Filtre
Filtre

Çanak Lavabo Modelleri

Seçime uyan ürün bulunamıyor.

Banyo dekorasyonlarında stilinizi yansıtacak tasarımlar oluştururken işlevsel malzemeleri tercih etmeniz kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Banyo dekorasyonunda lavabo, armatür, klozet seçimi belirgin rol oynamaktadır.

Kare lavabo, köşe lavabo, çanak lavabo modellerine banyonuza ışıltı katacak renkleriyle özel tasarımlara imza atmanız için Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Çanak Lavabo

Banyo lavabo modelleri her tarza uyum sağlayacak farklı alternatiflerde üretilmektedir. Çanak lavabolar; derinliği ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan estetik ve şık banyo lavaboları arasında yer almaktadır.

Çanak lavabo ölçüleri her banyoya uyum sağlayacak ebatlarda üretilmektedir. Çanak evyelerde 38 cm, 40 cm, 45 cm boyutları GüralVit, Bien, Hafele markalarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Genellikle banyo dekorasyonlarında yüzey dokusu olarak seramikten üretilen çanak lavabolar kullanılsa da, cam çanak lavabolarda şık ve farklı tasarımlar oluşturmak isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Cam çanak lavabolar koyu renkteki banyoları aydınlatmak için tercih edilebilir ürünlerdir. Cam çanak lavaboların fiyatları seramik lavabolara kıyasla daha fazladır.

Tezgah Üstü Çanak Lavabo: Büyük banyolarda banyonun atmosferini değiştirecek tezgahın üstünden monte edilen tezgah üstü çanak lavabolar kullanılmaktadır. Mobilya banyo dolapları ile tasarım açısından ambiyans yakalayan çanak lavabolar modern banyo döşemelerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Çanak lavaboların derinliği fazla olduğu için tuvaletlerde kullanımı yaygın değildir.

Oval, yuvarlak, yatay gibi farklı şekillerde çanak lavabolar üretilmektedir. Oval ve yuvarlak çanak lavaboların kullanımı yaygın olmakla birlikte sıra dışı tasarımlar için yatay çanak lavabolar tercih edilmektedir.

Norm, Turkuaz, Bocchi, Vitra çanak lavabo çeşitlerine renk, marka, model, fiyat filtreleme özellikleriyle Evim.com adresinden bakabilirsiniz.

Tezgah Altı Çanak Lavabo: Tezgah ile bütünleşen tezgahın altından montajı yapılan tezgah altı çanak lavabo modelleri banyo tezgahında kusursuz düzeni seven kişilere hitap etmektedir.

Banyo lavabolarında beyaz rengin diğer renklere olan üstünlüğü birbirinden farklı dekorasyon tarzlarının oluşmasıyla değişmeye başlamıştır. Altın, platin, krom, bakır, parlak siyah gibi renk alternatifleri çanak lavabolarda ön plana çıkmaktadır. Çanak lavabolarda renk tercih ederken banyo dolapları ve banyonun genel dekorasyonuna uyum sağlayacak renkleri bir arada kullanmanız gerekir.

Evim, Newarc, Bien, Seramiksan gibi öncü markaların banyo dekorasyonlarınıza yeni bir kimlik kazandıracak renkli çanak lavabo çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Çanak Lavabo Fiyatları

Aydınlık banyo dizaynlarına imza atmak için dekorasyonunuzu tamamlayacak nitelikteki banyo lavabo modellerine yönelmeniz gerekir. Banyo lavabo modelleri eşsiz ürün çeşitliliğine sahiptir. Ürün çeşitliliğinin fazla olması lavabo fiyatlarını değişkenlik göstermesine neden olmaktadır.

Çanak Lavabo Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyonuzun karakterini ortaya çıkaracak tasarımlar oluşturabilmeniz için lavabo seçimi oldukça önemli bir detaydır. Banyonuzun boyutuna göre lavabo seçmek atmanız gereken ilk adımı oluşturmaktadır. Çok küçük olmayan banyolarda özellikle geniş bir banyo tezgahına sahipseniz çanak lavabo çeşitlerinden birini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Çanak lavabo satın alırken lavabonun yuvarlak, oval, yatay gibi modelleri arasından dekorasyonunuza uyum sağlayacak modeli tercih etmeniz gerekir. Modern banyolarda son zamanlarda platin, siyah gibi renklerdeki yatay çanak lavabo modelleri kullanılmaktadır. Armatür, klozet gibi banyo dekorasyonunu belirleyen öğelerin çanak lavabo ile ahenk içinde olması karmaşadan uzak özel tasarımlar oluşturabilmeniz için gereklidir. Sektördeki bilinen markaları tercih etmeniz garanti ve kullanım ömrü bakımından önemlidir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.