Filtre
Filtre

Yuvarlak Lavabo Modelleri

sayfa başı
Sayfa
sayfa başı
Sayfa

Banyo dekorasyonunda banyo lavaboları kullanım kolaylığı sağlamak ve estetik bir görüntü oluşturmak için oldukça önemli malzemeler arasında yer almaktadır. Banyo lavabolarında hijyenik özelliklerinden dolayı seramik malzemeler tercih edilse de, cam, çelik, mermer gibi farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Banyolarınızın ölçülerine uygun her ebatta lavabo modeli bulunmaktadır.

Banyo lavaboları kare lavabo, çanak lavabo, yuvarlak lavabo gibi farklı model alternatifleri ve renk, model, ebat, fiyat filtreleme özellikleri ile Evim.com sitesinde banyonuzda özel dizaynlar oluşturmanız için sizleri bekliyor!

Yuvarlak Lavabo

Yuvarlak lavabolar; derin hazneleri ve estetik görünümüyle banyolarınıza güzellik katar. Yenilikçi modeller arasında yer alan yuvarlak lavaboların 38x38x17 cm, 41x41x14 cm gibi her banyoya uyum sağlayacak ebatları bulunmaktadır.

Tezgah Üstü Yuvarlak Lavabo: Banyo tasarımlarında tezgah üstü lavabolar modern görünümüyle sıklıkla tercih edilmektedir. Cam, porselen, seramik, mermer yuvarlak lavabolar kaliteleriyle ön plana çıkmaktadır. Tezgah üstü yuvarlak lavabolar, yuvarlak lavabo dolaplarıyla birlikte zevkinize hitap eden özel tasarımlar oluşturabileceğiniz malzemelerdir. Tezgah üstü yuvarlak lavabolarda renkli ve desenli lavabo modelleri çarpıcı bir görünüm sergilediği için banyoların vazgeçilmezleri arasında yer almaya başlamıştır.

Seramiksan, Bien, Ege Vitrifiye gibi Türkiye’nin en önemli lavabo üretim markalarının eşsiz yuvarlak lavabo modelleri geniş renk skalasıyla Evim.com adresinde yer almaktadır.

Tezgah Altı Yuvarlak Lavabo: Tezgah altı yuvarlak lavabolar; tezgah ile bütünlük sağlayan şık bir görüntü oluşturmaktadır. Lavabo tezgahında kullanım alanını genişleten tezgah altı yuvarlak lavabolar küçük, büyük her banyoya uyum sağlayabilecek ebatlarda üretilmektedir. Mat ve parlak yüzey seçenekleri tezgah altı yuvarlak lavabo modellerinde yer almaktadır.

33x43 cm, 37x51 cm gibi ebatlarda üretilen Newarc, Bocchi, Vitra yuvarlak lavabo çeşitleri banyonuzda özgün tasarımlar oluşturabileceğiniz renkli modellere sahiptir.

Yuvarlak Lavabo Fiyatları

Banyonuzda kendine özgü tasarımlara imza atabileceğiniz lavabo çeşitleri üretim özellikleri farklılık gösteren ürünlerden oluşmaktadır. Seramik, çelik, mermer ya da cam kullanılarak üretilen banyo lavabolarının beyaz dışında kırmızı, siyah, turuncu vb. renk alternatifleri bulunmaktadır. Üretim özelliklerindeki farklılıklar banyo lavabo modellerinin fiyatlarına yansır.

Yuvarlak Lavabo Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Şık ve zarif tasarımlar oluşturabileceğiniz yuvarlak banyo lavabolarını satın alırken banyonuzun boyutlarıyla lavabonun ebatlarının uyumlu olmasına dikkat ediniz. Küçük banyolarda çok büyük ebatlarda yuvarlak lavabo kullanmak dekorasyon hatalarından biridir. Yuvarlak lavabo alırken beyaz renk dışında yeşil, turuncu, kırmızı gibi canlı renkler tercih edip banyonuzda özel bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.