Filtre
Filtre

Kağıt Bekletmelik Çeşitleri

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Yaşam alanlarının zamanınızı en çok geçirdiğiniz bölümlerinden biri olan banyolarınızda kullandığınız her malzeme konfor sağlayacak yeterlilikte olmalıdır. Banyoda konfor sağlayan yan ürünler banyo aksesuarlarından oluşmaktadır.  Banyo aksesuarları aslılıktan etajere, çöp kovasından kağıt bekletmeliği kadar zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Kağıt bekletmelikler farklı ve yedekli dizaynları sevenler için iyi bir alternatiftir. Yedek tuvalet kağıdı bulundurmanızı sağlayan kağıt bekletmelikler oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Evim.com sitesinden banyolarınız için özel çözümler sunan kağıt bekletmelik çeşitlerini bütçe dostu fiyatlarıyla inceleyebilirsiniz.

Kağıt Bekletmelik

Kağıt bekletmelik; tuvalet kağıdınızı yedeklemek için kullanabileceğiniz duvara monte edilen askı aparatından oluşmaktadır. Banyoda fonksiyonel çözümler için özel dizaynları ile kullanım kolaylığı sağlar. Krom, metal, çelik gibi suya dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Yatay ve dikey modelleri bulunmaktadır. Genellikle standart ebatlarda üretilmektedir.

Yatay Kağıt Bekletmelik: Duvara yatay bir biçimde monte edilen kağıt bekletmeliklerdir. Tuvalet askılığının yanına veya altına monte edilebilir. Köşeli ve yuvarlak model alternatifleriyle banyo dekorasyonuna uyum sağlar. Krom, siyah, antrasit gibi renk çeşitleri vardır.

Yatay kağıt bekletmelik modelleri Bien, Bocchi, Newarc markalarının kaliteli tasarımlarıyla Evim.com adresinde marka, model, renk, fiyat filtrelerini listeleyebileceğiniz özel alanı ile hizmetinizdedir.

Dikey Kağıt Bekletmelik: Yedek tuvalet kağıdını dikey olarak yerleştirebileceğiniz kağıt bekletmelik modelidir. Banyo duvarına vida ile dikey olarak monte edilir. Rahat bir kullanım sunan dikey kağıt bekletmelik paslanmaz çelik, krom, metal gibi malzemelerden üretilmektedir. Modern banyo dekorasyonları için parlak krom ve siyah renkleri öne çıkmaktadır.

Hafele,Livea, GüralVit markalarının daire, otel, villa gibi kullanım alanlarına eşlik edecek kağıt bekletmelik çeşitleri bulunmaktadır.

Kağıt Bekletmelik Fiyatları

Banyo aksesuarları arasında alternatif bir kullanım sağlayan kağıt bekletmeliklerin fiyatları modeline, markasına ve rengine göre farklılık göstermektedir. Her markanın kendine özgü kağıt bekletmelik modelleri vardır.

Kağıt Bekletmelik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kağıt bekletmelik alırken üretildiği malzemeye dikkat etmelisiniz. Malzemenin kullanım ömrünün uzun ve suya dayanıklı olması gerekir. Paslanmaz çelik ve krom kağıt bekletmelikler kalitesiyle bilinmektedir. Yatay ve dikey kağıt bekletmelik modellerinden tuvalet askılığına uygun, kullanım kolaylığı sağlayacak modeli belirlemelisiniz. Ayrıca kağıt bekletmeliğin modeli banyo dekorasyonunuza uyum sağlamalıdır.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.