Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Klozet – Bide Modelleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Banyo Tasarımlarınız İçin En Özel Klozet Modelleri

Banyo ve tuvaletlerde kullanılan klozetler, kişisel ihtiyaçlara ve dekorasyon stillerine uyum sağlayacak özel modeller ile üretilmektedir. Klozet modelleri görünümlerine ve montajına bağlı olarak farklılık gösteren çeşitleriyle banyolarda temizlik sağlar. Antibakteriyel ve hijyenik kullanımıyla banyolar için özel bir kullanım sağlayan klozet takımları arasında su giderinin arkada yer aldığı modeller arkadan çıkışlı klozetlerdir. Alttan çıkışlı klozet ise su giderinin banyo zemininde bulunduğu modellerdir. Duvara sıfır klozetler de son zamanlarda modern banyo tasarımlarında yer alan duvar ile aynı hizada, gizli tesisatla monte edilen modellerdir.

Klozet ölçüleri klozetin modeline bağlı olarak değişmektedir. Gömme klozetler; gizli tesisat ile duvara monte edilen, kullanım kolaylığı sağlayan ve banyoya estetik bir görünüm kazandıran klozet çeşitlerinden biridir. Asma klozetler; ayaksız özel görümleriyle dikkat çeken, banyo zemininden bağımsız olarak duvara monte edilen klozetlerdir. Seramikten üretilen, hijyenik ve kolay temizlenen yüzeyleriyle banyolarda oldukça rağbet gören klozet modellerinden biridir.

Tek parça ve klozet takımı olarak satılan yerden klozetler banyo duvarına dayalı ve pratik bir kullanım sunar. Taharet borusunun yandan ve gizli olduğu modelleriyle rahat bir kullanım sağlayan modeller arasında bulunmaktadır.

Rezervuarlı klozet; kendinden sifon sistemine sahip olan klozetler, klozet kapağı, rezervuar ve klozetten oluşmaktadır. Klozet iç takımı rezervuarın içinde yer alırken gizli montaj tesisatına sahiptir.

Her banyoya uyum sağlayan klozet boyutları ve beyaz, siyah, kırmızı gibi renk seçenekleriyle dikkat çekmektedir.

Teknolojinin banyolara etkisinin bir ürünü olan akıllı klozetler yeni nesil kullanımlarıyla konfor sağlar. Akıllı klozet sistemleri özel yıkama seçenekleri, sağlıklı yüzeyleri ve ısıtma sistemine sahiptir. Su tasarrufu sağlamaktadır. Otomatik olarak açılıp kapanan klozet kapakları hijyenik bir alternatiftir.

Engelli bireylerin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamaları için engelli klozetler üretilmektedir. Antibakteriyel yüzeyleri ve kapaksız kullanılan modelleriyle konfor sunmaktadır.

Çocukların tuvalet alışkanlığı kazanmalarını sağlayacak çocuk klozeti, desenli modelleriyle güvenli ve sorunsuz bir kullanım sağlar.

Hijyen Sunan Bide Modelleri

Son zamanlarda “bide” kelimesi banyo dekorasyonlarında sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Genellikle bideler otellerde kullanılsa da banyolarda kişisel temizliği sağlamak amacıyla yer almaktadır. Tuvalet sonrası temizlik için üretilen bideler klozetlerin yanına konumlandırılmaktadır. Klozet modeline uygun olacak şekilde tercih edilen bideler farklı özelliklerde üretilmektedir.

Yerden bide; banyo zeminine monte edilen, yanlardan delikli ve deliksiz şekilde üretilen tuvalet sonrası temizlik sağlayan ürünlerdir. Asma bide ise; duvara monte edilen, ayaksız ve zeminden bağımsızdır. Asma klozetlere eşlik eden asma bidelerin siyah, yeşil, sarı gibi farklı renk alternatifleri vardır.

Klozet Seçimindeki Belirleyici Unsurlar

Banyo ve tuvaletlerde kullanılan klozetleri tercih ederken su tesisatına dikkat etmek en belirleyici unsurlardan biridir. Klozet modeli arkadan çıkışlı, alttan çıkışlı ve duvara sıfır olarak tesisata uygun şekilde seçilmelidir.

Modern banyo tasarımlarında asma klozetler üst düzey ve şık görünümleriyle banyolarınızda özel dizaynlara sahne olmaktadır. Klozet seçerken klozetin sağlıklı ve kaliteli bir seramikten üretilmesi oldukça önemlidir. Sektörün bilinen klozet markalarını tercih etmek uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır.

Klozetin rezervuar sistemiyle uyumlu olması da klozet seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer almaktadır.

Klozet fiyatları klozetin malzemesine, modeline, markasına göre farklılık göstermektedir.

Banyo dekorasyonlarınızda kişisel zevklerinize hitap edecek klozet modelleri için Evim.com adresinin özel fiyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.