Filtre
Filtre

Banyo Boy Dolabı Modelleri

Seçime uyan ürün bulunamıyor.

Banyolarınızda düzeni sağlayan banyo dolapları, kullanım kolaylığının ve özel tasarımların öne çıktığı ürünlerdir. Banyo dolapları dekorasyon tarzlarının yenilenen özelliklerine göre şekillenmektedir. Aynalı dolaplardan, hazır dolaplara her banyo modeline uygun banyo dolabına rastlamak mümkündür. Banyo boy dolapları uzun ince yapısıyla banyoda depolama alanı oluşturabileceğiniz niteliklerde ürünlerdir. Boy dolaplarının ebatları 40 cm – 110 cm aralığında farklılık göstermektedir.

Banyo tasarımlarınızı ergonomik dizaynlarla bütünleştirebileceğiniz banyo boy dolabı modellerini Evim.com sitesinden uygun fiyat avantajlarıyla inceleyebilirsiniz.

Banyo Boy Dolapları

Banyo içinde belirlediğiniz bölümde kullanabileceğiniz, havlu, sabun, şampuan gibi kişisel ihtiyaçlarınızı saklayabileceğiniz banyo boy dolapları pratik kullanımı ile öne çıkmaktadır. Mdf lam, akrilik, ahşap malzemelerden üretilen banyo boy dolapları suya ve neme karşı dayanıklı ürünlerdir. Çekmeceli, kapaklı, raflı, kirli sepetli banyo boy dolabı modelleri banyolarınızda düzen sağlar.

Çamaşır Sepetli Banyo Boy Dolabı: Banyo boy dolapları arasında çamaşır sepetli olması nedeniyle oldukça rağbet görmektedir. Çamaşır sepetli banyo boy dolabı dar-uzun görünümlü, sepetin oluşturduğu özel alanıyla genellikle çamaşır makinelerine yakın bir şekilde konumlandırılır. Modern banyo tasarımların yüksek ayaklı veya duvara sabitlenen modelleri tercih edilmektedir. Beyaz, antrasit, siyah gibi her banyo tasarımına uyum sağlayacak renkleri vardır.

Bocchi, Vitra, Livea markalarının banyo boy dolapları marka, renk, model, malzeme, ebat filtreleme özelliğiyle Evim.com adresinde!

Çok Amaçlı Banyo Boy Dolabı: Banyolarınızda pratik kullanımı ve düzen sağlamasıyla tercih edebileceğiniz çok amaçlı banyo boy dolaplarının pek çok modeli vardır. Tek kapaklı, çift kapaklı, bas-aç sistemli çok amaçlı banyo boy dolapları banyoda ihtiyacınız olan depolama alanını sağlamaktadır. Ceviz, krom, antik, inox gibi geniş renk yelpazesi ile banyo dekorasyonlarınıza uyum sağlar.

Çok amaçlı banyo boy dolabında tekerleklerin bulunduğu modeller hareket özgürlüğü sağladığı için pratiktir. Çok amaçlı banyo boy dolaplarında açık raf, havlu asma aparatı gibi küçük ve kullanışlı detaylar bulunmaktadır.

Asma Banyo Boy Dolabı: Yüksek ayaklı, tekerlekli modeller dışında duvara sabitlenen ayağı bulunmayan asma boy dolapları modern banyo dizaynlarını seven kişilere hitap etmektedir.  Genellikle lavabo dolabının yanına monte edilen asma banyo boy dolabı geniş iç hacmi ile eşyalarınızı koymanız için ekstra bir alan oluşturur.

 Asma banyo boy dolaplarında dar banyolarda kullanabileceğiniz kısa modeller de bulunmaktadır. Kısa boy dolapları; tek kapaklı küçük fakat etkili depolama çözümü sunar. Açık meşe, parlak siyah, venedik akça gibi birbirinden özel renklerde üretilmektedir.

Banyo Boy Dolapları Fiyatları

Banyo tasarımlarınıza eşlik eden banyo dolapları farklı modelleri ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Banyo boy dolapları banyoda depolama alanı oluşturan, malzeme, model, renk ve ebatları farklılık gösteren dolap çeşitlerinden biridir. Oluşan farklılıklar piyasa şartlarına göre fiyat farklılıklarına neden olmaktadır. Evim.com sitesinden ihtiyaç duyduğunuz özel modelleri bulabilirsiniz.

Banyo Boy Dolabı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyo boy dolabı almadan önce banyonuzda dolabı koyacağınız alanı belirlemeniz gerekir. Banyodaki konumuna uygun ölçülerde banyo boy dolabı satın almanız önemlidir. Kişisel ihtiyaçlarınıza uyum sağlayacak banyo boy dolabının çamaşır sepetli modelleri oldukça kullanışlıdır. Banyo duvarlarınızda yeterli alan varsa kullanımı kolay asma boy dolaplarını tercih edebilirsiniz. Dar bir banyoya sahipseniz kısa boylu asma boy dolapları ideal ürünlerdir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.