Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Kare Küvet Çeşitleri


Banyo dekorasyonlarında banyonun metrekaresi dekorasyonu oluşturan en temel öğelerden biridir. Küçük banyoları dekore etmek büyük banyolara göre daha zordur. Bu nedenle küçük banyolarda fonksiyonel banyo malzemeleri kullanırken estetik görünümü de baz almak oldukça önemlidir. Küvetler işlevselliği ve benzersiz görünümüyle banyo tasarımlarında kullanılan özel ürünlerdir. Oval küvetlerden, hidromasajlı küvetlere banyonuzun boyutuna uyum sağlayacak küvet modelleri bulunmaktadır.

Evim.com sitesinden kare küvet, ahşap küvet gibi banyolarınızı canlandıracak küvet çeşitlerine renk, model, fiyat filtreleme özellikleriyle ulaşabilirsiniz.

Kare Küvet

Köşeli ve genişliği az olan banyolar için kare biçimdeki küvet modelleri tercih edilmektedir. Küçük ama etkili bir dokunuş sunan kare küvetler küvet keyfini yaşamak isteyen fakat geniş bir alanı olmayan kişilere hitap etmektedir.

Akrilik Kare Küvet: Küvet malzemeleri arasında akrilik malzeme, sağlam yapısı ve kir tutmayan yüzeyi ine öne çıkmaktadır. Akrilik kare küvetler de aynı özellikleri olan kolay temizlenen küvet modellerinden biridir. Banyolarda köşeleri değerlendirmek ve yer tasarrufu sağlamak için kullanılabilmektedir.  Akrilik kare küvetlerde jakuzilerdeki masaj sistemleri kişisel taleplere göre eklenebilmektedir. Konforlu bir yıkanma keyfi için masaj sistemli kare küvetleri tercih edebilirsiniz.

Plastik Kare Küvet: Akrilik kare küvetler kadar kulanımı yaygın olmasa da plastik malzemelerden üretilen kare küvet modelleri vardır. Plastik malzemenin sert dokusu küvette kaymayı önlemektedir. Çizilmeye, kimyasal temizlik malzemelerine ve lekelere karşı dayanıklılığı düşüktür. Plastik kare küvetler ekonomik fiyatlara sahiptir.

Evim.com adresinden Bocchi, Artemis gibi markaların banyolarınıza yeni bir soluk getirecek kare küvet çeşitlerine bakabilirsiniz.

Kare Küvet Fiyatları

Küvetler üretim malzemesinden, markasına küçük ayrıntıların fiyat farklarına sebep olduğu banyo malzemeleri arasında yer almaktadır. Küvetlerde marka, model, ebat ve malzeme piyasa fiyatlarını belirleyen unsurlardandır.

Banyo dizaynlarınıza eşlik edecek şık kare küvetleri uygun fiyat fırsatlarıyla Evim.com sitesinden bulabilirsiniz.

Kare Küvet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yaşam alanlarınızda önemli bir yeri olan banyolarınız için konforlu bir dizayn oluşturacak kare küvetleri satın alırken küvetin ebatlarının banyonuzda oluşturacağınız yıkanma bölümüne uyum sağlamasına özen gösteriniz. Kare küvetin üretildiği malzeme kalitesini belirler. kullanım ömrü uzun bir küvet için akrilik kare küvetleri tercih edebilirsiniz. Masaj sistemleri dinlendiren ve rahatlatan özellikleriyle kare küvetinize eşlik edebilir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.