Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Banyo Hırdavat Malzemeleri


Banyo Hırdavatı

Banyolar evin yoğun olarak kullanılan önemli bölümlerinden biridir. Banyoda kullanacağınız ana ürünlerinin dışında ana ürünlerin kullanımını kolaylaştıracak banyo ürünleri banyo hırdavatı kategorisinde bulunmaktadır. Banyo hırdavat ürünleri banyo dekorasyonlarının tamamlanmasına katkı sağlayan küçük ve etkili detaylarıyla banyolarınızın eşsiz tasarımlar kazanmasına yardımcı ürünlerdir.

Klozet kapağından duş musluğuna banyodaki temel malzemelerin yan ürünleri banyo hırdavatlarını oluşturmaktadır.

Kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik olarak üretilen banyo hırdavat ürünlerini geniş model, marka ve renk alternatiflerini listeleyebileceğiniz özel filtreleme detaylarıyla Evim.com sitesinden satın alabilirsiniz.

Banyonun Tamamlayıcısı Banyo Hırdavat Malzemeleri

Banyo dekorasyonlarınızda banyo aksesuarları ile son dokuşu yapmadan önce banyo hırdavat ürünlerini kullanmanız gerekir. Banyo hırdavatı bünyesinde yer alan özel ürünler banyonuzda konforu arttıran ve kullanım kolaylığı sağlayan özel formlarıyla dikkat çekmektedir.

Klozetlerin olmazsa olmazı klozet kapakları farklı modelleriyle klozetlerin tamamlayıcı ürünleri arasında yer almaktadır. Yeni nesil, sessiz ve yavaş kapanan klozet kapağı her klozet modeline uyum sağlayan özel bir kullanımıyla banyolarınıza eşlik eder. Renkli klozet kapakları da son yıllarda tek düze banyo tasarımları yerine estetik, şık ve taptaze renklere sahip banyo tasarımlarında yer almaktadır.

Taharet muslukları; tuvaletlerde kişisel temizliğin sağlanması için su akışı sağlayan, klozet modellerine uygun bir biçimde seçilen özel malzemelerdir. Spiralli, aç –kapa ve ara taharet musluğu modelleri hijyen sağlayan özellikleriyle klozetlerin pratik bir kullanım kazanmasını sağlayan malzemelerdir.

Banyo hırdavat kategorisinde bulunan yıkanma alanlarına eşlik eden duş muslukları; özel fonksiyonları ile suyun ferahlığını hissetmenizi sağlar. Klasik duş musluklarından, zaman ayarlı duş musluklarına kadar her detayı düşünen, banyo keyfinizi özelleştiren duş muslukları zengin renk alternatifleriyle banyolarınızda şık ve özel dizaynlar oluşturmanızı sağlar.

Yoğun su püskürtme sistemiyle yıkanma alanlarının diğer tamamlayıcı ürünleri de duş jetleridir. Tek fonksiyonlu su püskürten standart duş jetlerinin dışında masaj etkisi sağlayan masajlı duş jeti, duş keyfini özel bir ritüele dönüştürmektedir.

Banyonun yıkanma bölümünün zemininde yer alan, suyun gidere ulaşmasını sağlayan duş kanalı, suyun banyo zemininde birikmesini önlemektedir. Kokuyu önleyen, suya dayanıklı duş kanalları uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Duş kanalı; estetik görünümü ve özel renkleriyle banyolarınıza güzellik katar.

Banyolarda yer alan çamaşır makineleri için çamaşır musluğu kullanılmaktadır. Çamaşır muslukları; paslanmaz çelikten üretilen su sızdırmayan yapısıyla çamaşır makinelerinin çalışması için gerekli ürünlerden biridir. Tek ve çift çıkışlı modelleriyle her çamaşır makinasına uyum sağlamaktadır.

Banyo hırdavat malzemeleri geniş ürün yelpazesi ve kolay ulaşılabilir filtreleme alternatifleriyle Evim.com sitesinde sizlerle.

Uygun Fiyatlarıyla Banyo Hırdavat Ürünleri Evim’de

Banyo hırdavat ürünleri, banyo dekorasyonlarınızın tamamlayıcı malzemelerinden oluşmaktadır. Lavabo sifonu, eviye sifonu, ara kesme valfi, duş kanalı, klozet kapağı gibi pek çok malzeme banyo hırdavat kategorisini oluşturmaktadır. Banyonuzda ihtiyaçlarınıza göre kullanmanız gereken banyo malzemelerini belirlemelisiniz. En temel malzemeler yıkanma alanlarındaki duş kanallarıdır. Suya dayanıklı, kaliteli malzemelerden seçilmelidir. Duş musluğu ve duş jetleri de yıkanma alanlarında yer alması gereken ürünlerdir. Çamaşır makinesinin yer aldığı banyolarda ise çamaşır musluğu çamaşır makinesinin modeline göre tercih edilmektedir.

Banyo hırdavat ürünlerini satın almadan önce ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz, kaliteli ve bilinen markaların malzemeleri seçmeniz sorunsuz ve uzun süreli bir kullanım sağlar.

Banyo hırdavat ürünleri geniş ürün yelpazesi ve her bütçeye uygun özel fiyatlarıyla Evim.com adresinde hizmetinizde.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.