Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

CeraStyle Klozet Çeşitleri


Banyo dizaynlarına eşlik eden klozetlerin, kişisel hijyeni sağlayan pek çok modeli bulunmaktadır. Klozet modellerinin kalitesini belirleyen en önemli etken markadır. Ege Vitrifiye, CeraStyle, Bocchi gibi sektörün bilinen markaları kolay temizlenen seramik yüzey, dayanıklılık ve kullanım süresiyle dikkat çekmektedir.

CeraStyle markası su tasarrufu sağlayan, sağlam klozet modellerini özel tasarımlar ile birleştirmektedir. Banyo ve tuvaletlerde konforlu tasarımlara imza atabileceğiniz CeraStyle klozetler için Evim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CeraStyle Klozet

Turkuaz markası işbirliğiyle ortaya çıkan CeraStyle markası çevreci, hijyenik ve özel stil klozet takımları üretmektedir. Doğadan ilham alan estetik klozet tasarımlarından oluşan modelleri her banyo dizaynına uyum sağlamaktadır.

CeraStyle Klozet Takımı: Gelişen teknolojiyle yüksek kalitede klozet takımları üreten CeraStyle banyo ve tuvaletlerde konforlu bir kullanım sunar. CeraStyle klozet takımları yavaş kapanan klozet kapağı, klozet ve çift kademeli rezervuardan oluşmaktadır. Duvara sıfır, alttan çıkışlı gibi klasikten moderne klozet çeşitleri vardır. 54.5x34.5 cm, 62x34.5 cm ebatlarında üretilmektedir.

CeraStyle klozet takımlarına model, renk, marka, fiyat filtrelerini listeleyebileceğiniz özel alanıyla Evim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

CeraStyle Tek Klozet: Tek klozetler banyo tesisatınıza göre seçebileceğiniz özel modellere sahiptir. Asma klozetten, yerden klozete kadar pek çok ürün bulunmaktadır. CeraStyle klozet modellerinde yandan montaj, gizli montaj gibi seçenekler vardır. Gizli montaj ile banyo duvarında pürüzsüz bir görüntü oluşturabilirsiniz.

CeraStyle City, Hera, Rimless koleksiyonları farklı klozet tasarımlarını seven kişilere hitap etmektedir.

Yaşlı ve bedensel engelli bireylerin kullanımını kolaylaştıracak engelli klozetleri de CeraStyle tarafından üretilmektedir.

CeraStyle Klozet Fiyatları

Değişen dekorasyon stillerine göre şekillenen klozet modelleri, teknolojideki gelişmelerin doğrultusunda farkı tasarımlara sahne olmaktadır. CeraStyle klozet; kişisel ihtiyaçlara yönelik özel klozet modelleri üretmektedir.

 CeraStyle klozet fiyatları, teknik özelliklerine, modeline ve ebatlarına göre farklılık gösterir.

Klozet Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyo dekorasyonlarında klozet seçimi oldukça önemlidir. Doğru klozeti seçmek için tesisatın şeklini bilmeniz gerekir. Alttan çıkışlı tesisata sahip banyolarda yerden klozetleri kullanabilirsiniz.

Klozetin antibakteriyel ve dayanıklı bir yüzeye sahip olması uzun ömürlü ve hijyenik bir kullanım sağlar. Su tasarruflu klozet modelleri de yeni nesil banyo tasarımlarında tercih edilmektedir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.