Filtre
Filtre

Etajerli Lavabo Modelleri

sayfa başı
sayfa başı

Hijyenin önemli olduğu yaşam alanları arasında yer alan banyo ve tuvaletlerin dekorasyonunda; kullanılan malzemelerin kalitesi belirleyici bir rol oynar. Banyo tasarımlarında son yıllarda önem kazanan duşakabin ve lavabo modelleri birbirinden farklı kalitede alternatifleri olan ürünlerdir. Banyo lavabo modellerinde kullanım alanının fazla olduğu etajerli lavabolar banyo dekorasyonlarında işlevsellik sağlar. Etajerli lavabo modellerinde her banyoya uyum sağlayacak 31x44,55x46,60x40 cm gibi boyut seçenekleri yer almaktadır. 

Köşe lavabo, etajerli lavabo, çanak lavabo gibi banyo tasarımlarınıza özel görünümler kazandıracak lavabo modellerini renk, model, fiyat, ebat filtreleme seçenekleriyle Evim.com sitesinden inceleyebilirsiniz.

Etajerli Lavabo

Teknolojinin ilerlemesiyle banyo dekorasyonunda değişen malzeme kullanımları banyo lavabo modellerini de etkilemektedir. Banyo lavabo modelleri konfor, işlevsellik ve estetik görünüm sağlayan özellikleriyle dikkat çekici tasarımlar oluşturabilmenizi sağlamaktadır.

Banyo dekorasyonunda sıklıkla adını duyacağınız etajerli lavabo nedir sorusunun yanıtı tezgah alanının oldukça geniş olduğu lavabo modelidir.

Etajerli lavabolar; banyoda ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri yerleştirebileceğiniz özel bir alanı olan lavabo çeşitleridir.

Kullanışlı yapısıyla banyoda ihtiyacınız olan alanı oluşturur. Seramiksan, Newarc, Vitra, CeraStyle gibi markaların etajerli lavabo modellerinde zarif tasarımları vardır.

Tezgah Üstü Etajerli Lavabo: Banyo tezgahının üzerinden kurulumu yapılan tezgah üstü lavabolar arasında etajerli lavabo çeşitleri yer almaktadır. Özel bir ambiyans oluşturabileceğiniz etajerli lavabolar; özel kullanım alanlarıyla konforun ve işlevselliğin dikkat çektiği ürünlerdir. Banyo dolaplarının eşlik ettiği tezgah üstü etajerli lavaboların 86x52,5 cm, 106x52,5 cm, 65x45 cm gibi pek çok boyutu bulunmaktadır.

Bocchi markasının mat somon, mat, antrasit, mat mint yeşili gibi renklerdeki etajerli lavabo modelleri özgün tasarımları seven kişiler için idealdir.

Tezgah Altı Etajerli Lavabo: Banyo tezgahında alttan kurulumu sağlanan tezgah altı lavabo modellerinde etajerli lavaboların kullanımı yaygın değildir. Etajerli lavabolar yapısı gereği tezgah üstü bölümde özel bir yer oluşturmaktadır. Tezgah altı etajerli lavabolarda bu özel yer daha kısıtlı bir bölüme sahiptir.

Bien, Norm, Hafele, Turkuaz markalarının kendine özgü etajerli lavabo çeşitleri cazip fiyat avantajlarıyla Evim.com adresinde sizleri bekliyor!

Etajerli Lavabo Fiyatları

Yuvarlak lavabodan etajerli lavaboya kadar birbirinden değişik özellikleri olan lavabolar üretilmektedir. Seramik lavabolar hijyenik açıdan kullanımı yoğun olan lavabo malzemeleri olsa da cam lavabolar da üretilmektedir. Bu sebeple banyo lavabo fiyatlarını etkileyen birbirinden farklı faktörler vardır. Üretildiği malzemesi, boyutu, modeli, markası, rengi fiyatları direkt olarak etkilemektedir.

Etajerli Lavabo Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyo tasarımlarınızda zevkinize hitap eden tarzlar oluştururken kullanacağınız ürünlerin kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Özellikle duşakabin, klozet, lavabo gibi hijyenin üst düzeyde önemli olduğu bölümler için sağlıklı malzemeleri tercih etmelisiniz. Banyo sektöründe kalitesi ile öne çıkan markalar dekorasyonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler üretmektedir.

Banyo lavabo modelleri arasında geniş tezgah kullanımıyla sevilen etajerli lavabo modellerinden banyonuzun tezgah boyutuna uyum sağlayacak modeli tercih etmeniz gerekir. Renk olarak açık tonlar her zaman aydınlık bir görünüm sağlamaktadır. Çarpıcı tasarımlar için ise turuncu, pembe, kırmızı gibi renkleri kullanabilirsiniz. Ayrıca etajerli lavabo ile armatürün birbiriyle uyumlu olması gerekmektedir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.