Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Banyo Bataryası Modelleri

Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa
Yüksek Fiyat Düşük Fiyat
Sayfa

Banyo Musluğu

Yoğun kullanıma sahip olan banyolarda görsel açıdan kendine has tasarımları bulunan banyo musluğu; suyun akışını, sıcak/soğuk su ayarını belirlemenize yardımcı banyo malzemeleridir. Banyo muslukları;  banyoların atmosferini yenileyen, her banyoya uyum sağlayan ebatlarıyla dikkat çeken özel modelleri bulunan banyo malzemeleri arasında yer almaktadır.

Banyo bataryalarının işlevsel özellikleri kişisel ihtiyaçlara ve teknolojideki yeniliklere bağlı olarak farklı formlarda üretilmektedir. Banyonun tesisatına uygun olarak seçilmesi gereken banyo bataryası dekoratif ve fonksiyonel özellikleri olan ürünlerden oluşmaktadır.

Montaj seçenekleri değişen banyo batarya modelleri banyolarınızda hem görsel hem de fonksiyonel özellikleriyle yer almaktadır.

Banyo bataryaları banyonuzun tasarımını etkileyecek ince ve özel nüanslara sahip olan, suyun ferahlatan etkisini hissederken suyun arındırıcılığının keyif veren bir deneyime dönüşeceği farklı formlu özellikleriyle banyolarınızla bütünleşecek modellerin bulunduğu banyo ürünleridir.

Banyo Dizaynlarınızın Ambiyansını Değiştirecek Banyo Bataryaları

Klasikten moderne nitelikleri değişen banyo bataryaları banyonun yıkanma bölümündeki tesisat sistemine ve kullanılan duşakabin, küvet gibi duş detaylarına bağlı olarak belirlenmektedir. Değişen dekorasyon trendleri ve renkli tasarımların hâkimiyeti ile zengin ürün çeşitliliğinin ön planda olduğu banyo malzemeleri arasında yer almaktadır.

Banyo bataryaları; dünden bugüne kullanılan klasik çift kollu modelleri sıcak ve soğuk su akışının ayrı olmasının istendiği banyolar için uygun ürünlerdir. Tek kollu bataryalar ise kullanışlılık ve pratik açma-kapama sistemlerine sahiptir. Suyun akış hızına göre tercih edebileceğiniz modellerden, kireç önleyici ve su tasarrufu sağlayan modellere kadar ihtiyacınız olan banyo armatürünü seçebilirsiniz. Banyo çeşmesinin sessiz çalışma sistemine sahip olması sorunsuz ve uzun süreli bir kullanım açısından dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer almaktadır. Termostatik bataryalar; suyun ısısını belirleyebileceğiniz özel sistemiyle konforuna önem verenlerin tercihidir.

Banyolarınızda şık ve konforlu kullanımlarıyla küvetleri tercih ediyorsanız küvetleriniz için özel olarak tasarlanan küvet bataryalarını seçmelisiniz. Banyo zeminin altından monte edilen el duşlu yerden küvet bataryaları gizli perlatör sistemi ve seramik kartuş yapısıyla rahatlık sunar. Ankastre küvet bataryaları ise keskin hatları ve el duşu, çıkış başlığı, şelale gibi suyun rahatlatıcı etkisini hissedebileceğiniz özellikleriyle göz dolduran küvet dekorasyonların tasarlamanıza yardımcı olmaktadır.

Banyo dekorasyonunda lüks ve klasik çizgileri seven kişiler için altın, bakır gibi renk detaylarının yer aldığı nostaljik klasik bataryalar oldukça kullanışlıdır.

Güvenli kullanımı ve sade tasarımlarıyla ankastre banyo bataryalar modern banyo tasarımlarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Montaj kolaylığı ve suyun sıcaklığının ayarlanabilmesi gibi farklı detayların rahat bir kullanım oluşturduğu ankastre banyo bataryaların krom, altın, siyah, beyaz renk alternatifleri banyonuzun canlılıkla bezenmesini sağlar. Ankastre bataryalar banyo duvarlarına zarar vermeden kurulumu yapılabilen batarya modelleri arasında bulunmaktadır.

Kullanım süresi uzun, dayanıklı kullanıma sahip aç kapa bataryalar tek kollu kullanımı ile pratik bir kullanımın banyo stillerine eşlik ettiği özel banyo malzemeleridir.

Aradığınız banyo bataryasına güvenli alışveriş ve taksit seçenekleriyle Evim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Suyun Arındırıcılığına Aracılık Eden Banyo Bataryalarını Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Yaşam alanlarında fonksiyonel formlarıyla kendine özgü yeri olan banyo bataryalarını seçerken banyo tesisatınızın özelliklerine uygun seçim yapmanız oldukça önemlidir. Yıkanma alanı için duşakabin, küvet gibi kullandığınız konforunuz için tercih ettiğiniz modele uygun bataryalara göz atabilirsiniz. Bataryalar yalnızca kullanım özellikleriyle değil görünüşleriyle de banyo dekorasyonlarına özgün formlu detaylar katan malzemelerdir.

Tasarımsal anlamda görselliği yüksek banyo bataryaları için klasik bataryaları ya da beyaz, siyah gibi renk detaylarının bulunduğu ankastre bataryaları tercih edebilirsiniz. Banyo duvarlarında hasar oluşturmadan montaj sağlayan özelliği ile ankastre bataryalar dikkat çekmektedir. Modern ve işlevsel aç- kapa bataryalar yoğun olarak kullanılan banyolar için sağlam ve uzun süreli bir kullanım arayanların tercihidir.

Sessiz çalışan, gizli perlatörlü, kireç önleyen ve su tasarrufu sağlayan banyo bataryaları etkili bir kullanım isteyen kişilerin incelemesi gereken detaylardır. Banyo bataryalarının ebatlarının da banyonuza uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

 Banyo bataryasının kalitesini belirleyen dayanıklılık ve garanti süresi gibi özellikler bataryanın markasına bağlı olmaktadır.

Evim.com online alışveriş sitesinde banyo dekorasyonlarınızda öne çıkan çarpıcı detaylar yakalayabileceğiniz renkli bataryalar, özel marka, model alternatifleri ve her bütçeye uygun fiyatlarıyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.