Filtre
Filtre

Tuvalet Kağıtlığı Modelleri


Kişisel hijyen sağlamak için birbirinden farklı ürünler banyo ve tuvaletlerde kullanılmaktadır. Şampuanlık, süngerlik, kağıt dispenseri, tuvalet fırçalığı, tuvalet kağıtlığı gibi banyo aksesuarları kişisel hijyeni sağlamaya yardımcı ürün gruplarıdır. Tuvalet kağıtlığı her banyo ve tuvalette olması gereken temizlik açısından önemli malzemelerden biridir. Tuvalet kağıtlığı plastik, metal, paslanmaz çelik, krom gibi farklı malzemelerden üretilebilmektedir.

Banyo tuvalet kağıtlıklarını klasik, modern, vintage, avangard gibi her banyo dekorasyonuyla ahenk sağlayacak modellerini uygun fiyatlarıyla Evim.com sitesinden satın alabilirsiniz.

Tuvalet Kağıtlığı

Sağlıklı banyo ve tuvalet tasarımları için birbirinden özel malzemeler kullanılmaktadır. Tuvalet kağıtlı da tuvalet kağıdını muhafaza etmek için kullanabileceğiniz ürünlerdir. Tuvalet peçeteliği olarak da adlandırılan ürünlerin ebatları değişmektedir. Tuvalet kağıdı asacağı birbirinden özel dizaynların bulunduğu modelleriyle dikkat çekmektedir. Altın, krom, bakır, siyah, beyaz gibi renk alternatifleriyle banyo tasarımlarınıza eşlik eder.

Ofis, restoran, otel, villa gibi farklı mekanların tuvalet ve banyolarında tuvalet kağıtlığı kullanılmaktadır.

Duvara Monte Tuvalet Kağıtlığı: Tuvalet kağıtlıkları klozetin yanındaki duvara monte edilmektedir. Paslanmaz, plastik, krom, metal tuvalet kağıtlıkları her banyoya uyum sağlayacak standartlarda üretilmektedir. Tuvalet kağıtlığı ferforjeden de üretilen modeller bulunmaktadır. Tuvalet kağıdı tutucu kapaklı ya da kapaksız olabilmektedir. Duvara vida yardımıyla monte edilmektedir.

Vakumlu tuvalet kağıtlıkları da duvara monte modeller arasında bulunmaktadır. Dayanıklılık açısından vida ile sabitlenen tuvalet kağıtlıkları öne çıkmaktadır.

Hafele, GüralVit, Bien markalarının her dekorasyona uyum sağlayacak tuvalet kağıtlıklarına marka, model, renk, fiyat filtreleme alternatifleriyle Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ayaklı Tuvalet Kağıtlığı: Değişen dekorasyon anlayışlarının yansıması olan ayaklı tuvalet kağıtlığı modelleri modern banyo tasarımlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik, krom, ahşap gibi malzemelerden üretilen tuvalet kağıtlıklarında tuvalet kağıdı standı vardır.

Tuvalet asacağının dışında stand üzerinde bulunan yer sayesinde yedekli tuvalet kağıtlığı olarak da kullanılabilmektedir. Yedek tuvalet kağıtlığı işlevselliği sayesinde kolay bir kullanım sağlar. Düz, yuvarlak gibi özel standları ile özel bir görünüm yakalayabileceğiniz ayaklı tuvalet kağıtlıklarını banyolarınızda tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Tuvalet Kağıtlığı: Banyo ve tuvalet dekorasyonlarında şık dizaynları seven kişiler banyo aksesuarlarında da bu anlayışı sürdürebilecekleri malzemeleri tercih ederler. Dekoratif tuvalet kağıtlığı modelleri estetik ve şık banyo dekorasyonları için renkli ve desenli modelleriyle ideal ürünlerdir. Çöp kovalı, kağıt havlu standlı gibi ilginç duvar kağıtlıkları özel dizaynlar oluşturabilmenizi sağlar. Duvara monte ya da ayaklı tuvalet kağıtlığı çeşitleri bulunmaktadır. Altın, antrasit, krem, bej, pembe gibi geniş bir renk skalasına sahiptir.

Tuvalet Kağıtlığı Fiyatları

Kişisel temizliği sağlamak amacıyla kullanılan tuvalet kağıtlıklarının kullanım alanına göre değişen modelleri bulunmaktadır. Klasikten moderne her dekorasyon anlayışına eşlik edecek tuvalet kağıtlıklarının fiyatları markasına, modeline, rengine bağlı olarak farklılık gösterir.

Tuvalet Kağıtlığı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyo ve tuvaletlerde kullanılan hijyen sağlayan aksesuarlar arasında yer alan tuvalet kağıtlıkları modeller arasından dekorasyon anlayışınıza uyum sağlayacak ürünleri tercih etmelisiniz. Modern tasarımlar için ayaklı tuvalet kağıtlıkları fonksiyonel bir kullanım sağlamaktadır. Duvare monte tuvalet kağıtlıklarını ise küçük banyo ve tuvaletler için tercih edebilirsiniz.

Şık dekorasyon dizaynlarında dekoratif tuvalet kağıtlıkları estetik ve özel bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. Tuvalet kağıtlıklarının üretildiği malzemeler kalitesini belirler. Plastik ürünler yerine sağlık açısından paslanmaz çelik, metal, krom gibi tuvalet kağıtlıklarını tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.