Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Cam Küvet Çeşitleri


Banyo tasarımlarınızda kullanacağınız her malzeme banyonuzun konforunu belirleyecek temel yapı taşlarıdır. Banyoda konforlu bir alan oluşturmak için yıkanma alanında küvetleri tercih edebilirsiniz. Küvetler banyo keyfinizi suyun arındıran etkisiyle bütünleştiren estetik görünümlü banyo malzemeleridir. Klasik ayaklı küvet, ayaksız küvet, hidromasajlı küvet modelleri dışında son yıllarda dekorasyon trenleri arasına yer alan cam küvetler öne çıkmaktadır.

Evim.com sitesinde banyolarınıza ışıltı katacak küvet modelleri bütçe dostu fiyatlarıyla sizleri bekliyor!

Cam Küvet

Zarafeti ve şıklığı yansıtan cam küvetler dekoratif açıdan banyonuzun atmosferini bir anda kendine özgü modelleriyle şekillendirecek niteliktedir. Cam küvetler kalın camdan üretildiği için dayanıklılığı yüksek olan küvet modelleridir. Işık geçirgenliği ile banyonuzda sıradanlıktan uzak modern bir görüntü oluşturur.

Renkli Cam Küvet: Değişen dekorasyon anlayışlarının banyolara olan etkisiyle cam küvetler son zamanların trendlerde yer alan banyo malzemeleridir. Renkli cam küvetler ise ışık geçirgenliği ve modern görünümüyle dikkat çeken ürünlerdir. Mavi, yeşil gibi renkleri bulunan cam küvetlere metal aksesuarlar eşlik etmektedir. Dikdörtgen, oval gibi farklı şekilleri bulunmaktadır. Modern banyo dizaynları için cam küvetler benzersiz bir görünüm sunar.

Mozaik Taşlı Cam Küvet: Küçük cam mozaiklerin küvetin zemininde kullanılması ile ortaya çıkan mozaik taşlı cam küvetler, estetik görüntüsüyle banyolarınızı aydınlatır. Ufak dokunuşlarla banyo dekorasyonunuza eşlik edecek mozaik taşlı cam küvetlerin kullanımı kolaydır. Camın organik ve sağlıklı yapısını bünyesinde bulundurduğu için hijyenik malzemelerdir. Temizlik açısından lekelenme ve kireçlenmeye karşı dirençli olsa da akrilik küvetlere göre temizliği biraz daha zordur.

Artemis, Bocchi gibi markaların 110x70 cm, 170x75 cm, 180x100 cm, gibi banyolarınıza uyum sağlayacak ebatlardaki cam küvet modellerine renk, model, malzeme, fiyat filtreleme seçenekleri ile Evim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Cam Küvet Fiyatları

Yaşam alanlarınız arasında sıklıkla kullandığınız banyolarınız için tercih edeceğiniz malzemelerin kalitesi önemlidir. Banyo malzemeleri arasında yer alan küvetlerde markasına, modeline, malzemesine ve ebatlarına göre birbirinden farklı modeller bulunmaktadır. Küvet çeşitlerindeki farklılıklara göre fiyatları da değişmektedir.

Banyo keyfinizi yenileyecek küvetler, özel cam küvet fiyatlarıyla Evim.com adresinde sizleri bekliyor!

Cam Küvet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Zarif ve estetik görünümü fonksiyonellik ile birleştiren cam küvetleri satın alırken banyonuza uygun ebatlarda olmasına dikkat ediniz. Banyo zeminine uyum sağlayacak kalınlıktaki cam küvetleri tercih etmelisiniz.

 Geniş olmayan banyolar için dikdörtgen cam küvetlerin derinliğinden ve yerden tasarruf sağlayan yapısından yararlanabilirsiniz. Metal aksamları bulunan cam küvetler modern banyo tasarımdaki lavabo modelleri ve banyo aksesuarlarıyla oldukça uyumludur.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.