Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Duş Küvetleri


Ev dekorasyonlarında aydınlık ve ferah tasarımlara konforun eşlik ettiği banyolar için farklı özellikte malzemeler kullanılmaktadır. Yıkanma alanlarında kullanılan küvetlerin ayaklı küvet, ayaksız küvet, duş küveti gibi çeşitleri bulunmaktadır. Duş küvetleri; küçük, büyük her ebattaki banyolarda kullanılabilen, özel kaymaz yüzeyi ve pratik kullanımıyla ön planda olan küvetlerdir.

Evim.com sitesinde banyo stilinizi yansıtacak en özel küvet modellerini marka,renk, model, ebat, fiyat filtreleme özellikleriyle bulabilirsiniz.

Duş Küvetleri

Duş küvetleri; yıkanma bölümleri için pratik çözümler sunan akrilik malzemelerden üretilen, kare, dikdörtgen, oval gibi farklı şekilleri bulunan ürünlerdir. Duş küvetleri sızdırmayı önleyen suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Leke tutmayan, antibakteriyel yüzeyi ile oldukça kullanışlıdır.

Duş küveti; sağlıklı ve hijyenik yapısıyla kullanım ömrü uzun ürünlerden oluşmaktadır. Kaymaz zemini ile yıkanma bölümünde güvenle kullanabileceğiniz duş küvetleri, özel tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır.  Beyaz renk haricinde siyah, antrasit, kırmızı, altın renklerinde üretilen duş küvetleri  banyo tasarımlarına canlılık katmaktadır.

Dar yıkanma alanları için kare duş küvetleri küçük ve etkili görünümleriyle tercih edilmektedir. Büyük banyolarda ise dikdörtgen duş küvetleri duş keyfinizi konfora dönüştürür. Duş küvetlerini cam, akrilik gibi özel yüzeye sahip olan duşakabinler ile birlikte kullanabilirsiniz. Duşakabin kapıları yıkanma alanlarında özel bir bölüm oluşturmanıza yardımcı olur. Klasik, modern, rustik gibi her dekorasyon stiline uyum sağlayacak duş küveti bulmak mümkündür.

Duş küvetlerinin işlevselliğini özel batarya modelleri ve yıkanma üniteleriyle arttırabilirsiniz.

Duş küveti ölçüleri; 90x80 cm,100x90 cm, 125x70 cm,135x80 cm gibi farklı ebatlarda üretilmektedir.

Bocchi, Artemis gibi markaların banyo stilinize özgünlük katacak duş küvetlerine Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Duş Küveti Fiyatları

Duş küvetleri banyo dekorasyonlarınızı güzelleştirecek özel dekorasyonlarıyla yıkanma keyfinizi arttıran konforlu ürünlerden oluşmaktadır. Dinlendiren, rahatlatan ve ferahlık sağlayan duş küvetlerinin özellikleri markasına, ebatlarına, rengine göre farklılık göstermektedir.

Banyo dekorasyonlarınıza yeni bir soluk getirecek duş küvetleri Evim.com adresinde avantajlı fiyatlarıyla sizleri bekliyor!

Duş Küveti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyonuz için duş küveti alırken yıkanma bölümünüzün ölçülerini baz almanız gerekir. Yıkanma ölçülerine uygun ebatlarda ve modellerde duş küveti seçmek önemlidir. Duş küvetlerinin yüzeyi antibakteriyel, kireç tutmayan,  lekeyi önleyen özelliklerde olmalıdır.

Duş küvetinin suya dayanıklı ve sızdırmaz bir yapıya sahip olması gerekir. Farklı banyo dekorasyonları için beyaz renk duş küveti yerine antrasit, kırmızı, siyah gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Duş küvetinin banyonuzun genel dekorasyonuna uyum sağlayacak özelliklerde olması gerekir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.