Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Duş Musluğu Modelleri


Banyo, tuvalet gibi kişisel hijyenin mühim olduğu yaşam alanlarında tercih edilen her ürün dekorasyonun detaylarını oluşturmaktadır. Duş jeti, duş musluğu, bas –bırak gibi ürünler konfor ve hijyen sağlayan alternatifleriyle sıklıkla kullanılmaktadır.

Duş musluğu; yıkanma alanlarında suyun arındırıcı etkisini hissedebileceğiniz konfor sağlayan banyo malzemelerinden biridir. Duş muslukları küçük ve etkili formları ile estetik bir görünüm sunarken suyun dinlendirici etkisini hissedebileceğiniz özel ürünlerdir.

Yıkanma alanlarında özel dizayn modelleri ve pratik fonksiyonlarıyla dikkat çeken duş muslukları için Evim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Duş Musluğu

Suyun ferahlatan yapısını hissetmenize yardımcı olan duş muslukları küçük ve şık detaylarıyla banyolarınıza eşlik eder. Duş musluklarının fonksiyonel özellikleri modeline göre farklılık göstermektedir.

Standart duş muslukları suyun akışını kendinizin ayarladığı ürünlerdir. Zaman ayarlı duş muslukları ise suyun akış süresini belirleyebileceğiniz özel detaylarıyla konforlu bir kullanım sunar. Farklı boyutlarda üretilen duş muslukları her banyo dekorasyonuna uyum sağlayacak niteliklerde üretilmektedir.

Standart Duş Muslukları: Banyo keyfi sağlayan duş alma alanlarında suyun akış hızını belirleyebileceğiniz konforlu ve pratik özellikleriyle standart duş muslukları kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik, metal gibi malzemelerden üretilmektedir. Yer tasarrufu sağlayan modelleriyle her ölçüdeki yıkanma alanlarında kullanılabilmektedir.

El duşu, tepe duş başlığı gibi ürünler duş musluklarının kullanım özelliklerini detaylandırmaktadır.

Banyonuzun ambiyansını değiştirecek estetik ve şık duş muslukları ECA, Vitra, Newarc, Hafele markalarının bütçe dostu fiyatları ve marka, model, renk, fiyat filtrelerini listeleyebileceğiniz özel alanlarıyla Evim.com adresinde yer almaktadır.

Zaman Ayarlı Duş Muslukları: Villa, yazlık ev, otel gibi konforlu yaşam alanları için benzersiz modellerin bulunduğu zaman ayarlı duş muslukları tercih edilmektedir. Tek su girişine sahip olan zaman ayarlı duş musluklarının su akış zamanı 5 – 30 saniye aralığında ayarlanabilmektedir. Leke tutmayan, kolay temizlenen yüzeye sahiptir.

Yıkanma bölümünüze uygun bir biçimde monte edebileceğiniz pratik bir üründür. Krom, siyah, altın gibi farklı renk alternatifleriyle banyo dekorasyonlarınızın havasını değiştirmektedir.

Duş Musluğu Fiyatları

Ergonomik banyo tasarımlarında kullanılan duş muslukları geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürün çeşitliliğinin fazla olması özelliklerinde farklılıklara yol açmaktadır. Duş musluklarının fiyatları sahip olduğu özelliklere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ekonomik modellerden pahalı modellere her bütçeye uygun duş muslukları vardır.

Duş Musluğu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yıkanma alanlarında konforlu bir kullanım oluşturan duş musluklarını alırken banyo tesisatınıza uyum sağlayacak modeli tercih etmeniz gerekir. Duş musluklarının üretildiği malzemenin kaliteli olması sorunsuz bir kullanım için oldukça önemlidir. Paslanmaz çelikten üretilen modeller sağlamlığı ve şık tasarımlarıyla öne çıkmaktadır.

Duş musluklarının fonksiyonları değiştiği için kişisel ihtiyaçlarınıza uygun modeli seçmelisiniz. Zaman ayarlı duş muslukları banyoda konforlu ürünleri seven kişilere hitap etmektedir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.