Filtre
Filtre

Tuvalet Fırçası Modelleri

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Banyo ve tuvaletlerde kullanılan her malzeme için temizlik ve hijyen detayı oldukça mühimdir. Temizlik ve hijyen sağlayan pek çok aksesuar farklı kullanım özellikleri sunmaktadır. Sabunluk, çöp kovası, kağıt verici, tuvalet fırçası gibi malzemeler hijyen için gerekli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Tuvalet fırçaları ise banyo ve tuvalet temizliğinde kullanılması gereken farklı modellere sahip ürünlerdir. Sağlıklı ve temiz bir banyo tasarımı için tuvalet fırça takımının üretildiği malzemeye dikkat etmek gerekir.

Banyo ve tuvaletlerinizde hijyen oluşturacak tuvalet fırça takımlarını marka, model, renk, fiyat filtreleme alternatifleriyle Evim.com sitesinden bulabilirsiniz.

Tuvalet Fırçaları

Hijyen ürünleri arasında yer alan tuvalet fırçalarının özellikleri değişmektedir. Sağlıklı bir ortam oluşturmak için tuvalet fırçası seçerken hijyenik özelliklerin ön planda olması gerekir. Fonksiyonel, kolay temizlenen, dayanıklı tuvalet fırça takımları banyo ve tuvalet tasarımlarınıza uyum sağlayacak modellerde üretilmektedir.

Krom, seramik, metal, paslanmaz çelik, plastik gibi farklı malzemelerden üretilen klozet fırçası bulmak mümkündür. Tuvalet fırçaları tek olarak satılabildiği gibi tuvalet fırçalığı ile takım halinde satılabilmektedir.

Metal Tuvalet Fırçası: Temiz ve sağlıklı bir banyo ortamı oluşturmak için farklı özelliklerdeki tuvalet fırça setlerini kullanabilirsiniz. Tuvalet fırçaları arasında en çok kullanılan metal tuvalet fırçaları paslanmaz ve kolay temizlenen yüzeye sahiptir. Tuvalet fırçalığı ve metal saplı tuvalet fırçasından oluşmaktadır. Metal sapa sahip wc fırçası kolay kullanımı ve çabuk temizlenen yüzeyi ile her banyoda kullanıma uygundur.

GüralVit,ECA,Newarc,Bien markalarının banyo ve tuvaletlerinize uyum sağlayacak klozet fırça takımlarına cazip fiyatlarıyla Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Seramik Tuvalet Fırçası: Doğal ve sağlıklı malzemelerden biri olan seramikten üretilen seramik tuvalet fırçası özel desenleriyle dikkat çekmektedir. Klasikten moderne her dizayna eşlik edecek seramik tuvalet fırçası bulmak mümkündür. Seramik desenli tuvalet fırçalığında plastik/metal saplı tuvalet fırçası kullanılabilmektedir. Set şeklinde satılan seramik tuvalet fırçaları beyaz, siyah, altın gibi farklı renk alternatifleriyle çarpıcı tasarımlar oluşturmanızı sağlar.

Krom Tuvalet Fırçası: Modern tasarımlarda kullanılan krom tuvalet fırçası derin haznesiyle kolay bir kullanım sunar. Dayanıklı krom yüzeyi ile leke tutmaz. Kolay temizlik sağlayan krom tuvalet fırçaları ve tuvalet fırçalığı otel, ofis, restoran gibi farklı alanların tuvaletlerinde kullanılmaktadır. Ergonomik dizayn klozet fırçalığı genellikle silindir şeklindedir.

Bocchi, System, Hafele gibi markaların özel dizayn krom tuvalet fırçaları farklı modellere sahiptir.

Duvara Monte Tuvalet Fırçası: Kolay ve güvenli bir kullanım sunan duvara monte tuvalet fırçası işlevsel özelliğiyle tercih edilmektedir. Duvara monte aparatı metal, krom gibi malzemelerden üretilmektedir. Tuvalet fırçalığı ise cam, metal gibi ürünlerden oluşmaktadır. Mikrop oluşumu engelleyen özellikleriyle hijyeniktir. Beyaz, altın, bronz, antrasit gibi farklı renk ve desenleriyle şık bir görünüme sahiptir.

Tuvalet Fırçası Fiyatları

Banyo ve tuvaletlerde antibakteriyel, hijyenik çözümler sunan tuvalet fırçalarının ihtiyaçlara yönelik modelleri vardır.Tuvalet fırçalarının fiyatları modeline, rengine, markasına bağlı olarak değişmektedir.

Tuvalet Fırçası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Klozet temizliği sağlayan tuvalet fırçalarını almadan önce hijyenik özellikler taşımasına dikkat etmek gerekir. Küçük banyolar için pratik metal tuvalet fırçaları idealdir. Şık banyolar için ise seramik tuvalet fırçaları desenli modeleriyle tercih edilmektedir. Tuvalet fırça takımlarının kolay temizlenebilmesi sağlık açısından özen gösterilmesi gereken ayrıntılar arasında yer almaktadır.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.