Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Bebek Küveti Modelleri


Banyo küvetleri kişisel hijyeni sağlarken yıkanmayı keyifli bir aktiviteye dönüştürmektedir. Yetişkinler için üretilen ayaklı küvet, cam küvet gibi küvet modelleri dışında bebeklerin temizliği ve rahatlamasını sağlamak amacıyla bebek küvetleri üretilmektedir. Bebek küveti; bebeğinizin sağlıklı bir biçimde banyo yapabilmesi için farklı detayları olan özel ürünlerdir.

Evim.com sitesinde yıkanırken eğlenceli vakit geçirmesi için çeşitli detaylara sahip bebek yıkama küvetleri renk, marka, model, malzeme filtreleme alternatifleriyle sizleri bekliyor!

Bebek Yıkama Küveti

Bebeğinizin en özel anlarını eğlenceli bir aktiviteyle birleştiren bebek yıkama küveti; bebeklerin boylarına uygun olarak farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Sorunsuz bir banyo keyfi için bebek banyo küveti şeffaf, pembe, mavi, sarı gibi birbirinden özel renk ve desenleriyle dikkat çekici tasarımlara sahiptir.

Akrilik Termostatlı Bebek Küveti: Bebek küvet modelleri arasında özel fonksiyonlarıyla öne çıkan akrilik termostatlı bebek küveti, sağlığa zararlı olmayan akrilik malzemeden imal edilmektedir.  Bebeğinizin sağlığı için masaj oldukça önemlidir. Masajı suyun arındıran ve rahatlatan etkisiyle birleştiren akrilik termostatlı bebek küveti bebeğinizin yıkanma serüvenini kusursuz bir güzellikte geçirmesini sağlamaktadır.

Suyun sıcaklığını dijital ekranından belirleyebildiğiniz ve her an kontrol edebildiğiniz özel küvetlerden biridir. Derinliğinden dolayı bebek simidi ile kullanabileceğiniz güvenli bebek duş teknesine sahiptir.

Akıllı Bebek Küveti: Yeni nesil teknolojinin bebeğinizin banyo deneyimine eşlik edebileceği akıllı bebek küveti ergonomik dizaynı ile dikkat çekmektedir. Bebek küvet takımları arasında otomatik dijital sisteme sahip olan özel modellerden biridir. Dahili su termometresi ve bebeğinizin ağırlığını ölçebilen özel tartısı ile kullanımı kolaydır. Kaydırmazlı akrilik yüzeyi sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.  Bebek banyo küvet setine ihtiyaç duymadan akıllı bebek küveti ile bebeğinizin yıkanma keyfini eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

Plastik Bebek Küveti:  Klasik bebek banyo küvetleri arasında plastik bebek küvetleri yer almaktadır. Sağlığa zararı olmayan plastikten üretilen bebek küvetleri bebeğinizin suya alışması için ekstra kaymaz yüzeye sahiptir. Pamuktan üretilen file ile bebeğinizin kontrolünü ve güvenliğini sağlayabileceğiniz özel bir aparatı bulunmaktadır. Plastik bebek küvetleri bebeğinizin sağlığı için su termometresi ile kullanılması gereken modellerden biridir.

Sabit plastik bebek küvetleri dışında yerden tasarruf sağlayan katlanabilir plastik bebek küvetleri de bulunmaktadır. Ayrıca ayaklı plastik bebek küvetleri de kullanım kolaylığı sağlayan küvetlerden biridir.  Ayakları sayesinde bebeğinizi rahatça yıkayabilmenizi sağlar. Ayaklarının yanlarında bebek banyo küveti setinde yer alan maşrapa, kova, bebek kesesi gibi eşyaları asabileceğiniz özel asma aparatları vardır.

Bebek Küveti Fiyatları

Bebek küveti; bebeğinizin hijyeni için önemli olan özel tasarım banyo malzemeleridir. Klasik bebek küvetlerinden akıllı bebek küvetlerine bebeğinizin ihtiyaçlarına göre karar verebileceğiniz pek çok model bulunmaktadır. Bebeğinizin banyo keyfini eğlenceye dönüştürebileceğiniz küvetleri özelliklerine göre fiyatları farklılık gösterir.

Bocchi, Artemis gibi markaların en özel küvet çeşitleri cazip fiyatlarıyla Evim.com adresinde yer almaktadır.

Bebek Küveti Nasıl Olmalıdır?

Bebeğinizin banyo ihtiyacını karşılamak için bebek küveti alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta küvetin sağlığa zararı olmayan malzemelerden üretilmiş olmasıdır.  Güvenle kullanabileceğiniz bebek banyo küvetleri arasında farklı modeller yer almaktadır. Bebek küvetlerinin bebeğin ağırlığını dengede tutabilecek sağlamlıkta, kullanımı kolay olması gerekir.

Bebek küvetlerinde kaymayı önleyen yüzey yapısı bebeğinizin yıkanma keyfini güvenli bir ritüele dönüştürür. Suyun sıcaklığının otomatik olarak ayarlandığı dahili termostatlı modeller güvenli ve fonksiyoneldir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.