Filtre
Filtre

Ayaklı Küvet Modelleri

sayfa başı
sayfa başı

Geçmişten bugüne banyolarınızda yer alan yıkanma alanlarınız için küvetler değişmeyen dekorasyon anlayışlarını oluşturmaktadır. Rahatlatan ve ferah bir görünümü olan küvetlerin işlevsellik açısından banyonuza yenilik katacak özel dizaynları bulunmaktadır.

Ayaklı küvet, dikdörtgen küvet, oval küvet gibi banyonuzda ihtiyacınızı karşılayacak nitelikteki küvet modelleri Evim.com sitesinde hizmetinizdedir.

Ayaklı Küvet

Yıkanmayı keyifli hale getiren küvetler; birbirinden şık ve estetik tasarımlarıyla banyoların atmosferini çarpıcı görüntüleri eşliğinde özel kılmaktadır. Yeterli alana sahip olan banyolarda modern, klasik, vintage ve retro dekorasyon tarzlarında oldukça rağbet gören ayaklı küvet modelleri; kullanışlı ve yeni nesil görünümleri ile dikkat çekmektedir.

Ayaklı küvetler;  dört adet ayağı bulunan, bu ayaklar sayesinde yerden yüksekliği olan dekoratif ve kullanışlı küvet modellerdir. Ayaklı küvetler özellikle geniş banyolarda belirlenen bir alana kolayca monte edilebilmektedir. Sadece yıkanmak için kullanılan ayaklı küvetlerden farklı olarak masaj yapan jakuzi tarzı ayaklı küvetler de banyolarınıza yeni bir soluk getirirken işlevselliği ile göz doldurmaktadır.

Ayaklı Akrilik Küvet: Yeni nesil küvet malzemeleri arasında akrilik küvetler, özel kaydırmaz yüzeyi ve kullanım süresi ile banyolarda sıklıkla kullanılan ayaklı küvet modellerindendir. Antibakteriyel, leke tutmayan yüzeye sahip olan ayaklı akrilik küvetler darbelere karşı dirençlidir. Ayaklar genellikle pençe şeklinde krom ya da altın kaplamadan üretilmektedir. Sade tasarımları seven kişiler için düzayaklı akrilik küvetler de bulunmaktadır.

Bocchi, Artemis markalarının öne çıkan ayaklı küvet çeşitleri 180x 75 cm, 180x100 cm gibi ebatlarıyla Evim.com adresinde renk, malzeme, model, ebat, marka filtreleme alternatifleriyle banyolarınızı güzelleştirmek için sizleri bekliyor!

Ayaklı Plastik Küvet: Ayaklı küvetler arasında yer alan ayaklı plastik küvet;  akrilik küvetlere oranla dayanıklılığı düşük modellerdendir. Maliyeti düşük olan ayaklı plastik küvetler sık kullanılmayan banyolar için tercih edilmektedir. Ayaklı plastik küvetler lekelere ve çizilmelere karşı dayanıklılığı daha az olan modellerdir.

Banyonuzun ebatlarına uyum sağlayacak 170x70 cm, 170x75 cm gibi farklı boyut seçenekleri bulunmaktadır. Genellikle beyaz renkte olan ayaklı küvetlerin son zamanlarda sarı, pembe, turuncu renkleri de üretilmektedir.

Ayaklı Küvet Fiyatları

Ayaklı banyo küvetleri özel banyo tasarımlarında dinlendirici etkiye sahip, estetik görünümlü ürünlerdir. Ayaklı banyo küvetlerinin sahip olduğu özellikler markasına, modeline, rengine, üretildiği malzemeye ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir.

Ayaklı Küvet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyonunuzun metrekaresine göre ayaklı küvet ebatlarını belirlemeniz gerekir. Ayaklı küvetlerin tesisata uygun olması önemlidir. Ayaklı küvetle birlikte duş aksesuarları kullanmak istiyorsanız önceden karar vermeniz gerekir. Sıcak/soğuk ayarının doğru bir biçimde belirlenmesi için küvetin ayak yüksekliğine dikkat etmelisiniz.

Dar ve küçük banyolar için ayaklı küvetler doğru bir dekorasyon tercihi değildir. Özellikle geniş banyolarda lüksü seven kişiler için altın kaplamadan yapılan ayaklı küvetler salon şıklığını banyoya taşıyan özel modellerdir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.