Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Aynalı Banyo Dolabı Modelleri


Banyo dekorasyonlarınızda şık bir görünüm yakalamak ve banyo malzemelerinizi depolamak için banyo dolaplarını kullanabilirsiniz. Banyo dolapları küçükten büyüğe her banyoya uyum sağlayabilecek 60 cm, 80 cm, 100 cm gibi farklı ebatları olan kullanışlı ürünlerdir.

Aynalı banyo dolabı, modern dolap, küçük dolap gibi en şık banyo dolaplarına kalite ve uygun fiyat avantajlarıyla Evim.com sitesinden bakabilirsiniz.

Aynalı Banyo Dolapları

Banyo dolapları her banyoda kullanılan, depolama özelliği ile öne çıkan yerden tasarruf etmenize yardımcı özel ürünlerdir. Banyo aynalı dolaplar ayna özelliğinin ardındaki saklama alanı ile banyolarda düzenli bir görünüm sağlar. Aynalı banyo dolaplar akrilik, masif, ahşap, Mdflam gibi malzemelerden üretilmektedir.

Banyonuzun dizaynına uygun pek çok farklı banyo aynalı dolap modelleri bulmanız mümkündür. Her banyoya uygun ebatları bulunan aynalı banyo dolaplarının dışında belirleyeceğiniz ölçülerde özel yapım banyo dolapları da üretilebilmektedir.

Lavabo Üstü Aynalı Banyo Dolabı: Banyolarınıza şıklık katarken fonksiyonel tasarımların eşlik ettiği özel alanlar oluşturmak için lavabo üstü aynalı banyo dolabı kullanabilirsiniz. Lavabo modeliniz için uyum sağlayacak klasikten moderne pek çok çeşit aynalı banyo dolabı tercih edebilirsiniz. Dar banyolarda tek kapaklı aynalı dolaplar küçük ve etkili görünümüyle banyolarınıza derinlik katar. İki ya da üç bölmeli aynalı dolapları havlu, şampuan vb. banyo malzemelerinizi saklayabileceğiniz geniş iç hacmiyle büyük banyolarda kullanabilirsiniz. Vintage, retro banyo tasarımlarında doğallığın yansıması olan suya dayanıklı ahşap malzemeden üretilen banyo dolapları estetik görünümü ve sağlam yapısıyla dikkat çekmektedir.

37 cm,65 cm, 120 cm gibi kullanım kolaylığı sunan farklı ebatları bulunan banyo dolapları üretilmektedir.

Bocchi, Vitra, Livea markalarının banyolarınızı güzelleştirecek aynalı dolap modellerine fiyat, marka, ebat, model, renk, malzeme özelliklerini kolaylıkla filtreleyebileceğiniz listeme seçenekleriyle Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Aynalı Banyo Lavabo Dolap Seti: Banyo tasarımlarında farklı tarzlar oluştururken aynalı banyo lavabo dolabı seti ile bütünlük sağlayabilirsiniz. Etajerli, ayaklı gibi farklı lavabo modellerinin lavabo üstü aynalı banyo dolabıyla birlikte satılmaktadır. Genellikle Mdflam ’dan üretilen aynalı dolap banyolarınıza suya dayanıklı ve kullanım ömrü uzun yapısıyla özel bir görünüm kazandırır. Lavabonun üstüyle uyumlu lavabo altı dolabı setin içinde yer almaktadır.

Lake, beyaz, ceviz, siyah gibi geniş bir renk skalasına sahiptir. Renkleri ve dekoratif görünümüyle banyolara şıklık katan banyo malzemelerinizi yerleştirebileceğiniz aynalı banyo lavabo dolap setlerinin kurulumu kolaydır.

Aynalı Banyo Dolabı Fiyatları

Yoğun olarak kullandığınız yaşam alanlarından biri olan banyolarınız için düzeni sağlarken, derinlik katan aynalı banyo dolapları malzemesinden, rengine birbirinden farklı ürün seçenekleriyle göz doldurmaktadır. Banyo tasarımınıza uyum sağlayacak banyo dolaplarının fiyatları malzemesine, modeline, ebatlarına ve rengine göre değişmektedir.

Aynalı Banyo Dolabı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde küçükten büyüğe her banyoya uyum sağlayacak aynalı banyo dolabı bulunmaktadır. Aynalı banyo dolabı alırken suya ve neme dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasına dikkat ediniz. İç hacmi geniş olan aynalı banyo dolapları oldukça kullanışlıdır.

Aynalı banyo dolabıyla birlikte lavabonuzu set halinde tercih ederseniz banyonuzda bütünlük sağlayan, akıcı bir görüntü oluşturabilirsiniz. Açık raf bölmesi olan banyo dolapları banyo malzemelerinize kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.