Filtre
Filtre

Sabunluk Modelleri

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Kişisel hijyeni sağlayan banyo malzemeleri banyo aksesuarları arasında bulunmaktadır. Şampuanlık, süngerlik, kağıt verici, sabunluk gibi banyo ve tuvaletlerde temizliğe yardımcı ürünler oldukça rağbet görmektedir. Küçük ebatlarıyla sabunluklar dikkat çekmese de banyo tasarımlarına renk katmaktadır.

Banyo ve tuvaletlerde klasikten moderne her dekorasyon stiline uygun sabunluk modellerini avantajlı fiyat fırsatlarıyla Evim.com sitesinden satın alabilirsiniz.

Banyo Sabunluk

Her alanda kullanılan temizlik malzemelerinden biri olan sabunları muhafaza etmek için sabunluk kullanılmaktadır. Sabunluk modelleri ve ebatları farklılık gösterir. Katı ve sıvı sabunluklar için birbirinden özel sabunluk modelleri bulunmaktadır. Beyaz, siyah, altın, gri, desenli gibi her banyo tasarımına uyum sağlayacak bir sabunluk çeşidi vardır.

Kalıp sabunluk, duvara monte sabunluk, depolu sabunluk modelleri yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Kalıp Sabunluk: Kişisel hijyeni sağlayan sabunların steril bir şekilde saklanması gerekir. Katı sabunları saklayabilmeniz için paslanmaz çelik, seramik, plastik, metal gibi malzemelerden kalıp sabunluk üretilmektedir. Yuvarlak, dikdörtgen, kare, oval gibi farklı modellerde sabunluklar banyo dekorasyonlarınıza eşlik eder. 

Geçmişten günümüze kadar gelen, dekorasyon trendleri arasında yer alan el sabunluklar katı sabunlar için özel mıknatıs sistemine sahiptir.  El şeklinde sabunluk duvara sabitlenerek kullanılabilmektedir.

Duvara Monte Sabunluk: Katı ve sıvı sabunlar için kullanılabilen duvare monte sabunluk modelleri hijyenik ve pratik kullanımı ile tercih edilmektedir. Duvara monte katı sabunluklar plastik, paslanmaz çelik, cam gibi malzemelerden üretilir. Kadın eli sabunluk modeli oldukça sık kullanılan özel ürünlerdir. Ayna, diş fırçalık gibi aksesuarlar ile takım halinde satılan duvare monte sabunluklar banyonuzda bütünlük sağlar.

ECA, Newarc, Bocchi, Defne, Hafele gibi kalitesiyle öne çıkan markaların banyo tasarımlarınızı yenileyecek sabunluk modelleri marka, renk, model, fiyat filtreleme alternatifleriyle Evim.com adresinde sizleri bekliyor!

Depolu Sabunluk: Yoğun olarak kullanılan ofis, otel, restoran gibi yaşam alanlarının banyo/tuvaletlerinde hijyeni sağlamak için depolu sabunluklar tercih edilmektedir. Sıvı sabun depolama kapasitesi değişen modeller ile sağlık açısından kullanıma uygundur. 5,10, 20 kilogram sıvı sabun depolama sistemine sahip sabunluklar bulunmaktadır.

Beyaz, krom, altın, antrasit gibi renk seçenekleri ile kullanım alanına uyum sağlar. Duvara vida ile monte edilmektedir. Tasarruf sağlayan depolu sabunluk modelleri oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Sabunluk Fiyatları

Banyo ve tuvaletlerde kullanılan aksesuarlar arasında kişisel temizliği sağlayan sabunları, sabunluk aracılığıyla saklayabilirsiniz. Sıvı sabunluk, katı sabunluk gibi sabun türlerine özel sabunluk modelleri bulunmaktadır.  Sabunlukların fiyatları özelliklerine göre değişmektedir.

Yaşam alanlarınıza renk katacak en özel sabunluk modelleri avantajlı fiyatlarıyla Evim.com adresinde hizmetinizdedir.

Sabunluk Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyo aksesuarları arasında yer alan sabunluklar farklı özellikleriyle öne çıkmaktadır. Katı sabunlar ve sıvı sabunlar için birbirinden ayrı modeller vardır. Kullanacağınız malzemeye uygun model tercih etmelisiniz. Yoğun olarak kullanılan alanlar için depolu sabunluklar kullanılmaktadır.

 Evinizdeki banyo ve tuvaletler için kalıp sabunluk ve duvara monte sabunluklar uygundur. Sabunluk modellerinin yüzeyi antibakteriyel, leke tutmayan özellikte olmalıdır. Banyo dekorasyonunuza uyum sağlayacak renklerde sabunluk seçmeniz önemlidir. Sade banyolar için beyaz renk, şık banyo tasarımları için altın rengi desenli modelleri kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.