin döşemelerinde en sık tercih edilen yapı malzemelerinin başında parkeler geliyor. Parke zemin döşemesi sayesinde hem daha iyi bir ısı yalıtımı elde ediliyor, hem de harika görünen yaşam alanlarımız daha keyifli bir hal alıyor. Evlerde dekoratif bir değişikliğe gidileceği zaman da en çok zemin döşemeleri dikkatleri üzerine çekiyor. Zemin döşemesini yenileyerek, mevcut mobilya ve aksesuarlarınızı değiştirmeden evinizde büyük bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

  Hayatınızın çoğunu geçirdiğiniz muhteşem yaşam alanlarınızın bir karaktere bürünmesi ile birlikte daha etkileyici bir görüntü sergilemesini sağlayacak dekorasyon öğelerinden en önemlisi hiç şüphesiz parkelerdir. Salonlarda, yatak odalarında ya da oturma odalarındaki mevcut renklere göre seçeceğiniz uyumlu parkeler, güzel bir şekilde uygulandığında çok modern ve şık görüntüler ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Seçeceğiniz zemin rengi, uyguladığınız alanda pozitif bir enerjinin kaynağı olacaktır. Peki, evler için en uygun parke renkleri neler? İşte bu soru ve daha fazlası yazımızın devamında sizleri bekliyor.

  13 Gün Önce
 • Banyoların Vazgeçilmezi Duşakabinlerin Montajı İçin Tüm Bilmeniz Gerekenler

  Son zamanlarda evde çok vakit geçirmek, tadilat ihtiyaçlarının ne kadar fazla olduğunu görmemizi sağladı. Salonlardan mutfaklara, yatak odalarından banyolara kadar, evlerimizde değişikliğe gideceğimiz pek çok nokta gözümüze daha çok çarpmaya başladı. Bu alanların başında da hijyene son derece önem vermemiz gereken bu günlerde, banyolar geldi. Özellikle banyolarda bulunan eski ve yıpranmış duşakabini değiştirmek, tadilat için kolları sıvayanların ilk tercihi oldu.

  Siz de yukarıda bahsettiğimiz gibi bir değişiklik ihtiyacı içerisinde iseniz; bir heyecanla harika bir duşakabin satın almış olabilirsiniz. Fakat bu duşakabinin montajını nasıl yapacaksınız? Bu sizi zor bir sürecin içerisine doğru sürüklemesin, zor bir iş olsa da önemli noktalara özenle dikkat edilerek üstesinden gelebileceğiniz bir uygulama olduğunun teminatını verebiliriz. Yeter ki hiçbir işleme başlamadan önce, bu uygulamayı yapmaya hazır olduğunuza emin olun.

  İşte sizler için, iki kabin arası duşakabin modelleri başta olmak üzere, montaj sırasında uygulamanız gereken tüm ayrıntıları hazırladık!

  14 Gün Önce
 • Türlerine Göre Kapı Temizliğinin Püf Noktaları

  Kapılar içten dışa yaşam alanlarına eşlik eden dekoratif ve güvenli bir kullanım sağlayan malzemelerdir. Değişen dekorasyon trendleri ile A’dan Z’ye pek çok kapı modeli sektörde yerini almıştır. İç kapı modellerinde lake kapı, Amerikan panel kapı, PVC kapı gibi çeşitler öne çıkmaktadır. Bu modeller ile iç ve dış mekanların dekorasyonu aslında bir anda değişmektedir. Kapı seçerken görsellik ve dayanıklılık kadar kapı temizleme rutinine de dikkat edilmesi gerekmektedir.
  Kapılar üretildiği hammaddeye bağlı olarak, farklı temizlik malzemeleri yardımıyla temizlenmektedir. Kapıya uygun temizlik yapılmadığında, kapı deforme olur. Kapılarınızı temizlik avcılarına taş çıkartacak ince detaylar ile temizleyebilirsiniz. Bunu yaparken ilk günkü görünümünü kaybetmemesi için, kapı türlerine göre temizlik malzemeleri kullanmaya dikkat etmelisiniz. Bu yazımızda sizler için “Kapı türüne göre nasıl temizlenir” konusu hakkında detaylara yer vereceğiz.

  14 Gün Önce
 • Bahçelerin Koruyucusu Tel Örgüler Hakkında Bilmeniz Gereken Tüm Ayrıntılar

  Yeşilin bin bir tonunun bulunduğu bahçeler, şehir hayatının stresini atmanızı sağlayan değerli alanlardır. Bu nedenle bir bahçeye sahip olmak, açık havada keyifli vakit geçirmek bakımından son derece önemlidir. Bahçelerin tek başına sunduğu özel manzaraların yanı sıra, bahçeyi zenginleştirecek birbirinden özel yapı malzemeleri kullanılmaktadır. Bu malzemeler içinde yer alan tel örgüler kullanım amaçları açısından büyük bir öneme sahiptir.

  22 Gün Önce

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.