Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Mermer Küvet Çeşitleri


Hamam kültüründen bugüne kadar farklılaşan mimari tasarımların etkisiyle banyo dekorasyonları değişim sürecinin yenilikler getirdiği özel yaşam alanlarıdır. Banyolarınızda kullanacağınız küvetler; farklı malzemelerden üretilebilen işlevselliği ve estetik görüntüsüyle dikkat çeken ürünlerdir.

Dikdörtgen küvetlerden cam küvetlere, ahşap küvetlerden mermer küvetlere banyo dekorasyonlarınızda zevklerinizi yansıtacak küvet çeşitlerini Evim.com adresinden bulabilirsiniz.

Mermer Küvet

Mermer küvet, banyolarınızda hamam ambiyansını yaşatabileceğiniz farklı mermerlerden üretilebilen banyo malzemeleridir.

Yüksek kalitedeki mermer küvetler sağlıklı, doğal ve hijyenik bir banyo ortamı için kullanılabilecek en özel küvet modellerinden biridir.

Dikdörtgen Mermer Küvet: Modern banyo tasarımlarını geleneksel tasarımlar ile harmanlayabileceğiniz dikdörtgen mermer küvetler; duvara monte ya da bağımsız bir şekilde kullanılabilmektedir. Geniş kullanım alanı ve derinliği ile rahatlıkla uzanabileceğiniz doğallığın huzurunu hissedebileceğiniz malzemelerdir. Beyazdan siyaha üretildiği mermere göre farklı renkleri mevcuttur.

Oval Mermer Küvet: Su geçirmez, oval biçimdeki mermer küvetler geniş banyolarda özel dizaynlara imza atmak isteyenlerin tercihidir.  Yaygın olarak kullanılan 60x90x200 cm ebatlarında oval mermer modelleri mevcuttur. Banyonuzun yıkanma bölümü için özel olarak farklı ebatlarda da üretilebilmektedir.

Kare Mermer Küvet: Benzersiz el işçiliği ile üretilen mermer küvetler arasında büyük olmayan banyolar için tercih edebileceğiniz kare mermer küvet çeşitleri yer almaktadır. Küçük, şık ve estetik banyolarda mermer yer ve duvar döşemelerinin eşlik edeceği kare mermer küvetler doğal güzelliğin yansımasını oluşturur.

Evim.com sitesinden banyolarınızda stil sahibi tasarımlar oluşturabileceğiniz mermer küvet modellerine Artemis, Bocchi gibi markaların renk, model, fiyat, malzeme filtreleme seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

Mermer Küvet Fiyatları

Banyo küvetleri akrilik, kaydırmazlı akrilik, plastik, mermer gibi malzemelerden üretilebilmektedir.  Küvetlerin üretildiği malzemelerin yapısı fiyatlarını etkileyen en temel özelliklerden biridir. Mermer küvetler doğal mermerden üretildiği için diğer küvetlere oranla fiyatları yüksektir.

Evim.com adresinden hamam keyfi yaşatacağınız en özel mermer küvetleri uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Mermer Küvet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dekoratif ve şık görünümüyle banyolarınızı kişiselleştirebileceğiniz mermer küvetleri alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta banyonuzun ebatlarına uygun olmasıdır. Mermerin kendine özgü desenli dokusu ile banyonuzda yer alan zemin, duvar döşemeleri, lavabo modeli gibi detayların karmaşadan uzak ahenk içinde olması gerekir. Mermer küvetin cilasının da yüksek kalitede olması kullanımla birlikte renginin solmasını önlemektedir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.