Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Banyo Dolabı Modelleri


Düzenli ve Benzersiz Banyo Dolapları

Banyolarda hijyen, konfor ve düzenli bir kullanım sağlayan ortam oluşturmak için pek çok malzeme kullanılmaktadır. Banyo dolapları bu malzemeler arasında görünüşleri ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Banyo dolapları; havlulardan şampuanlara banyoda kullanacağınız bütün malzemelerin düzenli bir biçimde saklanmasını sağlar. Fonksiyonelliğin öne çıktığı banyo dolapları her dekorasyon anlayışına hitap edecek modelleriyle eşsiz bir görünüm oluşturmanızda rol oynamaktadır. Banyo dolapları; akrilik, masif, mdf lam, ahşap gibi farklı malzemelerden üretilmektedir.

Lavabo dolabı; banyo lavabosunun alt ve üst bölümünde kullanılan derin saklama alanına sahip olan modellerden biridir. Tek, çift bölmeli ya da açık raf sistemine sahip banyo lavabo dolapları mevcuttur. Küçük banyolarda tek kapaklı lavabo altı modeller geniş iç hacmi ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Set halinde satılan lavabolu banyo dolapları montaj kolaylığına sahiptir ve her banyoya uyum sağlayacak ebatlarda üretilmektedir.

Banyo dolap modelleri arasında konforlu kullanımlarıyla aynalı banyo dolapları tercih edilmektedir. Yer tasarrufu sağlayan aynalı dolaplar aynanın ardında yer alan depolama alanıyla oldukça fonksiyoneldir. Aynalı dolapları lavabonuzun üzerine monte ederek kullanabilirsiniz. Aynalı dolaplarda dolabın tamamı ayna kaplı olabildiği gibi bir bölümü de aynalı olabilmektedir.

Dekoratif banyo tasarımlarında zarafet ve şıklık sunan lavabo konsolu, çekmeceli ve ayaklı görünümüyle banyoda göz alıcı tasarımlar oluşturmanız için idealdir. Özellikle cam tezgaha sahip lavabo konsolları avangard banyo dekorasyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Banyo dekorasyonlarında banyo malzemelerini muhafaza etmek için çok amaçlı dolaplar kullanılabilmektedir. Lavabonun yanında konumlandıran çok amaçlı dolaplar içerisinde barındırdığı raflar ile havlu, sabun, temizlik ürünleri gibi pek çok malzemeyi düzenli bir biçimde depolamanıza yardımcı olmaktadır.

Banyo dekorasyonlarında geçmişten günümüze modası geçmeyen hilton dolaplar kendine has özellikleriyle banyo dizaynlarında özel bir görünüm sunmaktadır. Hilton dolaplar; lavabo, lavabo tezgahı ve banyo dolabının bir bütün halinde bulunduğu dolap modelidir.

Dar banyolarda depolama oluşturmayı sağlayan küçük dolaplar; modüler ve ergonomik tasarımlarıyla oldukça kullanışlıdır. Modern banyo dekorasyonları için modern dolaplar sadeliğin zarif şıklığını yansıtan görünümleri ve raf detaylarıyla banyo tasarımlarınıza güzellik katar. Bas aç sistemine sahip kulpsuz banyo dolapları akıcı banyo tasarımlarınızda derinliği ile ferah bir görüntü oluşturmaktadır.

Banyo dolabı takım olarak satılabildiği gibi tek olarak da satılabilmektedir. Banyo üst dolabı; aynalı ve kapaklı modelleriyle lavabonuzun üzerine monte edilmektedir. Lavabo modelinize uygun olarak banyo dolabını seçebilirsiniz.

Banyo dekorasyonlarında kolay ve özel bir tercih yapmak istiyorsanız hazır dolap modelleri sizler için ideal ürünlerdir. Beyazdan siyaha geniş renk alternatiflerine sahip olan hazır dolaplar estetik ve konforlu kullanımı ile öne çıkmaktadır.

Standart dolap stillerinin dışında farklı ve kendine özgü tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olan asma dolap; ayaksız, zeminden bağımsız ve duvara monte edilen banyo mobilyaları arasında yer almaktadır.

Banyoda lüks ve salon şıklığını yansıtacak özel dekorasyonlar için avangard dolaplar kullanılmaktadır. Geniş banyolarda kullanıma uygun olan avangard banyolar derin hacmi ile oldukça büyük bir depolama alanına sahiptir.

Banyolarda lavabo dolaplarının haricinde banyo malzemelerinizi muhafaza etmenize yarayan banyo boy dolaplarını tercih edebilirsiniz. Çamaşır sepetli, raflı ve çekmeceli modelleriyle banyolarınıza işlevsellik kazandırır.

Banyo dolapları arasından banyonuzda konfor ve işlevsellik sağlayacak modeller için Evim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dekoratif ve Kullanışlı Banyo Dolaplarını Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Banyolarınızda nefes kesen dizaynlar oluşturmak için banyo dolabı seçimleriniz önem arz etmektedir. Banyonun el yıkama alanı için lavabolu banyo dolaplarını kullanılırken, lavabo ve dolap modelini ayrı ayrı olacak şekilde de belirleyebilirsiniz. Kalabalık aileler için çok amaçlı dolaplar geniş depolama alanlarıyla özel ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

Dar banyolara derinlik katmak için küçük dolaplar idealdir. Banyo dolabı ölçülerinin banyonuzun metrekaresine uygun tercih edilmesi gerekir. Dolabın üretildiği malzemenin suya dayanıklı olmasına da dikkat etmelisiniz.

Banyo Dolabının Ölçülerinin Belirlenmesi

Banyo dekorasyonlarında doğru ölçülerdeki ürünleri tercih etmek estetik ve kullanışlı bir banyo dizaynı oluşturmak için gereklidir. 80 cm, 100 cm, 120 cm gibi farklı ölçülerde üretilen banyo dolapları arasından doğru ölçüdeki dolabı seçmek için lavabonun yer aldığı bölümün ölçülerini baz almalısınız. Lavabolu banyo dolabı tercih edecekseniz tesisatın uygunluğunu da kontrol etmeniz gerekir. Metre yardımıyla en, boy ve derinliği belirleyip banyo dolabında yer alan boyut özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

En Uygun Banyo Dolapları Evim’de

Günün stresinden uzaklaşmanızı sağlayan banyolarınız için seçeceğiniz her malzemenin doğru olarak belirlenmesi ve fiyatlarının bütçenize uygun olması gerekir. A’dan Z’ye geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan banyo dolapları arasından kaliteli ve en ucuz banyo dolabını satın alabileceğiniz online alışveriş sitesi Evim.com, en özel banyo dolabı modelleri ve alternatif filtreleme seçenekleriyle sizleri bekliyor!

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.