Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Banyo Yapı Ürünleri


Günün yorgunluğundan uzaklaştığınız dinlendirici etkilere sahip olan banyolarınız için göz alıcı ve konforlu tasarımlar oluşturmanız kaliteli malzeme kullanımıyla gerçekleşmektedir. Banyo yapı ürünleri banyonun küçükten büyüğe her detayını belirleyebileceğiniz geniş ürün yelpazesiyle banyolarınızda stilinizi yansıtabilmenizi sağlar. Dünden bugüne değişen banyo dekorasyon ürünlerinde suyun arındırıcılığını hissedebileceğiniz sağlamlığın ve rahatlığın öne çıktığı detaylara rastlayabilirsiniz. Banyoda kullanılan temel ürünlere eşlik eden banyo aksesuarları özgün formlu banyolar oluşturmanıza yardımcı küçük ve etkili detaylarıyla banyo dizayn ürünleri arasında yer almaktadır.

Banyonuzun mimarı olmanızı sağlayacak banyo bataryalarından, banyo dolaplarına kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her malzemeyi ayrıntılı filtreleme alternatifleri ve avantajlı fiyat fırsatlarıyla güvenli online alışveriş sitesi Evim.com’dan satın alabilirsiniz.

Banyolarda Özgünlük ve Konfor Sağlayan Banyo Ürünleri

Evlerin olmazsa olmazı yaşam alanlarından biri olan banyolarınızı tasarlarken gözünüzde canlandıracağınız her detayı banyo dekorasyonunda uygulama imkânı bulabileceğiniz zengin ürün alternatifleri bulunmaktadır.  Banyo dekorasyonlarınız için tesisat, yer ve duvar döşemelerini belirledikten sonra yıkanma alanlarında tercih edeceğiniz ürünleri seçmelisiniz.

Duşakabinler; yıkanma alanlarında rahat bir kullanım sunarken duş teknesi, duşakabin gibi detayların önemli olduğu ürünlerdir. Duş tekneli duşakabinler; banyo zemini ile teması kesen, çelik, seramik, akrilik gibi malzemelerden üretilen geometrik şekilleri değişen ürünlerdir. Yüksekliğine göre değişen düz, monoblok, flat duş teknesi modelleri vardır. İhtiyaç duyacağınız kullanım türüne bağlı olarak duş teknesini belirleyebilirsiniz. Duş teknesiz duşakabinler; modern banyo dekorasyon trendleri arasında yer alan teknesiz duşakabinler banyo zeminine doğrudan monte edilmektedir. Sürgülü ya da kapılı modellerin eşliğinde pratik ve bütünlük sağlayan görünümleriyle banyolarınıza şıklık katar. Yıkanma alanları için duşakabin yerine küvet modellerini de kullanabilirsiniz.

Küvetler; kaymaz ve antibakteriyel yüzeyleri, sızdırmayı önleyen dayanıklı yapısıyla özel ve konforlu bir kullanım sağlar. Geniş banyolar için ayaklı küvet modelleri; dört ayaklı, yerden yüksek dekoratif görünüşleriyle banyolarınızın ambiyansını değiştirir. Rahat kullanımın ve zarifliğin temsilcisi ayaksız küvetler yeni nesil modern tasarımlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Tazyikli suyla masaj keyfi yaşayabileceğiniz jakuziler ise banyoların dışında teras, balkon, bahçe gibi alanlarda kullanılan modelleriyle göz doldurmaktadır. Vücut sağlığı için faydasıyla bilinen hidrofor sistemiyle üretilen jakuzilerin farklı formları bulunmaktadır.

Duş sistemleri; yıkanma alanlarında fonksiyonellik arayan kişilere hitap eden duş paneli, duş başlığı, el duşu gibi alternatiflerden oluşmaktadır.

Yıkanma alanlarında yer alan genellikle duşakabinler ile birlikte kullanılan duş bataryaları zarif tasarımların dikkat çekici ayrıntılara dönüştüğü, suyun sıcaklığını ayarlamaya yarayan işlevsel ürünlerdir. Ankastre duş bataryaları; sıva altına ve üstüne kolaylıkla monte edilen yeni nesil duş bataryaları arasında öne çıkan modellerden biridir. Aplike duş bataryaları ise çift ve tek kumandalı modellere ve konforlu bir kullanıma sahiptir.

