Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Duş Teknesi Modelleri


Duşakabin Teknesi

Yaşam alanları arasında yoğun bir kullanıma sahip olan banyolar için değişen dekorasyon anlayışlarının ışığında zamansız ve aydınlık tasarımlar oluşturabilmek gerekir. Duşakabinler banyolarda pratik kullanımı ve estetik dizaynları ile yer almaktadır. Duşakabin teknesi duşakabin ile banyo zemini arasında yer alan sağlıklı yüzeyiyle özel bir banyo keyfi yaşamanızı sağlayan ürünlerdir.

Kişisel zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tercih edebileceğiniz duş teknesi modelleri birbirinden özel dizaynlarıyla banyolarınıza güzellik katar.

Yıkanma bölümleriniz için zengin ürün alternatifleriyle bezenmiş duş teknesi çeşitlerini sektörün önde gelen markalarının avantajlı fiyatlarıyla online alışveriş sitesi Evim.com adresinden bulabilirsiniz.

Dikkat Çekecek Detaylara Sahip Duş Tekneleri

Banyolarda duş almayı eğlenceli bir hale dönüştüren, genellikle duşakabinler ile birlikte kullanılan duş tekneleri yüksekliklerine ve şekillerine göre değişen modelleriyle göz alıcı tasarımlar oluşturmanıza imkan tanır. Banyo teknesi modelleri arasında zeminden yüksekliği çok az olan slim duş tekneleri; yaşlılar ve çocuklar için güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Genellikle akrilikten üretilen duş tekneleri kaymaz bir yapıya sahiptir. Banyonuzun yıkanma bölümüne göre kare, dikdörtgen gibi farklı şekilleri seçebilirsiniz.

Flat duş teknesi; 3 cm’den başlayan yüksekliği ile orta segmentte bir duş teknesi modelidir. Keskin hatları ve yerden tasarruf sağlayan özellikleri ile konforlu bir kullanım sunar. Duş teknesinde daha yüksek bir modeli tercih edenler için monoblok duş tekneleri üretilmektedir. 10 cm’den başlayan yüksekliği ile etkileyici bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Oturmalı duş teknesi ise yaşlıların ve çocukların güvenli bir şekilde banyo yapmalarını sağlamak için özel olarak üretilmektedir. Küçük, büyük her yıkanma bölümüne uyum sağlayacak oturmalı duş tekneleri oval, kare, dikdörtgen gibi ihtiyacınız olan şekilde kullanabilirsiniz. Duş teknesi ebatları genellikle 90x90 cm olarak kullanılmaktadır.

Banyo tasarımlarında zarif görünümüyle dikkat çeken oval duş tekneleri oldukça rağbet görmektedir. Genellikle akrilik ve kaydırmazlı akrilikten üretilen duş teknelerinin dışında seramik duş tekneleri de bulunmaktadır. Seramiğin sağlıklı ve hijyenik yapısı, dayanıklılık ile bütünleştiği için kullanım ömrü uzundur.

Banyo Duş Teknesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Banyo duş teknesi alırken yıkanma bölümüne uygun modeli belirlemeniz gerekir. Duşakabin ve duş teknesini birlikte kullanmak istiyorsanız duş teknesinin duşakabine olan uyumu önemlidir. Duş teknesinin yüksekliğini kullanım ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Dikdörtgen, kare, oval gibi farklı şekillerde üretilen duş tekneleri arasında yıkanma alanınızın ölçülerine bağlı olarak tercih yapmalısınız. Dar banyolar için kare duş tekneleri oldukça kullanışlıdır. Geniş banyolar için ise dikdörtgen duş tekneleri büyük ve ferah bir kullanım sağlar.

Oval duş tekneleri ince ve zarif detaylarıyla banyolarınızda özel ve etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Duş teknesinin üretildiği malzemenin dayanıklı, kaymaz ve hijyenik olması duş teknesi seçimindeki önemli detaylardan biridir.

Duş teknesinin leke tutmayan, kolay temizlenebilir olması da rahat bir kullanım için özen gösterilmesi gereken ayrıntılar arasında yer almaktadır. Duş teknesini tamamlayacak duşakabin ve duş bataryalarının seçimi de genel dekorasyona eşlik edecek özelliklerde olmalıdır. Su tesisatına uygun, montaj kolaylığı sağlayan modeller sorunsuz ve güvenli bir kullanım sağlar.

Duş teknesi fiyatları duş teknesinin üretildiği malzemeye, markasına, modeline ve ebatlarına bağlı olarak değişmektedir. Duş teknesinde kararsızlık yaşamanızı önleyen özel filtreleme seçeneklerinin yer aldığı en güzel modellere doğru alışverişin adresi Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.