Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Pisuvar Modelleri


Pisuvar

Kişisel hijyen sağlayan pisuvarlar teknolojik gelişmelere ve kişisel ihtiyaçlara göre birbirinden farklı modellerde üretilmektedir. Pisuvarlar sağlıklı seramik ve antibakteriyel yüzeyleri ile yoğun olarak kullanılan tuvaletler için temizlik sağlayan ürünlerdir. Pisuvar modelleri değişen dekorasyon anlayışına ve yüksek hijyen sağlamak amacıyla özel seçenekler sunmaktadır. Pisuvar ölçüleri kullanım alanına uygun bir biçimde üretilen modelleri ve değişen su girişi alternatifleriyle pek çok seçeneğe sahiptir.

Kişisel ihtiyaçlara yönelik pisuvarları geniş ürün yelpazesi ve online uygun fiyat avantajlarıyla Evim.com sitesinden satın alabilirsiniz.

İşlevsellik Sunan Pisuvar Modelleri

Kişisel kullanımdan toplu kullanım alanlarına kadar farklı pisuvar çeşitleri bulunmaktadır. Pisuvarların hijyenik, su tasarruflu ve kaliteli malzemeden üretilmesi önemlidir. Standart pisuvarlar iki farklı su çıkışı bulunan modellerden oluşmaktadır. Arkadan su girişli pisuvar; su girişi pisuvarın arkasında yer alan modellerdir. Gizli montaj özelliği bulunan arkadan su girişli pisuvarlar estetik görünüşleriyle dikkat çekmektedir. Su girişinin üstten olduğu pisuvar modelleri üstten su girişli pisuvarlardır. Suyun akış hızının fazla olması suyun pisuvara ulaşma hızını artırmaktadır. Sağlıklı seramikten üretilen pisuar; temiz ve hijyenik bir kullanım sunar.

Yoğun olarak kullanılan alanlarda yüksek teknolojinin temizlikle bütünleştiği fotoselli pisuvar modelleri tercih edilmektedir. İçerisinde yer alan fotosel sistemi sayesinde otomatik su çıkışı ve temizlik sağlamaktadır. Fotoselli pisuvarlar pilli ve elektrikli olmak üzere iki farklı modele sahiptir. Fotoselli pilli pisuvar; fotosel musluğunun içerisinde bulunan pil ile çalışmaktadır. Su sızdırmayan sağlam yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Yoğun olarak kullanılan, okul, hastane, restoran, ofis gibi mekanların tuvaletlerinde fotoselli elektrikli pisuvarlar üst düzeyde hijyen ve su tasarrufu için tercih edilmektedir. Elektrik bağlantısıyla su akışı otomatik olarak çalışmaktadır. Farklı yüzey alternatifleriyle şık bir dizayn oluşturabilirsiniz.  Beyaz dışında siyah, kırmızı, sarı, yeşil gibi zengin renk alternatifleriyle kullanıldığı alana canlılık katar.

Su ve sifon sisteminin içinde bulunmadığı susuz pisuvarlar ise yeni nesil çalışma sistemiyle dikkat çekmektedir. Su olmadığı için koku ve bakteri oluşumu engellenmektedir. Susuz pisuvarlar kartuş sistemiyle çalışmaktadır. Jelli susuz pisuvar; kullanım süresi uzun jelli kartuşlar yardımıyla pisuvarda temizlik sağlar. Kuru kartuşlu susuz pisuvar; jelsiz kuru kartuş sistemiyle kullanılan pisuvar modelleridir. Kartuş değişiminin pratik olarak yapıldığı ve temizliğinin kolay olduğu pisuvarlardır.

Son zamanlarda ise ısıya duyarlı pisuvarlar kullanılmaya başlamıştır. Pisuvar panelleri toplu kullanılan tuvaletlerde ara bölme olarak tercih edilmektedir. Antibakteriyel, silinebilir yüzeyleri ile kompakt bir tasarıma sahiptir. Düz renk seçenekleri ve desenli modelleriyle kendine has bir görünüm sunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Pisuvarlar Evim’de

Kişisel ve toplu kullanım alanlarında tercih edilen pisuvarların kullanım alanına uygun seçilmesi gerekir. Yoğun olarak kullanılan tuvaletlerde fotoselli pisuvarlar ideal bir kullanıma sahiptir. Marjinal tasarımlar için siyah, kırmızı gibi renkler ambiyansı değiştirmektedir. Standart kullanıma sahip tuvaletlerde su çıkışına uygun modellere yönelebilirsiniz. Gizli montaj özelliği estetik ve özel bir görünüm isteyenlerin tercihidir.

Pisuvar panelleri ise antibakteriyel yüzeyleriyle pisuvarların birbirinden ayrılmasını sağlar. Pisuvarın kaliteli malzemeden üretilmesi uzun süreli bir kullanım için önemlidir. Farklı ebatları bulunan pisuvarlar doğru ölçülerde seçilmelidir.

Pisuvar fiyatları, malzemesine, markasına, rengine ve ebatlarına bağlı olarak değişmektedir.

Güvenilir alışveriş sitesi Evim.com adresinden kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak özel filtreleme seçenekleri ve cazip fiyat fırsatlarıyla aradığınız pisuvar modelini bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.