Filtre
Filtre

Küçük Banyo Dolabı Modelleri

Seçime uyan ürün bulunamıyor.

Ev dekorasyonunun önemli parçalarından biri olan banyo tasarımlarında banyonun ölçüleri önemlidir. Büyük banyoların dekorasyonları küçük banyolara göre daha kolaydır. Küçük banyolar dar alanda etkili çözümler oluşturulması gereken bölümlerdir. Küçük banyolar için dolaplar işlevsel özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Evim.com sitesinde banyo dizaynlarınızın ambiyansını değiştirecek hilton dolap, çok amaçlı dolap, küçük banyo dolap modellerini eşsiz fiyat fırsatlarıyla bulabilirsiniz.

Küçük Banyo Dolapları

Modüler mobilya sisteminin gelişmesiyle birlikte dar banyolar için alana derinlik katacak, yerden tasarruf sağlayacak küçük banyo dolapları üretilmektedir.  Küçük dolaplar yalnızca banyolarda değil küçük tuvalet dolapları olarak da kullanılabilmektedir. Genellikle akrilikten üretilen küçük banyo dolaplarında doğallığı banyo tasarımlarına yansıtmak isteyen kişiler için ahşap modeller de bulunmaktadır.

Küçük Banyolar İçin Asma Dolap: Küçük banyolar için tasarlanan dolap modelleri arasında asma dolaplar zemine temas etmeyen yapısı ve duvara sabitlenmesi sebebiyle tercih edilmektedir. Duvara sabit küçük banyo dolabının üzerinde lavabo yer almaktadır. Lavaboya küçük bir aynanın eşlik etmesiyle banyo ve tuvaletler derinlik kazanır. Asma dolapları tek kapaklı, çekmeceli modelleri vardır.

45x60 cm ebatlı etajerli asma dolaplar bordo, siyah, krem gibi renk seçenekleriyle küçük banyolarınıza fonksiyonellik kazandırmaktadır.

Küçük Banyolar İçin Çok Amaçlı Dolap: Çok amaçlı banyo dolapları kullanım kolaylığı ve depolama alanıyla banyolarda sıklıkla kullanılan dolap modelleri arasında yer almaktadır. Küçük banyolar için de çok amaçlı dolaplar üretilmektedir. Çekmece,raf ve askıların yer aldığı çok amaçlı dolaplar Mdflam, masif, akrilik gibi farklı malzeme alternatifleri bulunan ürünlerdir.

Evim.com adresinde Vitra, Livea, Bocchi gibi markaların küçük banyolarınızı kusursuz tasarımlarıyla yenilecek küçük banyo dolabı modellerini renk, marka, malzeme, ebat filtreleme alternatifleriyle bulabilirsiniz.

Küçük Banyolar İçin Hilton Dolap: Dar ve küçük banyolarda pratik çözümler isteyen kişiler için hilton dolaplar ideal ürünlerdir. Lavabosu, aynası, dolabı ile takım halde bulunan hazır hilton dolapların 60 cm, 65 cm gibi farklı ebatları mevcuttur. Standart hilton banyo tasarımlarında beyaz, siyah, gri, krem, kahverengi yer almaktadır. Banyolarınızda ufak bir dokunuşla renk katabileceğiniz geniş ürün yelpazesi olan hilton banyo dolaplarını tercih edebilirsiniz.

Küçük Banyo Dolapları Fiyatları

Banyolarda farklı dizaynlara ev sahipliği yapabileceğiniz pek çok banyo dolabı üretilmektedir. Banyo dolaplarının üretildiği malzemesi, modeli, rengi, ebatları birbirinden farklıdır. Markasına göre de değişen banyo dolaplarında değişiklikler fiyat farklarına neden olmaktadır.

Küçük Banyolar İçin Dolap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Küçük banyolar için dolap alırken banyonuzun ölçülerini baz almanız gerekir. Banyolarınızın ölçüleri ile uyumlu pek çok küçük dolap modeline rastlayabilirsiniz. Hilton dolaplar pratik kullanım arayan kişilere hitap etmektedir. Asma dolaplar ise zeminde yer almayan duvara sabitlenen yapısıyla modern küçük banyo tasarımlarında kullanılmaktadır.

Depolama alanı gizli iç hacminde yer alan çok amaçlı dolaplar ise eşyalarını saklamak isteyenlerin satın alması gereken küçük dolap modelleridir. Dolabın üretildiği malzemenin suya ve neme karşı dayanıklı olması gerekir. Küçük banyolara geniş bir görünüm kazandırmak için beyaz, krem gibi açık renk tonları kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.