Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Ayaksız Küvet Modelleri


Yaşam alanlarınızdaki banyolar huzur veren tasarımların ön planda olduğu gün içinde sıklıkla kullanılan bölümlerden biridir. Banyo dekorasyonlarınızda yıkanma bölümleriniz A’dan Z’ye farklılık gösteren tasarımlara sahne olmaktadır. Küvetler bu tasarımlara eşlik eden etkileyici banyo malzemeleridir. 170x70, 180x75 cm gibi her banyoya hitap edecek bir küvet modeli bulunmaktadır.

Ayaksız küvet, ahşap küvet, cam küvet gibi banyonuzda ahenk oluşturacak küvet modelleri ne uygun fiyat avantajlarıyla Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ayaksız Küvet

Modernize edilmiş banyo dizaynlarında ayaksız küvetler rahat kullanımın ve zarafetin temsilcileridir. Ayaksız küvetlerin yüksekliği kullanım kolaylığına göre değişmektedir. Duvara monte gerektirmeden banyoda tesisatın uygun olduğu her bölüme monte edilebilen ayaksız küvetler özellikle büyük banyolarda tercih edilmektedir.

Ayaksız Oval Küvet: Suyun rahatlatan yapısını modern tasarımlarla harmanlayabileceğiniz küvet çeşitlerinden biri ayaksız oval küvetlerdir. Banyo zeminine konumlandırılan oval şekliyle banyoda özgür bir tasarım oluşturan ayaksız oval küvetler kaydırmaz akrilik malzemeden üretilmektedir.

110x110 cm, 180x100 cm gibi banyolarınıza uyum sağlayacak ebatları bulunmaktadır.

Evim.com sitesinde kalite ve dayanıklılığı banyolarınıza yansıtacak Artemis, Bocchi gibi markaların ayaksız küvetlerini renk, marka, malzeme, model filtreleme alternatifleriyle bulabilirsiniz.

Ayaksız Dikdörtgen Küvet: Yıkanma bölümlerinde ayaksız dikdörtgen küvetler sağladığı geniş alan nedeniyle kullanılmaktadır. Bağımsız ya da duvara dayalı olarak banyo tasarımlarınızı biçimlendirecek ayaksız dikdörtgen küvetler mat, parlak akrilik gibi yüzey seçeneklerini olan modellerdir. Banyo keyfinizi katlamak için ayaksız dikdörtgen küvetlerin hidromasaj özelliği bulunan çeşitlerini kullanabilirsiniz.

 Beyaz rengin hakimiyeti ayaksız dikdörtgen küvetlerde devam etse de renkli dizaynları seven kişiler için pembe, mavi, sarı vb. renk skalasında modeller üretilmektedir.

Ayaksız Küvet Fiyatları

Banyo küvetleri teknik olarak birbirinden değişik özellikleri olan banyo malzemeleridir.  Teknik özelliklerindeki farklılıklar fiyat farkı olarak etiketlere yansımaktadır.

Ayaksız Küvet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyo zemininizin ve banyonuzun boyutlarının ayaksız küvet modelleri ile uyum sağlaması gerekir. Her banyonun boyutları farklı olduğu için ayaksız küvet ebatları da değişmektedir. Ayaksız küvet alırken dayanıklılığı yüksek kaydırmazlı akrilik malzemeden üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Geniş kullanım alanı istiyorsanız dikdörtgen şeklindeki ayaksız küvetler ideal ürünlerdir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.