Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Duş Bataryası Modelleri


Banyo Duş Bataryası

Yaşam alanları içinde önemli bir yeri olan banyolarınız için en özel dekorasyon malzemelerini belirlemek banyo konforunuza ışık tutacak detaylar arasında bulunmaktadır. Banyo duş bataryası duş keyfini eğlenceye dönüştüren,  suyun ferahlatan etkisini fonksiyonel özellikleriyle hissetmenize yardımcı olan ürünlerdir. Duş bataryaları yıkanma bölümleri için sıcak ve soğuk suyun ayarlanabilmesinin yanı sıra duş panelleriyle uyumlu olan, suyun hızını belirleyebileceğiniz işlevsel el duşları sahiptir.

Vizyon sahibi tasarımsal banyolar oluşturmak için renklerin uyumunu iyi kullanmanız ve her malzemenin fonksiyonel özelliklerine sahip olmasına dikkat etmeniz mühim noktalar arasında yer almaktadır.

Duş bataryası yüzeyinin neme ve suya karşı dayanıklı olması bataryanın kullanım süresini ve hijyeni etkileyen temel faktörlerden biridir. Duş bataryası seçerken izlenecek yol haritası duş bataryalarının özelliklerini bilmekten geçmektedir.

Konforlu banyo aksamlarını bünyesinde barındıran güvenli alışverişin tek adresi Evim.com duş bataryaları için özel filtreleme alternatifleri ve taksitli ödeme seçenekleriyle banyonuzu tek tıkla baştan aşağıya yenilemeniz için sizleri bekliyor!

Benzersiz Fonksiyonellikteki Duş Bataryası Modelleri

Gün içinde yoğun olarak kullanılan banyolarınızda kaliteli ve dayanıklılığı esas alan malzemeleri tercih etmeniz güvenli ve sorunsuz bir banyo deneyimi için gereklidir. Bu anlamda duş armatürlerinin kalitesini belirleyen nitelikleri incelemeniz faydalı olacaktır. Ankastre duş bataryaları; son yılların öne çıkan duş armatürleri arasında keskin hatları ve kullanım rahatlığı ile dikkat çekmektedir. Banyo duvarına zarar vermeden monte edilebilen ankastre duş bataryaları, sıcaklığın ayarlanabildiği sıva altı ve sıva üstü modelleriyle göz alıcı tasarımlar için ideal duş musluklarından biridir. Dilediğiniz zaman bataryanın yerini değiştirebileceğiniz kolay kurulumu sayesinde kalıcı banyo tasarımlarında konfor sunmaktadır.

Yeni nesil teknolojinin en önemli modellerinden biri olan ankastre duş bataryaları ergonomik ve zarafeti yansıtan krom, siyah, beyaz gibi renk alternatifleriyle banyoda modern yıkanma bölümleri oluşturmak isteyen kişilere hitap etmektedir.

Duş alma alanlarınızda su tesisatınız duvarda yer alıyorsa aplike duş bataryalarını duvara monte edilebilen, her banyo ölçüsüne uyum sağlayabilecek ebatlarıyla tercih edebilirsiniz.

Banyo duvarının üzerinde dikkat çekici görünümleriyle özel bir kullanım sunan aplike bataryaların tek ve çift kumandalı modelleri vardır. Tek kumandalı aplike bataryalar sıcak ve soğuk suyun tek koldan ayarlandığı pratikliği yüksek batarya modellerinden biridir. Şık ve kendine özgü dizaynları bulunan tek kumandalı bataryalar her banyo dekorasyonunda yer alabilecek niteliklerdedir.

Standart duş bataryaları arasında bulunan çift kumandalı bataryalar ise yıkanma alanlarında sıcak ve soğuk suyun ayrı musluklardan akmasını isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Teknolojik gelişmelerin banyo bataryalarına yansımasının kanıtı olan termostatik duş bataryaları suyun sıcaklığını ayarlarken kaybettiğiniz zamanı telafi eder.  İçerisinde bulunan ısı kartuşları sayesinde elektriğe ihtiyaç duymadan otomatik ve sabit sıcaklık ayarı yapabilme imkânı sağlar.

Banyoda zaman, enerji ve su tasarrufu sağlayacak alternatif ürünler arasında yer alan konforu teknoloji ile bütünleştiren termostatik bataryalar özellikle çocukların ve yaşlıların güvenli bir banyo deneyimi yaşamalarına yardımcı olmaktadır. Tek kumandalı pratik kullanıma sahip termostatik duş bataryaları dışında aynı anda farklı sayıda su çıkışı sağlayabilen iki/üç/dört kumandalı duş bataryaları da bulunmaktadır.

Estetik ve Konfor Sunan Duş Bataryalarını Seçme Rehberi

Banyonun yıkanma ünitelerinde işlevsellikleriyle kendine özel bir yer edinen duş bataryaları gelişen teknoloji ve değişen dekorasyon anlayışlarının doğrultusunda birbirinden özel modelleriyle banyolarınız eşlik etmektedir. Duş bataryası seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk konu yıkanma bölümündeki su tesisatınıza uygun batarya tercih etmek olmalıdır. Banyo duvarında su tesisatı varsa standart duş bataryaları her banyoya uygun ebat ve modelleriyle tercih edilmektedir.

Modern ve sadeliğin ince şıklığını yansıtan banyolar için kırıp dökmeden monte edilen ankastre duş bataryaları oldukça kullanışlıdır. Zamanın kıymetini bilen ve güvenli kullanım arayanların tercihi ise termostatik bataryalar yana olmalıdır. Banyo bataryalarının üretildiği malzemenin kaliteli olması sorunsuz bir kullanım açısından önemlidir. Genellikle paslanmaz çelikten üretilen krom kaplama duş bataryaları tercih edilmektedir. Pirinç kaplama detaylı klasik altın, bronz gibi renk alternatiflerine sahip duş bataryaları da kullanılabilmektedir.

Bataryanın sektörün öncü markalarından biri olması garanti süresi, dayanıklılık ve kullanım ömrü açısından kalite sağlar. Duş bataryası fiyatları markasından malzemesine pek çok kritere göre değişmektedir.

Renk, model, marka, fiyat gibi özel filtreleme seçenekleriyle bütçenize uygun duş bataryasını bulmanıza yardımcı olacak Evim.com sitesi internetten kolay alışverişin tek adresi.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.