Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Tuvalet Taşı Modelleri


Tuvalet Taşı

Tuvalet ve banyolarda kullanılan ürünlerin hijyen sağlayan çözümler sunması oldukça önemlidir. Geçmişten günümüze tuvaletlerde kullanılan tuvalet taşı; zeminde kullanımı ile olası kazaları önlemektedir. Klasik hela taşı modellerinin modernize edilmiş versiyonları dekorasyonlarda estetik görünümleriyle yer almaktadır. Alaturka tuvalet taşı; kolay temizlenen, leke tutmayan, sağlıklı yüzeyi seramik yüzeye sahiptir.

Standart tuvalet ölçülerinde üretilen tuvalet taşları cazip fiyat fırsatları, ihtiyacınıza uygun modelleri ve karar vermenize yardımcı özel filtreleme seçenekleriyle Evim.com sitesinde sizleri bekliyor!

Yenilikçi ve Özgün Tuvalet Taşı Modelleri

Tuvalet taşı pratik kullanım özellikleri ve hijyenik modelleriyle dikkat çekmektedir. Tuvalet taşı montajı klozetlere göre daha kolay bir sisteme sahiptir. Modern tuvalet taşlarında arkadan su girişi, üstten su girişi ve çevre yıkamalı modeller bulunmaktadır. Tuvalet taşları genellikle seramik malzemeden üretilse de paslanmaz çelikten üretilen modelleri de mevcuttur.

Klasik tuvaletlerde yaygın bir kullanıma sahip olan hela taşları zeminden hafif yüksek yapısı ve konfor sağlayan yüzeyiyle tercih edilmektedir. Hela taşı ölçülerinin tuvaletinizin boyutlarına ve tesisatına uygun olması gerekir.

Her ölçüde üretilebilen tuvalet taşlarında beyaz renk öne çıkmaktadır. Renkli tuvalet taşları modern tuvalet taşı modellerinde yer almaktadır. Altın, siyah gibi renk skalasına sahip tuvalet taşları farklı tasarımları sevenler için ideal ürünlerdir. Desenli tuvalet taşları da antibakteriyel yüzeyleri ve özel desenleriyle dekoratif ve estetik bir görünüm sunmaktadır.

Tuvalet Taşı Seçimi

Banyo ve tuvaletleriniz için tuvalet taşı seçerken tuvalet taşının üretildiği malzeme oldukça önemlidir. Paslanmaz çelikten üretilen modelleri bulunsa da wc taşında hijyen açısından seramikten üretilen modeller öne çıkmaktadır. Seramiğin kalitesi de tuvalet taşı seçerken dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Kir tutmayan, kolay temizlenen tuvalet taşları uzun süreli bir kullanım sağlar. Tuvalet taşının rezervuara olan uyumu da tuvalet taşı seçimi için dikkat edilmesi gereken ayrıntılardan biridir.

Modern bir tasarım için yeni nesil çevre yıkamalı tuvalet taşları kullanılmaktadır. Renkli tuvalet taşları da özgün bir görünüm yakalamak için tercih edilebilmektedir.

Tuvalet taşı ölçüleri tuvaletinizin boyutlarına ve tesisata uygun şekilde belirlenmelidir. Klasik tuvaletlerde tesisat boruları eskimiş olabilir. Bu nedenle tuvalet taşı almadan önce tesisat boruları kontrol edilmelidir.

Yoğun olarak kullanılan tuvaletler için özel rezervuar sistemine sahip tuvalet taşları temiz bir kullanım sağlamaktadır.

Sektörün bilinen markalarının garanti süresi uzun ve kullanışlı tuvalet taşı çeşitleri doğru tuvalet taşını belirlemenizi sağlamaktadır.

Bütçenize Uygun Tuvalet Taşları

Tuvalet taşlarının yerini klozetler alsa da hijyenik açıdan yoğun kullanıma sahip tuvaletlerde tuvalet taşları tercih edilmektedir. Tuvalet taşlarının fiyatları malzemesine, modeline, markasına, rengine ve ebatlarına bağlı olarak değişmektedir. Paslanmaz çelikten üretilen tuvalet taşlarının fiyatları seramik tuvalet taşlarına göre daha uygundur. Desenli ve renkli tuvalet taşları da farklı tasarımlarıyla fiyat farkının oluştuğu modellerdir.

Bütçenize uygun kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak kolay ödeme seçeneklerine sahip tuvalet taşları için Evim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.