Filtre
Filtre

Küçük Lavabo Modelleri

sayfa başı
sayfa başı

Banyo dekorasyonu gelişen teknolojinin yardımıyla farklı malzemelerin yer aldığı büyük bir sektördür. Malzeme alternatiflerinin çok olması yer ve duvar döşemeleri, klozet, duşakabin ve banyo lavabosu gibi temel ürünler arasında birbirinden farklı kalitede alternatiflerin oluşmasını sağlamaktadır.

Banyo lavaboları dekorasyonda işlevselliğin önemli olduğu ürünlerdir. Büyük banyolardan küçük banyolara her boyutta banyo için 26x36 cm’den 110x51 cm ebatlarında lavabo üretilmektedir.

 Bocchi, Seramiksan, Bien, Hafele gibi önemli markaların küçük lavabo, çanak lavabo, köşe lavabo modelleri renk, fiyat, marka, model filtreleme özellikleriyle Evim.com sitesinde uygun fiyat fırsatlarıyla banyo dizaynınızı tamamlamanız için sizleri bekliyor!

Küçük Lavabo

Küçük banyo ve tuvaletlerde kullanılmak üzere üretilen küçük lavabo modelleriyle minimalist tasarımların eşlik ettiği yaşam alanları tasarlayabilirsiniz. Büyük banyolara oranla küçük banyoları dekore etmek daha zordur. Küçük banyo tasarımlarında fonksiyonel bir banyo oluşturmak gerekir. Bu nedenle uygun banyo lavabosunu seçmek önem arz eder. Tezgah üstü lavabolar dar banyolar için uygundur.  Köşe bir alan varsa küçük köşe lavabolar da fonksiyonellik açısından öne çıkan modeller arasında yer almaktadır.

Küçük Tuvalet Lavaboları: Tuvaletler banyolardan daha küçük metrakarede boyutlara sahip bölümlerdir. Tuvaletlerde işlevsel bir alan oluşturmak için küçük tuvalet lavaboları kullanılmaktadır. En küçük lavabo ölçüleri 22x40 cm, 26x36 cm, 28x38 cm’dir. Lavabolar istediğiniz ölçülerde özel olarak üretilebilmektedir. Mini lavabolar genellikle dikdörtgen şeklindedir. Yuvarlak ve oval küçük lavabolar işlevsellik açısından dar alanlarda tercih edilmez.

Turkuaz, Vitra, Norm, Cera Style, Bien gibi markaların mini lavabo modelleri dünden bugüne eskimeyen lavabo renklerinden olan beyazın aydınlık etkisiyle Evim.com adresinde!

Küçük Banyo Lavaboları: Kullanım alanı dar olan banyolar için özel olarak üretilen küçük banyo lavaboları kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilmektedir. Küçük lavabolar banyonuzda minimal tasarımlar eşliğinde estetik bir görünüm sunar. Parlak ve mat yüzey seçenekleri olan küçük lavabo modelleri ile banyonuza dekoratif bir görüntü kazandırabilirsiniz.

Küçük lavabolarda kullanım alanını genişletmek için küçük etajerli lavabo modellerinden birini kullanabilirsiniz. Beyaz renk dışında turuncu, kırmızı, yeşil, yasemin, kaşmir renkleri küçük lavabo çeşitlerinde yer almaktadır.

Newarc, Seramiksan, Bocchi, GüralVit markalarının 25x45 cm, 43x43 cm gibi banyonuzun ölçülerine uygun ebatlarını tercih edebilirsiniz.

Küçük Lavabo Fiyatları

Banyoların dizaynında kullanılan lavabolar sahip olduğu teknik özelliklere göre fiyatı belirlenen ürünlerdir. Hijyenik açıdan sağlıklı olan seramikler banyo lavabolarında sıklıkla kullanılmaktadır. Seramik lavaboların fiyatları renklerine, markasına, ebatlarına, markasına göre değişiklik göstermektedir.

Küçük Lavabo Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşam alanlarının konforlu tasarımlardan oluşması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Banyo ve tuvaletlerde de işlevsel ürünler aracılığıyla özel dizaynlar oluşturabilmek önemlidir. Küçük banyolar için küçük lavabolar oldukça rağbet gören ürünlerdir. Küçük lavabo satın alırken lavabonun ebatlarını banyonuza göre belirlemelisiniz.

Küçük lavabo modellerinde eğer banyonuza uygun ise derinliği fazla olan akışkan hazneli lavaboları tercih edebilirsiniz. Küçük lavabolar küçük banyo dolaplarıyla kullanılabilmektedir. Banyo dolabı kullanılacak alan yoksa asma lavabo kullanmak uygun olacaktır. Küçük lavabolarda beyaz rengin üstünlüğü öne çıksa da yeşil, gri, turuncu gibi farklı renkleri dikkat çekici bir tasarım oluşturmak için seçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.