Filtre
Filtre

Uzun Havluluk Modelleri

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Banyo tasarımlarınızda tercih edeceğiniz her malzeme banyonuzda özel bir görünüm yakalamanız için önemlidir. Pamukluk, süngerlik, ayaklı set, uzun havluluk gibi banyo aksesuarları estetik ve fonksiyonel özellikleriyle banyo tasarımlarınızı güzelleştiren modellerden oluşmaktadır. Uzun havluluklar;  banyo duvarına monte edilen, havlularınızı asabileceğiniz şık görünüme sahip ürünlerdir. Uzun havluluklar krom, altın, bakır, bronz gibi zengin renk seçenekleriyle öne çıkmaktadır.

Banyo dekorasyonlarınızı tamamlamanıza yardımcı olacak uzun havluluk çeşitleri marka, renk, model, fiyat filtreleme seçenekleriyle Evim.com sitesinde yer almaktadır.

Uzun Havluluk

Banyoda kişisel hijyeni ve düzeni sağlayan banyo aksesuarları arasında yer alan uzun havluluklar, havlularınızı kolaylıkla asabileceğiniz işlevsel ürünlerdir. Uzun havluluklar; pirinç, paslanmaz çelik, metal, krom gibi malzemelerden üretilmektedir.

Standart Uzun Havluluk: Otel, villa, daire gibi yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen standart uzun havluluklar, görünüşüyle dikkat çekmektedir. Vida ve yapışkanlı bantlar ile monte edilen modelleri bulunmaktadır. Uzun havlulukların montaj yerleri kare, yuvarlak gibi farklı şekillerde üretilebilmektedir. Antik lak, mat siyah,parlak krom, altın, nikel, antik bronz gibi zengin renk seçenekleriyle banyo dekorasyonlarınıza zarafet katar.

Banyo aksesuarlarında kalitesini kanıtlamış Bien, Bocchi, ECA, GüralVit  gibi özel markaların uzun havluluklarını 35, 40,50 cm ebat seçenekleriyle Evim.com adresinden bulabilirsiniz.

İkili Uzun Havluluk: Standart uzun havluluk modellerinden farklı olarak iki havluyu asabileceğiniz kullanımı kolay ürünlerdir. İkili uzun havluluklar paslanmaz çelik ve krom malzemeden üretilmektedir. 45 cm, 50 cm gibi farklı ebatlara sahip modelleriyle modern banyo tasarımları için ideal ürünlerdir. Suya dayanıklı özel yüzeyi sayesinde uzun süreli kullanıma uygundur.

Defne, System, Hafele markalarının banyolarınızda estetik ve konfor sağlayacak uzun havluluk modellerini tercih edebilirsiniz.

Uzun Havluluk Fiyatları

Banyo dekorasyonundaki her detay yan ürünleriyle bütünleşmektedir. Banyo aksesuarları arasında yer alan uzun havluluk modelleri özel marka, renk,ebat seçenekleriyle banyo tasarımlarınızın en büyük yardımcısıdır.Uzun havluluk fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterir.

Uzun Havluluk Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uzun havluluk alırken banyo duvarınıza uygun doğru ebattaki modeli tercih etmeniz gerekir. Kullanımı kolay ve işlevsel bir havluluk arıyorsanız ikili uzun havluluklar idealdir. Şık banyo tasarımları için pirinçten üretilen bronz, altın, antik lak gibi renklere sahip uzun havlulukları kullanabilirsiniz.

Suya dayanıklı malzemeden üretilen uzun havlulukları seçmeniz kullanım ömrü açısından önem arz eder. Pürüzsüz bir banyo duvarı için yapışkanlı uzun havluluk modelleri oldukça kullanışlıdır. Duvara vida ile monte edilen uzun havluluklar ise sağlamlığıyla dikkat çekmektedir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.