Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Duş Sistemleri Modelleri


Duş Modelleri

Yıkanma üniteleri; banyoda suyun rahatlatan ve arındıran etkisini hissetmenizi sağlayan duş keyfini eğlenceli bir hale getiren özel bölümlerden biridir. Yıkanma ünitelerinde yer alan duş modellerine uygun olarak üretilen duş sistemleri duş keyfinizi zirveye taşımaya yardımcı üst düzey malzemeleri bünyesinde barındırmaktadır.

Konforlu ve işlevsel niteliklere sahip olan banyolarda ıslak zeminde güvenli bir kullanım sağlayan ürünleri tercih etmek son derece önemlidir. Duş modelleri ve duş sistemleri güvenli bir kullanım için küçük ve etkili detaylarla bezenmiş göz alıcı tasarımların rahatlatan yapısını hissedebileceğiniz özel modellerden oluşmaktadır.

Duş başlıkları, el duş takımı, duş kolonu, duş ünitesi gibi duş için ihtiyaç duyduğunuz her malzeme geniş ürün çeşitliliği ve karar vermenize yardımcı olacak özel filtreleme alternatifleriyle Evim.com adresinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Yıkanma Alanlarında Özgünlük ve Rahatlık Sunan Duş Sistemi Ürünleri

Ev dekorasyonunda konforun ve hijyenin öne çıktığı banyolarınız için belirleyeceğiniz duş sistemi ürünleri uzun yıllar boyunca rahat, güvenli ve sorunsuz bir kullanım sağlayacak nitelikleri taşımalıdır.

Banyo duş setleri; duş sistemleri kategorisinde bulunan, set halinde satılan, yenilikçi dizaynların özel görünümlere sahne olduğu ürünleri içermektedir. Kolonlu banyo duş setleri yıkanma ünitelerinde sabit bir duş başlığı ve el duşu aparatı isteyenler için takım halinde üretilen malzemelerdir. Fıskiyenin farklı su ayarlama formlarına sahip olması kişisel ihtiyaçlara hitap etmektedir. Hareketli bir kullanım için sürgülü duş setleri işlevselliği ile dikkat çekmektedir.

Banyoda eğlenceli zaman geçirmek için suyun püskürtme modlarının farklılık gösterdiği özel duş başlıkları bulunmaktadır. Yağmur efektinden şelale moduna kadar duş başlıklarıyla suyun ferahlatan yapısı vücudunuzda masaj etkisi yaratacak özelliklere sahiptir. Duş başlıkları tavana sabit olarak monte edilen modelleri dışında, el duşu modelleriyle banyoda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. El duş takımı; duş sistemlerinin kullanımını kolaylaştıran, banyo dekorasyon trendlerine göre özgün modellerde üretilen banyo malzemeleridir.

Suyun akış hızını belirleyebileceğiniz, duvara sabit olarak asılan mafsallı el duşu altın, bakır, siyah gibi özel renkleriyle banyo dekorasyonlarında canlılık katar. Küçük yıkanma alanları için etkili çözümler sunan sürgülü el duşu ise ergonomik sistemiyle yukarıdan aşağıya hareket edebilmektedir.

Yıkanma ünitelerinde detaylı özellikler taşıyan duş paneli banyoda yüksek kalitede konfor arayanların tercihi olmaktadır. Salon şıklığı yansıtan lüks tasarımlar için cam duş panelleri göz alıcı ışıltısıyla banyolarınızı özelleştirmektedir. Led aydınlatma, suyun sıcaklığını ayarlama, masaj ve su jeti gibi özellikleriyle sağlıklı, hijyenik ve konforlu bir duş sağlar. Paslanmaz duş paneli özel metal gövdesiyle kireci önleyen dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Standart su sisteminden şelale akıntısına kadar farklı fonksiyonların birleştiği nitelikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Yıkanma alanlarında duşakabin sevenler için duş kolonu montaj kolaylığı ve basit kullanımıyla iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Mafsallı duş kolonu; yuvarlak, dikdörtgen, kare gibi birbirinden farklı geometrik şekillere sahip duş kolonlarında suyun akışını yön değiştiriciler yardımıyla belirleyebilirsiniz.

Suyun sıcaklığını ayarlayabileceğiniz ısı kartuşu bulunan termostatik duş kolonları su tasarrufu ve güvenli bir kullanım sunar.

Her banyoda kullanılabilecek duş ünitesi; kompakt tasarımları altın, rose, siyah gibi renk skalasıyla taptaze bir yıkanma alanı oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Bir bütün olarak üretilen duş üniteleri el duşu, tepe duşu gibi detaylarıyla estetik ve şık bir görünüm sunar.

Duş üst takımları ise; tek olarak satılan fonksiyonel özellikleri değişen hareketli ve sabit kullanıma sahip olan el duşlarının krom, bronz, rose gibi renkleriyle yıkanma alanlarına güzellik kattığı banyo malzemeleridir.

Geniş, dar gibi her yıkanma ünitesi için rahat bir kullanım sağlayan sürgülü duş seti; hareketli bar sistemi, sabunluk, şampuanlık gibi özel aparatlarıyla oldukça kullanışlıdır.

Yıkanma alanlarının zeminine monte edilen düzayak duş sistemi; yüksekliği yok ederek ıslak banyo zemininde güvenli ve sorunsuz bir kullanım sağlar. Estetik görünümü ve fayansın kolay döşenmesine yardım eden yüzeyiyle duş sistemleri arasında yer almaktadır.

Banyonuzun yıkanma ünitelerinde sorunsuz ve rahat bir kullanım için tercih edebileceğiniz duş sistemlerinin fiyatları markasına, modeline, rengine ve fonksiyonlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Güvenli online alışveriş sitesi Evim.com’dan banyonuza yenilik getirecek duş sistemlerini cazip fiyat fırsatlarıyla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.