Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Lavabo Modelleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Banyo Tasarımlarınız İçin İlham Kaynağı Lavabolar

Banyolar hijyenin, şıklığın ve konforun bütünleştiği yaşam alanları olarak karşınıza çıkmaktadır. Banyonun karakterini ortaya çıkaracak banyo ürünleri arasında önemli bir yeri olan banyo lavabo modelleri standart lavabolardan, etajerli lavabo modellerine kadar banyo dekorasyon serüveninize eşlik edecek ince detaylarıyla üretilmektedir.

Geniş ve dar banyolarda estetik ve kullanım kolaylığı sunacak pek çok lavabo modeli mevcuttur. Çelik, cam, seramik gibi birbirinden özel malzemelerden üretilen lavabo taşları banyoda ilham veren tasarımlara imza atabileceğiniz zengin ürün çeşitleriyle Evim.com sitesinde hizmetinizdedir.

Kendine Has Çizgilere Sahip Banyo Lavabo Modelleri

Banyo lavaboları banyo tasarımlarınızı ortaya çıkaracak özel görünümleriyle dikkat çekmektedir. Banyonuzun lavabo bölümünün ölçülerine uygun ebatlarda üretilen pek çok lavabo çeşidi vardır. Son zamanlarda yeni dekorasyon anlayışlarına yönelik olarak kullanımı artan tezgah üstü lavabo modelleri; estetik, şık ve kendine özgü tasarımlarıyla banyolarda yer almaktadır. Lavabonun üzerine monte edildiği için tezgah üstü lavabolar belirgin bir görünüme sahiptir. Tezgah altı lavabolar; lavabonun altından montajı yapılan modern banyo tasarımlarında kullanılan modellerdir. Lavabo tezgahlarıyla bütünleşen görünümü akıcı ve özel bir kullanım sağlar.

Çanak lavabolar; cam, seramik gibi malzemelerden üretilen şık tasarımlarıyla tezgah üstü olarak tercih edilen lavabo modelleridir. Özgün duruşu ve farklı ebatlardaki model seçenekleriyle banyolarınıza güzellik katar. Lavabo yüksekliğine bağlı olarak çanak lavabonun boyutlarını belirleyebilirsiniz. Aydınlık bir görünüm için dikdörtgen lavabo modelleri geniş bir kullanım alanı sunar. Tezgah altı ve tezgah üstü kullanıma uygundur. Küçük lavabolar; dar banyolar için alternatif çözümler sunmaktadır. Köşe lavabo, mini lavabo, monoblok lavabolar ve kare lavabolarda küçük banyolarda kullanıma uygundur.

Banyonun köşe bölümünü kullanılabilir duruma getiren köşe lavabolar, derinlik katan görüntüsüyle küçük banyolarda kullanılmaktadır.

Geniş banyolarda şık dekorasyonlar oluşturan etajerli lavabolar büyük kullanım alanlarıyla banyo aksesuarlarını yerleştirebileceğiniz özel bir alan sağlar. Oluşturduğu özel alanıyla tezgah üstü lavabo olarak tercih edilmektedir.

Derin hazneli lavaboları sevenler için yuvarlak lavabolar idealdir. Kırmızı, yeşil, sarı gibi banyonuza canlılık katacak özel renk skalası ve lavabo ölçüleriyle banyo evyesi olarak konfor sağlar.

Banyolarda farklı tasarımları sevenler için üretilen desenli lavabolar; özel desen alternatifleriyle göz alıcı banyo tasarımlarına imza atmanızı sağlar. Görselliğin yüksek olduğu desenli lavabolar ebat seçenekleriyle her banyoya uyum sağlamaktadır.

Etkileyici Banyo Lavabolarını Seçmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Banyo lavaboları banyo dekorasyonunu doğrudan etkileyen malzemelerden oluşmaktadır. Lavabo modelini seçerken su tesisatına ve lavabonun bulunduğu bölüme uygun tercih yapmanız gerekir. Dar banyolarınız için eğer atıl durumda olan bir köşe varsa köşe lavabolar kullanışlı bir çözüm sunar. Küçük ve monoblok, kare lavabolarda dar banyolar için etkili bir kullanım oluşturmaktadır.

Geniş banyolar için etajerli lavabolar diş fırçalık, sabunluk gibi banyo aksesuarlarını yerleştirmeniz için özel bir alan sunan etkileyici ve işlevsel modeller arasında yer almaktadır.

Seramik lavabolar sağlık açısından hijyenik ve özel yüzeye sahip alternatifler arasında yer almaktadır. Lüks ve şık bir banyo tasarımı için çanak cam lavaboları tercih edebilirsiniz. Marjinal tasarımları sevenler için çiçek, yaprak gibi desenlere sahip olan desenli lavabolar kullanılabilmektedir. Cam lavaboların fiyatları diğer lavabolardan daha fazladır. Lavabonun ölçüsünün doğru belirlenmesi sorunsuz bir kurulum ve kullanım açısından önemlidir. Tezgah altı ve tezgah üstü kullanım modellerinden en uygun olanını seçmek banyonuzun estetik bir görünüm kazanmasına etki etmektedir.

Kolay temizlenen, montajı basit, dayanıklı ve kaliteli lavabolar için önde gelen lavabo markalarına Evim.com adresi üzerinden özel filtreleme seçenekleri ve eşsiz ürün çeşitliliği ile ulaşabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Lavabolar Özel Ödeme Alternatifleriyle Evim’de

Banyo tasarımlarınız için lavaboları seçerken lavaboların bütçenize uygun fiyat aralığında bulunması oldukça önemlidir. Güvenilir alışveriş sitesi Evim.com üzerinden aradığınız lavabo modeline tek tıkla ulaşabilirsiniz. Lavabo fiyatlarını listeleyebileceğiniz özel alanları ve renk, model, marka seçenekleriyle banyo dekorasyonlarınıza estetik bir form katarken üst düzeyde konfor sağlar. En çok satılan lavabo modelleri özel taksitli ödeme seçenekleri ve cazip fiyat fırsatlarıyla satışa sunulmaktadır.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.