Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Jakuzi Modelleri


Jakuzi Nedir?

İç ve dış mekanlarda kullanılabilen jakuziler suyun ferahlatan etkisini temizlik ve masaj ile bütünleştiren, yıkanırken stres atmanıza yardımcı olan özel büyük küvetlerdir. Vücut sağlığını düşünenlerin en büyük yardımcısı jakuziler yalnızca lüks yaşam alanlarında değil her bütçeye uygun modelleriyle kullanımı yaygın olan banyo malzemeleri arasında yer almaktadır. Her yaşam alanına uyum sağlayacak jakuzi ölçüleri bulunmaktadır.

Jakuzi keyfi yaşamanızı sağlayacak özel fonksiyonlara sahip jakuzi modellerine her kesime hitap edevek avantajlı fiyatlarıyla Evim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Jakuzi Nasıl Çalışır ve Kullanılır?

Sıcak su sistemiyle çalışan jakuziler içerisindeki jakuzi motoru yardımıyla su jetlerinden tazyikli suyun püskürtülmesi ile çalışmaktadır. Yüksek basınçtaki su çıkışı jakuzinin masaj özelliği kazanmasını sağlamaktadır. Tamamen otomatik çalışma sistemine sahip olan jakuziler olduğu gibi manuel olarak çalışan jakuzi modelleri de bulunmaktadır.

Fonksiyonel özellikleri birbirinden farklı olan jakuziler banyolarda yeni nesil ve konfor sunan çalışma prensipleriyle göz doldurmaktadır.

Masaj Keyfi Yaşatan En Özel Jakuzi Modelleri Evim’de

Kullanım alanı geniş olan jakuziler dikkat çekici tasarımların işlevsellikle bütünleştiği özel ürünlerdir. Jakuzili banyolar estetik ve şık görünümleriyle dikkat çekici tasarımlara sahne olmaktadır. Küçükten büyüğe her banyoya uygun bir jakuzi modeline rastlamanız mümkündür.

Özel derinliğe sahip yuvarlak jakuziler estetik ve konfor sunan tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Banyoların dışında, teras, bahçe gibi dış mekanlarda kullanım olanağı sağlayan modelleri bulunmaktadır.

En çok tercih edilen jakuzi modelleri arasında yer alan çift kişilik jakuziler, büyük ve konforlu bir kullanıma sahiptir. Akrilik yüzeyin leke tutmayan yapısıyla, kolay temizlenen jakuzilerin su püskürtme sistemleri modeline bağlı olarak değişmektedir. 180x110 cm gibi ebatlarıyla çift kişilik jakuziler dış mekanlarda da kullanılabilmektedir. Geniş banyolar için dikdörtgen şeklindeki çift kişilik jakuziler oldukça konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Tutunma kolu, baş yastığı gibi aksesuarlar eşliğinde kullanabileceğiniz jakuziler ile masajın tadını çıkarabilirsiniz.

Dar banyolar için özel jakuzi alternatiflerinden biri olan jakuzili küvetleri tercih edebilirsiniz. Küvetlerin jakuzi sistemiyle birleştiği suyun arındırıcılığını hissederken hidromasaj sistemiyle rahatlayabileceğiniz banyo malzemeleridir. Geniş banyolar için büyük jakuziler derinliği ve özel ebatlarıyla dikkat çekmektedir.

Otomatik su ısıtma sistemi, led aydınlatma ve üst düzeyde masaj fonksiyonlarıyla spa jakuziler banyolarda ve dış mekanlarda oldukça rağbet görmektedir. Çift kişilikten dokuz kişiliğe kadar alternatif ebatlarıyla her kullanım alanına uyum sağlamaktadır. Suyun şifa veren yapısını hissetmeniz için ayrı masaj fonksiyonlarının bulunduğu spa jakuziler, siyah, gri gibi özel renkleriyle estetik ve konforun ince dokunuşlara sahne olduğu zamansız tasarımlar oluşturmanıza yardımcı ürünlerdir. Hoparlör sistemine sahip modelleri özellikle teras, bahçe gibi mekanlar için tercih edilmektedir.

Banyonun yıkanma alanlarında yer alan jakuzili duşakabinler; jakuzi ve duşakabinin kompakt bir tasarım oluşturmasıyla özel ve özgün bir kullanım sunar. Özel duş panelleriyle birlikte kullanılan, su jeti ve masaj fonksiyonlarının oldukça geliştiği modellerde müziğin ritmini yakalayabileceğiniz özel ses sistemleriyle banyodan çıkmanız zor olacak.

Yaşam standartlarınızı yükseltecek jakuzi modelleri arasından kullanım alanınıza uyum sağlayacak ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak modeli keşfetmeniz oldukça önemli adımlardan biridir. Jakuzi satın almadan önce doğru ebatları belirlemeniz gerekir. Dar banyolarda büyük jakuzi kullanmak mümkün değildir. Jakuzinin üretildiği malzemenin antibakteriyel bir yüzeye sahip olması sağlıklı kullanım açısından önemlidir.

Jakuziler her bütçeye uygun özel modelleriyle tek tıkla satın alabileceğiniz Evim.com sitesinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.