Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Duşakabin Modelleri


Duşakabin

Banyoların yıkanma ünitelerinde konforlu ve estetik bir form sunan duşakabin modelleri, her banyoya uyum sağlayacak niteliklerdedir. Islak banyolarda güvenli ve sorunsuz bir duş keyfi yaşamak için duşakabinler tercih edilmektedir. Duşakabin ölçüleri banyonun yıkanma alanına uygun şekilde belirlenmektedir.

Kişisel zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre banyo dekorasyonunuzda ferah bir görünüm oluşturacak duşakabin çeşitlerine Evim.com sitesinden taksitli ödeme seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

Banyo Dekorasyonlarınızın Ambiyansını Değiştiren Duşakabin Modelleri

Suyun arındıran etkisini hissederken, kendinizi yenileyeceğiniz yıkanma bölümleri için küvetlere alternatif olarak üretilen duşakabinler A’dan Z’ye geniş ürün çeşitleriyle dikkat çekici ve konforlu bir banyo kullanımı sağlamaktadır.

Duşakabinler duş tekneli ve duş teknesiz olarak tercih edilebilmektedir. Tekneli duşakabinler; yıkanma alanının zemini ve duşakabin arasında duş teknesinin bulunduğu duşakabin modelleridir. Duş tekneleri seramik, akrilik, çelik gibi malzemelerden üretilmektedir. Duş tekneleri yüksekliklerine göre değişen modelleriyle yıkanma alanında ihtiyaç duyduğunuz rahatlığı sunar. Teknesiz duşakabinler; Banyo zeminine direkt olarak monte edilen duşakabinler yükseltisi olmayan yapısıyla rahat bir kullanım arayanların tercihidir. Teknesiz modellerde ahşap duşakabinler; ahşabın doğallığının tazeleyen yapısını hissetmenize yarayan ahşap ızgarasıyla banyo zemininde özel ve doğal bir görünüm sağlamaktadır.

Sürgülü duşakabin; banyolarda duşakabin tekerleği yardımıyla hareket eder. Kolay açılıp kapanan yapısıyla sıklıkla tercih edilen duşakabin modelidir. Duşakabin malzemeleri olarak cam ya da plastik/mika kullanılabilmektedir. Duşakabin camı olarak temperli camın kullanıldığı sürgülü duşakabinler sağlıklı, leke tutmayan, kolay temizlenen yüzeyiyle uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Sürgülü pleksi duşakabinler ise en ucuz duşakabin modelleri arasında yer almaktadır. Işıltılı, hafif ve desenli yapısıyla banyolarınıza renk katar. Tekneli ve teknesiz duşakabin modelleri de bulunan plastik duşakabinler; kırılmayan özel bir yüzeye sahiptir.

Köşe duşakabinler ise; köşe girişi bulunan banyolarda konforlu ve şık bir kullanım sunan duşakabin modellerdir. Duş tekneli ve teknesiz olarak kullanılan köşe duşakabinler yer tasarrufu sağladığı için küçük banyolara uygun duşakabin modellerinden biridir.80x80 cm, 90x90 cm gibi duşakabin boyutları köşe duşakabinlerde oldukça rağbet görmektedir.

Sadeliğin ince detaylarla şık bir görünüm kazandığı modern banyo tasarımlarında ise son yıllarda teknesiz modern duşakabinler öne çıkmaktadır. Sürgülü duş kapısına eşlik eden siyah, rose gibi renk detaylarına sahip duşakabin profilleri estetik ve dikkat çekici bir tasarıma imza atmanızı sağlar.

Banyonuzu Ferahlatacak Duşakabinler Evim’de

Yıkanma ünitelerinde birbirinden özel duşakabin modelleri zarif ve konforlu detaylarıyla dikkat çekici bir görünüm sunar. Banyonuzda aydınlık bir görünüm sağlamak için doğru duşakabini seçmek oldukça mühimdir. Yıkanma alanınızın ölçülerine uygun duşakabin modelini belirleyebilirsiniz. Küçük banyolar için 80x80 cm, daha geniş banyolar için 100x100 cm duşakabin ölçüleri tercih edilmektedir. Doğru duşakabin ölçüsü en iyi şekilde işin uzmanı tarafından belirlenmektedir.

Duşakabinin tekneli ya da teknesiz olması kullanım tercihinize göre seçebileceğiniz detaylardan biridir. Modern banyolarda teknesiz duşakabinler, renkli duş profilleri ve camın zarafetiyle özel bir görünüm sunar. Ekonomik bir duşa kabin için plastik duşakabinleri tercih edebilirsiniz. Şeffaf, desenli ve buzlu modelleriyle banyolarınızda estetik bir dizayn sağlar.

Duşakabin yüzeyinin kireç ve leke tutmaması, kolay temizlenebilmesi, tesisata uygun olması ve duş sistemlerine uyum sağlaması dikkat edilmesi gereken detaylardan biridir.

Kaliteli duşakabin markaları, en uygun duşakabin fiyatları ve geniş ürün çeşitleriyle güvenli alışverişin tek adresi Evim.com adresinde kolay ödeme seçenekleriyle sizleri bekliyor!

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.