Filtre
Filtre

Sıvı Sabunluk Modelleri

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Yaşam alanlarındaki her bölümün dekorasyonu farklı kriterler taşımaktadır. Banyo dekorasyonlarında estetik, konfor ve işlevsellik ön plana çıkmaktadır. Banyo dekorasyonlarının tamamlayıcı malzemeleri arasında banyo aksesuarları da yer almaktadır. Banyo aksesuarları banyoya canlılık ve fonksiyonellik katan ayna, askılık, etajer, sıvı sabunluk gibi zengin ürün skalasına sahiptir. Hijyenin büyük önem taşıdığı banyolarda banyo aksesuarı olara sıvı sabunluklar kullanılmaktadır.

Lavabonun üzerine konumlandırılan sıvı sabunluklardan duvara monte sıvı sabunluklara kadar kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliklerde özel marka, renk, model filtreleme alternatifleriyle sıvı sabunluk modellerini Evim.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Sıvı Sabunluklar

Banyo aksesuarları kategorisinin önemli ürünlerinden biri olan sıvı sabunluklar banyoya renk katan küçük ve etkili tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Sıvı sabunluk modelleri her dekorasyon stili ile bütünleşecek özellikler taşımaktadır. Seramik, porselen, cam, metal, paslanmaz çelik gibi farklı malzemelerden üretilen sıvı sabunluklar estetik ve şık dizaynları ile banyonuza güzellik katar.

Standart Sıvı Sabunluk: Kişisel temizliği sağlayan sıvı sabunluklar genellikle banyo lavabosunun üzerine yerleştirilmektedir. Yuvarlak, oval gibi pek çok farklı modelde sıvı sabunluk vardır. Banyo dekorasyon anlayışınıza uygun renklerdeki modelleri tercih etmeniz önemlidir. Şık banyo tasarımları için ışıltılı modeller öne çıkmaktadır. Beyaz, krom, bej, antik, kumlu gibi renk skalasıyla banyo tasarımlarınıza eşlik eder.

Bien,Bocchi,GüralVit markalarının sıvı sabunluklarıyla banyolarınızda estetik ve şık bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Duvara Monte Sıvı Sabunluk: Duvara monte sıvı sabunluk banyoda işlevselliğe önem veren kişilerin tercihidir. Lavaboya yakın olan duvara kolay bir biçimde monte edilmektedir.  Halka şeklindeki paslanmaz çelikten ya da metalden yapılan montaj aparatının üzerine cam, seramik gibi sıvı sabunluklar yerleştirilir. Özellikle şeffaf/saydam sıvı sabunluklar modern banyo dekorasyonlarında lavabo, ayna, aplik gibi aksesuarlar ile ahenk oluşturmaktadır.

Primanova,Defne, Livea,ECA gibi markalarının özel dizayn altın, bronz, siyah renklerindeki duvara monte sıvı sabunluk modelleri banyolarda göz alıcı tasarımlara imza atmanız için Evim.com sitesinde sizleri bekliyor!

Depolu Sıvı Sabunluk: Otel, ofis, restoran gibi mekanların tuvaletlerinde depolu sıvı sabunluklar hijyeni sağlamak için tercih edilmektedir. Depolu sıvı sabunlukların sıvı sabun kutuları farklı ebatlarda üretilmektedir.  5, 10, 20 kg depolama kapasitesi ile kullanım alanının ihtiyaçlarını karşılar. Depolu sıvı sabunluklar butonlu olabildiği gibi fotosel sistemiyle otomatik olarak sabun alabileceğiniz özel modellere sahiptir.

 Son zamanlarda evde kişisel hijyeni sağlamak amacıyla kalabalık ailelerin tercihi de tasarruf sağlayan depolu sıvı sabunluk modellerinden yana olmaktadır.

Sıvı Sabunluk Fiyatları

Banyo aksesuarları arasında temizliği sağlayan sıvı sabunluklar oldukça rağbet görmektedir. Sıvı sabunlukların modelleri dekorasyon anlayışına ve kişisel ihtiyaçlara göre şekillenir. Sıvı sabunlukların fiyatları ise markasına, modeline, ebatlarına, malzemesine ve rengine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Sıvı Sabunluk Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşam alanlarında kişisel temizliğin önem taşıdığı mutfak, banyo gibi her alanda kullanılabilen sıvı sabunlukları satın alırken kullanım alanına uygun modelleri tercih etmeye özen gösteriniz. Yoğun bir kullanıma sahip olan alanlar için depolu sıvı sabunluklar tercih edilmelidir.

Banyolarınız için duvara monte sıvı sabunluklar kullanım kolaylığı sunmaktadır. Temizlemesi kolay, leke tutmayan, suya dayanıklı bir yüzeye sahip sıvı sabunlukları kullanabilirsiniz. Sıvı sabunluk modellerinde ürün çeşitliliği fazla olduğu için banyo dekorasyonunuza uyum sağlayacak modeli seçmeye özen gösteriniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.