Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Klozet Kapağı Modelleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Banyo ve tuvalet dekorasyonlarında konfor ve işlevselliği vurgulayan tasarımsal malzemeler sıklıkla tercih edilmektedir. Duş musluğu, klozet kapağı, lavabo sifonu gibi işlevsel ürünlerin tamamlayıcısı ürünleri kullanmak da önemlidir.

Klozet kapağı; klozetin hijyenik bir kullanıma kavuşmasını sağlayan, plastik, duroplast gibi farklı malzemelerden üretilen ürünlerdir. Her dekorasyon anlayışına uyum sağlayacak estetik ve özel dizayn klozet kapağı modelleri bulunmaktadır.

Banyo dekorasyonlarında benzersiz renklerdeki tasarımlarıyla dikkat çekecek klozet kapaklarını bütçe dostu fiyatlarıyla Evim.com sitesinden bulabilirsiniz.

Klozet Kapakları

Klozetlerin tamamlayıcı ürünlerinden biri olan klozet kapakları sağlıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Teknolojik gelişmelerin ışığında antibakteriyel yüzeye sahip klozet kapaklarında pek çok alternatif model bulunmaktadır. Klozet kapağı ölçüleri değişiklik göstermektedir.

Yavaş Kapanan Klozet Kapağı: Banyoda şık tasarımlar sunan klozet kapakları arasında yeni nesil sessiz, yavaş kapanan klozet kapağı öne çıkmaktadır. Kişisel hijyeni konforla bütünleştiren yavaş kapanan amortisörlü klozet kapağı soft ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dikdörtgen, kare klozet kapağı gibi farklı şekillerde üretilen klozet kapakları banyo dekorasyonlarında dikkat çekmektedir.

Yavaş kapanan klozet kapağı tuvaletlerde tuvalet kapağı olarak da özel bir kullanım sunmaktadır.

Vitra, Seramiksan, Bocchi, GüralVit, Duravit gibi markaların stil sahibi banyolar oluşturabileceğiniz klozet kapaklarına marka, model, renk filtreleme alternatifleriyle Evim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Aile Klozet Kapağı: Aile klozet kapağı çocuklu aileler için üretilen pratik kullanıma sahip olan klozet kapağı çeşitlerinden biridir. Çocuk adaptörlü ikili klozet kapağı olarak üretilen aile klozet kapakları çocukların tuvalet eğitimi için gereklidir. Çocuk adaptörü kullanılmadığında normal klozet kapağı olarak kullanılabilmektedir. 2li klozet kapağı olarak iki farklı kapağın birleşiminden oluşmaktadır.

Çift kapaklı klozet kapağı ailenin bütün üyelerinin pratik bir şekilde kullanabileceği bir biçimde üretilmektedir.

Isıtmalı Klozet Kapağı: Teknolojideki gelişmelerin banyo malzemelerine olan yansıması ısıtmalı klozet kapağının ayarlanabilir ısı sistemiyle birleşiminden oluşmaktadır. Akıllı klozet kapağı sistemiyle üretilen klozet kapaklarının farklı modelleri bulunmaktadır. Yıkama suyunun ayarlanabildiği modellerden masaj özelliğe sahip modellere kadar kişilerin ihtiyaçlarına yönelik pek çok klozet kapağı estetik dizaynları ile yer almaktadır.

Özel fonksiyonları bulunan ısıtmalı klozet kapakları yeni nesil modern banyoların vazgeçilmezidir. Otel, ofis gibi farklı kullanım alanlarına da hitap eden ısıtmalı klozet kapakları konfor sağlayan çözümleriyle öne çıkmaktadır.

Renkli Klozet Kapağı: Banyo tasarımlarında eşsiz bir dizayna imza atmanızı sağlayacak renkli klozet kapağı modelleri her banyoya uyum sağlayacak özel renklerde üretilmektedir. Modern banyo dekorasyonunda siyah ve beyazın değişmeyen uyumu için siyah klozet kapağı tercih edilmektedir. Göz alıcı banyo tasarımlarında ise kırmızı, pembe klozet kapakları banyoya canlılık katmaktadır.

Banyoda ferahlık sağlayan renkli klozet kapakları zengin renk alternatifleriyle özel tasarım alternatifleri sunmaktadır. Genellikle plastikten üretilen klozet kapaklarının mdfden, ahşaptan, süngerli malzemeden üretilen modelleri de bulunmaktadır.

Polyester Klozet Kapağı: Polyester klozet kapağı desenli modelleriyle banyonun havasını değiştirmektedir. Balık, okyanus, çiçek gibi kişilerin dekorasyon zevklerine uygun pek çok desen yer almaktadır. Polyesterden üretilen klozet kapakları darbelere karşı dayanıklıdır.

Klozet kapakları standart ölçülerde üretilmemektedir. Klozetin modeline göre klozet kapağının ebatları değişmektedir.

Klozet Kapağı Fiyatları

Banyo ve tuvaletlerde kişisel temizlik açısından önem arz eden klozet kapaklarının birbirinden farklı özelliklerde üretilen pek çok çeşidi bulunmaktadır.  Klozet kapaklarındaki ürün çeşitliliği fiyat farklılıklarını ortaya çıkarır. Klozet kapağı fiyatları malzemesine, modeline, ölçülerine ve rengine bağlı olarak değişmektedir.

Klozet Kapağı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klozet kapağı seçerken klozet kapağının sağlıklı malzemeden üretilmesine özen gösteriniz. Antibakteriyel, leke tutmayan, kolay temizlenen klozet kapaklarını tercih etmek gerekir. Klozet modelinize uygun ölçülerde klozet kapağı seçmelisiniz.

Klozet kapağında yeni nesil kullanışlı alternatifler için akıllı klozet kapakları oldukça uygundur. Özel banyo tasarımları için renkli klozet kapakları banyonun atmosferini değiştiren renkleriyle tercih edilmektedir. Çocukların tuvalet eğitimine yardımcı olacak aile klozet kapakları çocuklu aileler için kullanışlıdır.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.