Filtre
Filtre

Hidromasajlı Küvet Çeşitleri

sayfa başı
sayfa başı

Banyolarınızdaki yıkanma bölümleriniz için kişisel temizliği suyun ferahlatan etkisiyle birleştiren küvetler eskimeyen bir banyo malzemesidir. Küvetler yeni nesil teknolojiyle harmanlandığında özel modellerin ortaya çıktığı estetik görünümüyle banyolarda keyifli bir deneyim sunan özel ürünlerdir.

Ayaklı küvet, cam küvet, hidromasajlı küvet gibi pek çok küvet modeli renk, model, malzeme, fiyat filtreleme özellikleriyle Evim.com sitesinde banyonuzun konforunu yenilemeniz için satışa sunulmaktadır.

Hidromasajlı Küvet

Teknolojinin ilerlemesiyle banyo malzemelerinde işlevsel ve estetik görünümün önem taşıdığı küvetler üretilmeye başlamıştır. Yeni nesil küvet modellerinde suyun akışını hızlandırılmasıyla masaj yapabilen hidromasajlı küvetler ön plandadır. Yıkanmayı dinlendirici bir ritüele dönüştüren masajlı küvetler, yüksek standartlara sahip banyolar için eşsiz banyo malzemeleridir.

Hidromasajlı küvet; ağrıları ve stresi azaltan, toksinlerin vücudunuzdan atılmasını sağlayan masaj sistemiyle sağlıklıdır.

Gömme Hidromasajlı Küvet: Banyo zeminin altına monte edilen gömme hidromasajlı küvetler, derinliği yüksek ve özel bir görünümü olan küvetlerdir. Kaydırmazlı akrilik malzemeden üretilmektedir. Geniş banyolarda kullanıma uygun bir modeldir.

Dikdörtgen Hidromasajlı Küvet: Suyu hava ile bütünleştiren büyük olmayan banyolarda yerden tasarruf edecek şekilde kullanabileceğiniz dikdörtgen hidromasajlı küvetler üretilmektedir. Dikdörtgen yapısı sayesinde küçük banyolarda etkisi büyük bir masaj keyfine imkan tanır.

Oval Hidromasajlı Küvet: Oval şeklinde hidromasajlı küvetler banyonun ortasında ya da manzaraya doğru duvardan bağımsız şekilde kullanabileceğiniz küvet modelleridir. Ahşap kaplamalı modelleriyle teras, bahçe gibi alanlarda kullanımı oldukça yaygındır.

Havuz Tipi Hidromasajlı Küvet:  Havuz tipi hidromasajlı küvetler, masajın yüzmeyle birleştiği özellikle bahçesi olan evlerde sıklıkla tercih edilen küvet modelidir. Bir bölümünde masaj yaptırırken diğer tabiatın ambiyansını hissederken yüzebilirsiniz.

Hidromasajlı Küvet Fiyatları

Küvetler yeni nesil teknoloji ile şekillenen yaşam alanlarınıza konforu taşıyan, dinlendirici etkiye sahip özel banyo malzemeleridir. Küvetlerin 170x75 cm, 180x100 cm gibi farklı ebatları bulunmaktadır. Banyonuza özel ebatlarda da küvet tercih edebilirsiniz. Küvetlerin birbirinden farklı olan özellikleri fiyatlarını da etkilemektedir.

Hidromasajlı küvetler Bocchi, Artemis gibi markaların banyolarınızı güzelleştirecek modelleri ile Evim.com adresinde yer almaktadır.

Hidromasajlı Küvet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyo keyfinizi güzelleştiren hidromasajlı küvetlerin birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır. Banyonuzun ebatlarına uygun modeli belirlemeniz önemlidir. Sadece banyolarda değil teras ve bahçelerde kullanılan hidromasajlı küvetlerin masaj sistemleri değişmektedir.

 Sırta masaj yapandan, ayaklara masaj yapana kadar her ayrıntıyı belirleyebilirsiniz. Suyun püskürtme hızı ve sessiz çalışması hidromasajlı küvetlerde dikkat edilmesi gereken özelliklerden biridir. Pratik su doldurma sistemi de kullanım kolaylığı açısından önemlidir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.