Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Newarc Batarya Modelleri


Evinizin önemli bölümlerinden biri olan banyolarınızda fonksiyonel tasarımlar oluşturmak için tercih ettiğiniz malzemeler önem arz etmektedir. Banyo dekorasyonunda yer ve duvar döşemeleri kadar lavabo ve lavabo bataryası modelleri de ön plana çıkmaktadır. Bien, ECA, Qua,  Vitra, Newarc gibi öncü markaların bataryaları ile sade ve şık banyo dizaynlarınıza canlılık katabilirsiniz.

Üç delikli, kuğu borulu, çanak tipi gibi lavabo modeliniz ile ahenk oluşturacak en özel bataryalar Evim.com sitesinde banyo dekorasyonlarınızı yenilemeniz için hizmetinizde.

Newarc Armatür

Newarc armatür;  uluslararası alanda hizmet veren, vitrifiye ürünlerinde estetik görünümü kaliteyle birleştiren “suyun ömrüne uygun ürünler” mottosuyla hareket eden firmadır.

Newarc batarya modellerinde yeni dekorasyon trendleri arasında yer alan altın ve bakır rengi bataryalar dikkat çekmektedir. Krom rengi dışında batarya kullanımı yaygınlaşmaya başlamaktadır.

Newarc Banyo Bataryası: Banyo bataryaları duş sistemlerine göre farklılık gösteren ürünlerdir. Duşakabin veya küvetlerde kullanılan bataryalar özel dizaynlarla banyolara şıklık katmaktadır. Newarc banyo bataryası modern, sade ve şık görünümüyle banyonuzda dikkat çeken, kullanımı kolay tasarımlar oluşturmanızı sağlar. Parlak ve mat yüzey alternatiflerine iki yönlü, üç yönlü, dört yönlü gibi modeller eşlik etmektedir.

Newarc Pera ve Hexa serisi banyo bataryalarında altın, bakır detayların dekorasyonda kendine has tasarımları seven kişiler için ideal armatür modellerinden oluşmaktadır.

Newarc Evye Bataryası: Banyo evyelerinin modellerine göre batarya seçmek gerekir. Newarc evye bataryası her modele uyum sağlayacak geniş ürün yelpazesi ve farklı tasarımlarıyla öne çıkmaktadır.

Newark batarya Miniline ve Smart serisi klasik ve sade banyo tasarımları için kolay temizlenebilir yapısı ile kullanışlı modeller arasında yer almaktadır.

Newarc Life lavabo batarya serisi ise modern tasarımların beyaz ve siyah renk seçeneklerine eşlik ettiği dekoratif ürünlerdir.

Golden lavabo bataryaları da krom ve altın karışımı renkleriyle göz alıcı tasarımların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Newarc musluk çeşitleri arasında yoğun kullanılan alışveriş merkezi, kafe gibi alanlar için fotoselli batarya modelleri de üretilmektedir.

Newarc Batarya Fiyatları

Banyo ve lavabo bataryalarının fiyatlarını etkileyen pek çok unsur bulunmaktadır. Banyo ve tuvaletlerde kullanılan bataryaların özellikleri farklılık göstermektedir.  Bataryaların markasına, rengine, yüzey özelliklerine ve modeline göre farklı fiyat skalaları bulunmaktadır.

Newarc Batarya Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kullanım alanına ve lavabo modelinize uygun batarya seçmek önemlidir. Tezgah üstü lavabolar, tezgah altı lavabolar ve çanak lavabolar için farklı batarya modelleri üretilmektedir. Standart bataryalar genellikle tuvaletlerde tercih edilmektedir. Banyonuzda özel dizaynlar oluşturmak için şık görünümüyle altın, bakır renkli üç delikli bataryaları kullanabilirsiniz. Özellikle etajerli geniş lavabolarda bataryalar dikkat çekmektedir.

Bataryanın antibakteriyel olmasına, kolay temizlenen bir yüzeye sahip olmasına, kullanım ömrünün ve garanti süresinin uzun olmasına da dikkat etmek gerekmektedir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.