Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Lavabo Bataryası Modelleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Banyo Lavabo Bataryası

Banyolarınızda göz alıcı tasarımlara imza atmanızı sağlayan pek çok banyo malzemesi kullanmanız mümkündür. Doğru banyo dekorasyon önerileri doğrultusunda kişisel zevklerinizi yansıtan ve konforlu bir kullanım sunan banyonuza kavuşabilirsiniz. Lavabo ve lavabo bataryaları banyo dekorasyonunda ince detayları ile yer alan dekoratif ve işlevsel ürünlerdir. Banyo lavabo bataryası; lavabo modeline göre tercih edilen sağlam, estetik ve kullanışlı modellerin ev sahipliği yaptığı ürün çeşitlerinden oluşmaktadır.

Geniş ürün yelpazesiyle karşınıza çıkacak lavabo bataryası modellerini standartların dışında kendine has banyo dekorasyonları oluşturacak estetik ve fonksiyonellik taşıyan özellikleriyle kolay, güvenli ve taksitli alışverişin tek adresi Evim.com sitesinden satın alabilirsiniz.

Banyo Dekorasyonlarında Öne Çıkan Lavabo Bataryası Modelleri

Banyoların el yıkama alanlarında kullanılan lavabo armatürleri, tesisata ve lavabonun modellerine uygun olarak üretilmektedir. Klasik, kumandalı, döner borulu, volanlı, çanak tipi gibi birbirinden özel lavabo musluklarının hem görüntü hem de kullanımına göre değişen çeşitleri bulunmaktadır. Popüler banyo dekorasyonlarında öne çıkan lavabo modelleri ise estetik ve konfor sağlayan çözümleriyle dikkat çekmektedir.

Kuğu borulu lavabo bataryaları; yüksek ve zarif görünüşüyle çanak, ankastre, etajerli gibi derin lavabolar için sıklıkla tercih edilmektedir. Suyun sıçramasını önleyen çoklu perlatör sisteminin bulunduğu kuğu borulu bataryaların tek ve çift kumanda fonksiyonları vardır.

Lavabonun üzerine veya lavabo duvarına monte edilen ankastre lavabo bataryalarına modern banyo tasarımlarında rastlamak mümkündür. Çanak, yuvarlak gibi lavabo modellerinde tercih edilen ankastre bataryalar sıva üstü ve sıva altı montajıyla pratik bir kuruluma sahiptir. Ayarlanabilir özel perlatör sistemine sahip ankastre bataryalar ile banyoda su tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Delikli lavabo modelleri için özel olarak üretilen üç delikli lavabo bataryaları ise büyük lavabo tezgahlarında yer almaktadır. Aç-kapa kollarındaki kullanım kolaylığı ve keskin köşeli hatlarıyla stil sahibi tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Banyoya canlılık ve renk getiren siyah, nikel, antik gibi renklerde üretilen üç delikli lavabo bataryaları büyük banyolarda dikkat çekici ve özel tasarımlar sunar.

Yüksek boy lavabo bataryaları; derin hazneye sahip lavabolarda ihtişamlı görünüşleri ve kolay kullanımlarıyla yer almaktadır. Yüzey temizliği kolay filtreli yüksek bataryalar tek ve çift kollu alternatif modellere sahiptir.

Banyoda lüks ve güvenli bir kullanım için yeni nesil termostatik lavabo bataryaları dikkat çekmektedir. Soğuk/sıcak ayarını dengeleyebileceğiniz otomatik sisteme sahip olan termostatik bataryalar özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği batarya modelleri arasında yer almaktadır.

Akıllı ve tasarruf sağlayan banyo bataryaları arasında fotoselli bataryalar da bulunmaktadır. Lavabo musluğunun içinde yer alan sensörler sayesinde hareketi algılar ve otomatik açılıp kapanır. Pilli ve elektrikli çalışan modelleri mevcuttur. Özellikle yoğun olarak kullanılan ofis, cafe, restoran gibi mekanlarda hijyen sağlayan yapısıyla sıklıkla kullanılmaktadır.

Lavabo Bataryası Seçmenin İpuçları

Banyolarda hijyen sağlayan malzemelerden biri olan lavabo bataryaları banyo dekorasyonlarında belirleyici bir rol oynarken kullanım süresinin uzun olması ve dayanıklı malzemeden üretilmesi oldukça önemlidir. Lavabo tesisatına ve lavabo modeline uygun batarya seçmeye özen göstermelisiniz. Derin hazneli lavabolar için yüksek boy, su sıçramasını önleyen lavabo bataryaları tercih edilmelidir. Lavabo bataryasının perlatör sistemini de sorunsuz kullanımı etkileyen öğeler arasındadır. Lavabo bataryasının sessiz çalışmasına, montajının kolay olmasına dikkat etmelisiniz.

Kireç ve leke tutmayan, kireci önleyen, su tasarruflu banyo bataryalarını seçmek önemlidir. Su akış hızına göre ayarlayan bataryalar uzun süreli bir kullanım için gereklidir. Zarif ve estetik dizaynlarda kuğu borulu lavabo bataryaları öne çıkmaktadır. Sektörün öncü markalarının kalitesiyle paslanmaz çelikten üretilen lavabo bataryaları garanti süreleri ve dayanıklılığı ile tercih edilmektedir.

Banyolarınıza eşlik edecek lavabo bataryalarını filtreleme alternatifleri ve en uygun fiyat seçenekleriyle Evim.com sitesinden alabilirsiniz.

Kolay Temizlenen Lavabo Bataryaları

Gün içinde yoğun bir kullanıma sahip lavabo bataryalarının temizliğine dikkat etmeniz sağlığınız açısından önemlidir. Leke tutmayan yüzeye sahip kaliteli bataryaları tercih edenler kolay bir temizlik açısından şanslı olan kişilerdir. Batarya temizliği için üretilen temizlik malzemeleri su lekelerini yok ederken tekrar oluşmasını da engellemektedir.

Kolay alışverişin adresi Evim.com’dan leke ve kireç tutmayan, kolay temizlenen lavabo bataryalarına bütçe dostu fiyatlarıyla ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.