Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Duvara Sıfır Klozet Modelleri


Yaşam alanlarınız arasında banyolar kullanım özellikleri ve işlevselliği ile önem arz etmektedir. Banyolarda klozet seçimi banyonun genel dekorasyonunu belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır. Klasikten moderne her dekorasyon anlayışı ile uyum sağlayacak niteliklerde asma klozet, gömme klozet, duvara sıfır klozet, arkadan çıkışlı klozet gibi modeller bulunmaktadır.

Duvara sıfır klozetler yerden tasarruf sağlayan estetik görünümü ve 40x31 cm,60x36.5 cm gibi farklı ölçüleriyle Evim.com sitesinde banyolarınıza güzellik katmak için sizleri bekliyor!

Duvara Sıfır Klozet

Banyo ve tuvaletlerde kullanılan klozetler arasında duvara bitişik olan modeller duvara sıfır klozet modelleridir. Duvardan gizli tesisat ile monte edilmektedir.  Taharet borulu, taharet borusuz, rezervuarlı gibi pek çok farklı özelliğe sahip duvara sıfır klozet bulunmaktadır.

Duvara Sıfır Yerden Klozet: Banyo zeminine duvara bitişik olacak şekilde monte edilen duvara sıfır yerden klozetler banyo ve tuvaletlerinizde yer tasarrufu sağlar. Taharet borusu ve su tesisatının banyo tesisatınıza uyum sağlayacak özelliklerde farklı modelleri bulunmaktadır. Engelli bireylerin kişisel ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilen duvara sıfır yerden klozet modelleri de vardır. Beyaz, siyah, kırmızı, yeşil gibi zengin renk çeşitliliği ile banyolarınızda dikkat çekici tasarımlara imza atabilirsiniz.

Ege Vitrifiye, Vitra, Seramiksan, Turkuaz gibi markaların estetik ve fonksiyonel yerden klozet çeşitlerine marka, renk, model, fiyat filtrelerini listeleme özellikleriyle Evim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Duvara Sıfır Asma Klozet:  Modern banyo ve tuvaletlerde zeminden bağımsız olarak duvara sıfır monte edilen klozetler sıklıkla kullanılmaktadır. Antibakteriyel seramik yüzeyi ile banyolarınızda hijyenik bir kullanım sunar. Ferah görünümlü duvara sıfır asma klozetlerin işlevselliği yüksek yavaş kapanan (soft close) klozet kapağına sahip modelleri dikkat çekmektedir.

 40x47.5x36 cm, 59x40x39 cm gibi ebatlarda üretilmektedir. Modern banyo tasarımlarda siyah asma klozetler ile özel bir görünüm oluşturulmaktadır.

Duvara Sıfır Rezervuarlı Klozet: Banyo ve tuvaletlerde ayrı ürünler seçmek yerine bir arada bulunan ergonomik tasarımların kullanımı oldukça yaygındır. Duvara sıfır rezervuarlı klozetler fonksiyonelliği ile öne çıkan ürünlerdir. Duvara monte edilen klozette rezervuar da yer almaktadır. Set halinde satılan rezervuarlı klozetler banyo standartlarınızı yenileyecek özel tasarımları ile göz doldurmaktadır.

CeraStyle, Norm, Newarc, GüralVit markalarının duvara sıfır rezervuarlı klozet modelleri banyolarınıza yeni bir soluk getirecek niteliklerde üretilmektedir.

Duvara Sıfır Klozet Fiyatları

Kişisel hijyenin önemli olduğu banyo ve tuvaletlerde kullanılan klozetlerin pek çok farklı özelliği bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte klozet modelleri işlevsellik, konfor ve dizaynın öne çıktığı modellerden oluşmaya başlamıştır. Duvara sıfır klozetler birbirinden özel niteliklere sahip olduğu için fiyatları değişiklik göstermektedir.

Duvara Sıfır Klozet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyo ve tuvaletlerde estetik görünümüyle kullanabileceğiniz duvara sıfır klozet modellerini alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta banyonuza uygun ebatlarda klozet seçmek olmalıdır. Duvara monte edildiği için tesisatın da uyumlu olması gerekir.

Modern ve şık banyo tasarımları için duvara sıfır asma klozetleri tercih edebilirsiniz. Sade ve konforlu banyo tasarımları için duvara sıfır yerden klozetler uygundur. Yavaş kapanan klozet kapakları kullanım kolaylığı açısından duvara sıfır klozet modellerinde öne çıkmaktadır. Sektörün bilinen markalarının duvara sıfır klozetleri uzun garanti süreleri ile güvenli bir kullanım sunar.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.