Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Monoblok Lavabo Çeşitleri


Tuvalet, banyo gibi hijyenin üst düzeyde olduğu alanlarda lavaboların kişisel hijyen ihtiyacını karşılayacak niteliklerde olması gerekmektedir. Özellikle yoğun olarak kullanılan ofis, restoran, otel, cafe gibi mekanlarda yer alan lavabolarda hijyen üst düzeyde önemli bir konudur. Monoblok lavabolar; hijyen ihtiyacını her alanda karşılayacak, yer tasarrufu sağlayan özel lavabo çeşitlerinden biridir.

Evim.com sitesinde yaşam alanlarınızda estetik dokunuşlarla özel bir görünüm sunacak monoblok lavabo, etajerli lavabo, çanak lavabo gibi modeller renk, ebat, fiyat, model filtreleme alternatifleriyle sizleri bekliyor!

Monoblok Lavabo

Monoblok lavabolar, son zamanlarda banyo ve tuvaletlerde kullanımı yaygınlaşan küçük ve etkili görüntüsüyle hijyenik lavabo tasarımları oluşturan ürünlerdir. Özellikle yoğun olarak kullanılan mekanların tuvaletlerinde tekli ve derin haznesiyle ıslaklığı önleyen monoblok lavabolar tercih edilmektedir.

Asma Monoblok Lavabo: Asma monoblok lavabolar duvara monte edilen genellikle yuvarlak hazneli lavabolardır. Dar banyolarda ve dış mekanlarda kullanım kolaylığı ve hijyen sebebiyle tercih edilmektedir.

Bocchi,Bien, Newarc markalarının beyaz, platin, yasemin, mint yeşili, antrasit gibi farklı renk alternatifleri banyolarınızı canlandırmak için Evim.com adresinde!

Tabandan Monoblok Lavabo: Zemine yakın monte edilen tabandan monoblok lavabolar yerden sifon kullanımı olanağı sunmaktadır. Derin lavabo haznesi ile kullanımı kolay olan ürünlerdir.

Küçük banyo ve tuvaletlerde estetik ve zarif görüntüsüyle kullanılabilmektedir.

Tezgah Üstü Monoblok Lavabo: Tezgah üstü monoblok lavabolar küçük banyolarda alçak tezgahların üzerine monte edilen lavabolardır. Batarya bankı bulunan tezgah üstü monoblok lavaboların kullanımı kolaydır.

43.5x58x44, 48.5x47.5x72.5 cm gibi farklı ebatlarıyla dar banyo ve tuvaletlerde ergonomik bir tasarım sunmaktadır.

Monoblok Lavabo Fiyatları

Monoblok lavabolar seramik ya da camdan üretildiği için özellikleri farklılık göstermektedir. Modern ve fonksiyonel tasarımlarıyla dikkat çeken monoblok lavaboların fiyatları renk, ebat, marka ve modeline göre değişen bir grafik çizmektedir.

Monoblok Lavabo Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Monoblok lavabo alırken lavabonun kullanım alanına uygun modeli tercih etmek önemlidir. Yoğun olarak kullanılan dış mekanlar için asma monoblok lavabolar oldukça kullanışlıdır. Dar banyo ve tuvaletler için tabandan monoblok lavabo kullanabilirsiniz. Monoblok lavaboların ebatlarının banyonuza uygun olması gerekir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.