Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Ayaklı Banyo Lavaboları


Banyo lavabolarının kaliteli ve kullanışlı olması oldukça önemlidir. Çünkü banyolar sıklıkla sıvı ve buhar gibi yıpratıcı etkenlere maruz kalıyor. Kaliteli malzemelerin kullanılması uzun ömürlü ve dayanıklı banyoların oluşmasını sağlıyor. Banyonuz için birinci sınıf lavabo modellerini satın almak için en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü ayaklı lavabo modellerinin tümü Evim.com adresinde sizlere sunuluyor. Sadece bununla da sınırlı kalmayıp yarım ayaklı lavabo, lavabo ayağı gibi seçenekler tek tekli olarak sunuluyor. İhtiyacınıza cevap veren ve banyonuzu olduğundan çok daha şık, kaliteli hale getiren lavabo modellerini görüntülemek için tek yapmanız gereken şey hızlıca kategori ziyareti yapmanız olacaktır. Beğendiğiniz tüm lavabo modellerini hızlıca güvenli ödeme seçenekleri ile satın alma fırsatını kaçırmayın. 40 cm ya da 120 cm gibi ölçü detaylarını da yine kategorideki filtrelerden seçebilir, ürünleri tek bir sayfada hemen inceleyerek satın alabilirsiniz.

Ayaklı Lavabo Modelleri

Banyonuz için lavabo modeli seçerken kalite kadar banyonuzun ölçülerini de dikkate almanız gerekir. Küçük dairelerde yer alan banyolar için yine ebat ve model olarak daha küçük tasarımlan alan hacminde tasarruf etmenizi destekler. Yarım ayak lavabo ve ayaklı banyo lavabosu modelleri tam da küçük banyolara hitap ediyor. Ayrıca sadece banyolarda değil tuvaletlerde de kullanıma son derece elverişlidir. Hem kaliteli hem de alandan tasarruf eden bu lavabo modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayaklı lavabo modelleri küçük banyolara hitap etse de siz büyük bir banyonuz varsa bunun için de tercih edebilirsiniz. Ya da direk Evim.com adresinde sunulan ve büyük banyolara hitap eden dikdörtgen lavabo veya yuvarlak lavabo gibi seçenekleri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hemen ilgili kategoriye erişerek tüm modelleri ayrıntılı olarak inceleyerek satın alabilirsiniz.

Ayaklı lavabolar nasıl montajlanır sorusu da aklınıza takılabilir. Yarım ayak lavabo ölçüleri ya da ayaklı lavabo ölçüleri farklılık gösterdiğini daha önce ifade etmiştik. Ölçü ve model seçiminden sonra lavabonuzun takma aşaması için profesyonel destek alabilirsiniz. Eğer kendiniz bu işlemi yapmak istiyorsanız ve ayaklı lavabo nasıl takılır diyorsanız da işlemin son derece kolay olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Satın aldığınız lavabo modelini tesisat konusunda hazır olan alana bağlantılarını takarak hemen işlemi tamamlayabilirsiniz. İşte ayak lavabosu ve ayaklı lavabo montajı bu denli kolaydır.

Ayaklı Lavabo Fiyatları

Banyolar ve tuvaletler için tercih edebileceğiniz ayaklı lavabo modelleri için fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Marka, malzeme ve ölçü gibi detayların fiyatlarda büyük rol oynadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Örnek vermek gerekirse vitra ayaklı lavabo fiyatları farklı iken yarım ayak lavabo fiyatları daha farklı olabiliyor. Ancak her bütçeye hitap eden seçenekler Evim. com’da sunuluyor. Siz de bütçenizi ve zevkinizi yansıtan banyo lavabo modellerini yakından inceleyerek bütçenize en uygun olanı hemen satın alabilirsiniz. Ayaklı lavabo fiyatları ve diğer detayları ilgili kategorideki ürün detaylarından görüntülemeniz mümkündür. Aradığınız tüm kaliteli ve şık lavabo modellerin bu adreste olduğunu unutmayın! Seramiksan, Norm gibi markaların lavabo modellerini de yine kategoriden incelemeniz mümkündür.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.