Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Küvet Modelleri


Banyo Küvetleri

Banyo tasarımlarınızda özel bir görünüm sunan küvetler dünden bugüne gelen banyo malzemelerinden biridir. Klasik küvet modellerinden modernize edilmiş küvetlere kadar her model banyoda kullanım kolaylığı ve estetik dizaynları ile yer bulmaktadır.

Banyonun karakterini belirleyen küvet modelleri her banyoya uyum sağlayacak küvet ölçüleri ile göz alıcı banyo tasarımlarını oluşturmanızda rol oynayan ürünlerdir.

Banyo küvet modellerini farklı ebat ve marka seçenekleriyle online alışveriş sitesi Evim.com adresinden tek tıkla satın alabilirsiniz.

Stil Sahibi Küvet Modelleri

Yıkanma alanlarında özgün tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olacak küvetler zengin ürün çeşitleriyle ince ve zarif detaylardan oluşmaktadır. Akrilik, seramik, cam gibi farklı malzemelerden üretilmektedir.

Ayaklı küvetler; banyo zemininden ayaklarıyla yüksekte duran estetik ve dekoratif görünümleriyle banyolara güzellik katan küvet çeşitleridir. Büyük banyolar için kendine özgü detaylarıyla şık bir görünüşe sahiptir. Genellikle akrilikten üretilen küvetlerin seramik ve camdan üretilen modelleri de bulunmaktadır. Cam küvetler; dayanıklı camlardan üretilen, ışığı yansıtan dikdörtgen, oval gibi farklı modelleriyle özel bir görünüm sunar. Mozaik, renkli cam gibi farklı modellerde üretilen küvetler diğer küvetlere oranla daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Son yıllarda modern banyo dekorasyonlarında ayaksız küvetler farklı formlarıyla yer almaktadır. Banyo zeminine konumlandırılan ayaksız küvetler oval ve dikdörtgen şeklindeki modelleriyle banyolarınızda özgün ve marjinal tasarımlara oluşturmanıza yardımcıdır. Renkli tasarımları sevenler için beyazın dışında, siyah, antrasit, mavi gibi renk alternatifleri bulunmaktadır.

Banyo köşelerini değerlendirebileceğiniz köşe küvetler; banyolarınızda ferah bir görünüm oluştururken aynı zamanda derinlik katar.

Küçük banyolar için alternatif çözümler sunan mini küvetler, küvetin rahatlığına alışanlar için vazgeçilmezdir. Dikdörtgen, yuvarlak, kare gibi banyonuzun şekline uyum sağlayacak formlarıyla küçük ve etkili bir kullanım olanağı sunmaktadır.

Masaj keyfini küvetin rahatıyla bütünleştirmek isteyenler için hidromasajlı küvetler; stresi önleyen, vücut ağrılarını azaltan özel fonksiyonlara sahiptir. Banyo keyfini sahip olduğu su püskürtme sistemleri ile özelleştiren küvetlerin boyutları farklılık göstermektedir. Teknolojinin suyun dinlendiren yapısıyla birleştiği hidromasajlı küvetlerin gömme, dikdörtgen, oval ve havuz tipi modelleri bulunmaktadır.

Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için özel olarak üretilen bebek küvetleri; yıkanmayı eğlenceye dönüştüren farklı fonksiyonlara sahip pek çok modelden oluşmaktadır. Yeni nesil teknolojilerin bebeğiniz için özel çözümler ürettiği akıllı bebek küvetleri; otomatik su termometresi, sıcaklık ayarı, dijital bebek tartısıyla ergonomik tasarımın birleştiği ürünlerdir.

Ergonomik ve Estetik Kullanıma Sahip Küvet Seçimi

Banyonuzun yıkanma alanlarında suyun dinlendirici etkisini hissedebileceğiniz küvetleri seçerken yıkanma alanının boyutlarına dikkat etmelisiniz. Tesisatın uygunluğu da küvet seçimindeki önemli noktalardan biridir. Dar banyolar için köşe küvetler iyi bir alternatif iken geniş banyolarda zarif ve şık tasarımlar sunan dikdörtgen küvetleri tercih edebilirsiniz. Küvetlerin üretildiği malzemenin kaliteli olması uzun süreli sorunsuz bir kullanım için dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer almaktadır. Kaymaz akrilik, kaymayan antibakteriyel yüzeyiyle sağlıklı bir kullanım sunan küvet malzemelerindendir. Cam küvetler ise lüks banyo tasarımlarının en özel modelleri arasında bulunmaktadır.

Küvetin rahatlığını masaj keyfiyle birleştirmek isteyenler için hidromasajlı küvetler ideal ürünlerdir. Küvet seçiminde beyaz dışında farklı renk alternatiflerini marjinal ve dikkat çekici banyo tasarımları için değerlendirebilirsiniz.

Küvet fiyatları küvetin malzemesine, markasına, ebatlarına göre farklılık gösterir.

En özel küvet modelleri bütçe dostu fiyatlarıyla güvenli ve sorunsuz alışverişin adresi Evim.com sitesinde siz değerli misafirlerini bekliyor!

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.