Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Bien Lavabo Bataryası Modelleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Yaşam alanları arasında sıklıkla kullandığınız banyolarınız için ferah tasarımlar oluşturmanız banyonuzun kullanımını kolaylaştırmaktadır. Banyo dekorasyonunda tamamlayıcı ürün gibi görünse de lavabo bataryası önem arz etmektedir. Lavabonuzun modeline uygun olarak tercih edebileceğiniz GüralVit, Qua, Bien, Newarc gibi kalitesiyle bilinen markaların banyo armatür modelleri bulunmaktadır.

Klasik, yüksek boy, orta boy gibi lavabo armatürleri renk, marka, fiyat, model filtreleme özellikleriyle Evim.com sitesinde sizleri bekliyor!

Bien Lavabo Bataryaları

Banyo tasarımlarında salon şıklığı yakalayabileceğiniz özel tasarım malzemeleri üretilmektedir. Bien markasının gelişen teknolojiyle üretilen seramik, banyo lavabo bataryaları gibi farklı ürünleriyle tasarımlarınıza ışık tutar.

Bien Banyo Bataryası: Duşakabin ve küvetlerde kullanılan banyo bataryaları için Bien markası; suya dayanıklı, paslanmayan batarya çeşitleri üretilmektedir. Bien banyo bataryası klasik modellerinin yanı sıra şık ve modern banyo döşemelerinde kullanabileceğiniz fırçalı bronz/ rose gold gibi iki renkten oluşan Bien Hermes seriyle göz alıcı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Bien Lucca modelleri banyo bataryaları arasında parlak ve estetik tasarımıyla dikkat çekmektedir.

Evim.com sitesinden banyolarınızda yenilikçi tasarımlar oluşturabileceğiniz renk, marka, fiyat, model filtreleme alternatifi olan batarya modellerine bütçe dostu fiyatlarıyla ulaşabilirsiniz.

Bien Lavabo Bataryası: Yoğun olarak kullanılan lavabo muslukları Bien markasının antibakteriyel, temizliği kolay modelleri ile banyolarınıza yeni bir soluk getirir. Lavabo batarya modelleri lavabonun şekline göre karar verilmesi gereken ürünlerdir.

Bien tezgah üstü lavabo bataryası yüksek boyları ile banyoda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Krom renginden farklı olarak altın, siyah lavabo bataryaları modern bir banyo görünümü için ideal ürünlerdir.

Bien ankastre duvardan çıkışlı lavabo bataryaları da sıva üstü, sıva altı gibi seçenekleriyle banyolarınızı zevkinize hitap edecek detaylar ile dekore etmenizi sağlar.

Bien Lavabo Batarya Fiyatları

Tuvalet ve banyolarda yoğun olarak kullanılan lavabo çeşmeleri üretim özelliklerine göre farklılık gösteren malzemelerdir.  Markasına, rengine ve modeline göre lavabo bataryalarının fiyatları değişmektedir.

Lavabo Armatürü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Lavabo armatürü alırken lavabonuzun şekline uyum sağlayacak modellere yönelmeniz gerekir. Tezgah üstü ve tezgah altı lavabo modelleri için farklı bataryalar üretilmektedir. Kaliteli, su sızdırmayan, antibakteriyel bir batarya seçmek önemlidir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.