Banyo bataryaları; yıkanırken suyun sıcaklığı belirlemenizi sağlayan musluk sistemlerinden oluşmaktadır. Yıkanma keyfinizi arttıran ergonomik tasarımlarıyla kolay bir kullanım sunan ürünlerdir. Kireç temizleme, su tasarrufu ve ısı ayarı bulunan termostatik banyo bataryaları lüks bir banyo arayanların tercihidir.

Kişisel temizlik için önem arz eden klozet&bideler banyo dekorasyonlarına uyum sağlayacak asma klozet, gömme klozet, akıllı klozet gibi geniş ürün çeşitleriyle yer almaktadır. Modern banyolarda asma klozetler zeminden bağımsız görünümü ve göz dolduran detaylarıyla oldukç rağbet görmektedir. Tuvalet sonrası temizlik için kullanılan bide modelleri de klozet modeliyle uyumlu seçilmelidir. Pisuvar modelleri özellikle yoğun olarak kullanılan tuvaletlerde hijyen sağlamaktadır. Tuvalet taşları; seramiğin özel yüzey yapısının işlevsellik ile bütünleştiği ürünlerdir. Klasik tuvalet modellerine yönelik tuvalet taşlarının dışında modernize edilmiş antibakteriyel, çevre yıkamalı modelleri özel bir kullanım sağlar.

Tuvalet temizliği için kullanılan rezervuarlar gelişen teknolojinin yardımıyla su doldurma ve boşaltma kapasiteleri değişen ürünlerdir. Çift basmalı rezervuar modelleri kademeli su boşaltma sistemleriyle su tasarrufu sağladığı için banyolarınızda güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Klozet modelinize uygun rezervuar seçmeye özen göstermelisiniz.

Banyonun el yıkama bölümünde ise ferah ve fonksiyonel özellikleriyle lavabolar bulunmaktadır. Yuvarlak, köşe, etajerli, çanak gibi her banyoda ihtiyaçları karşılarken özenli bir stil oluşturacak lavabolar üretilmektedir. Lavabolara uygun olarak üretilen lavabo bataryaları; kuğu borulu, ankastre, termostatik, üç delikli gibi eşsiz ürün yelpazesine sahip olan ürünlerdir. Banyolarınızda özgün tasarımlara imza atmanızı için lavabonuza uyum sağlayacak modeli seçmeniz önemlidir.

Havlu, sabun, şampuan gibi ürünlerinizi depolamaya yarayan banyo dolapları akrilik, masif, ahşap malzemelerden üretilmektedir. Banyo dolapları lavaboları tamamlayan şık modelleriyle banyonuza yenilikçi bir hava katar. Aynalı, ayaklı, asma, hilton gibi birbirinden özel dolap çeşitleri banyo dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz niteliklerdedir.

Banyo aksesuarları banyo dizaynlarını tamamlayan, havluluk, sıvı sabunluk, tuvalet fırçası, bornozluk, banyo apliği gibi birbirinden özel dekoratif ve işlevsel ürünleriyle banyoda vizyon sağlayan detaylara sahiptir. Klozet kapağı, küvet sifonu,taharet musluğu gibi banyo hırdavat ürünleri de banyoda kullanılması gereken yardımcı malzemelerdir.

Alternatif Çözümler Sunan Banyo Ürünleri Özel Fiyatlarıyla Evim’de

Banyo dekorasyonunda kişisel zevklerinize hitap eden göz alıcı tasarımlara ev sahipliği yapabileceğiniz banyo ürünleri çarpıcı formların hijyen ve fonksiyonellik sağlayan özel detayları eşliğinde yer aldığı geniş ürün skalasıyla Evim.com sitesinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Banyonuzda konforlu bir ortam oluşturmanızı sağlayacak ince detaylara sahip banyo aksesuarları klasikten moderne her dekorasyona yönelik nitelikleriyle hizmetinizdedir.

Banyo tasarımlarınızda A’dan Z’ye ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünler marka, renk, model gibi her detayı filtreleyebileceğiniz alternatif filtreleme seçenekleri ve her bütçeye uygun fiyatlarıyla Evim.com online alışveriş sitesinden güvenle satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.