Filtre
Filtre

Diş Fırçalık Çeşitleri

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Banyo aksesuarları  villa, daire gibi yaşam alanlarının banyolarında genel dekorasyonu yenileyen özel ürünlerdir. Banyo aksesuarları arasında yer alan malzemeler banyoda konforlu bir kullanım sunarken, estetik görünümleriyle de banyolara güzellik katmaktadır. Ayna, etajer, şampuanlık, aplik, diş fırçalık gibi banyo aksesuarları banyo tasarımlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Diş fırçalıklar; kişisel temizlik ürünleri arasında yer alan diş fırçalarınızı kolay bir şekilde saklamanızı sağlayan ürünlerdir.

Banyo tasarımlarınızın ambiyansını değiştirecek diş fırçalık modellerini Evim.com sitesinden bulabilirsiniz.

Diş Fırçalık

Banyo aksesuarları arasında yer alan diş fırçalıklar; her banyo tasarımına uyum sağlayan özel renk ve modellere sahip malzemelerden oluşmaktadır. Seramik, plastik, porselen, metal, cam gibi malzemelerden üretilen diş fırçalıklar etajerin üzerinde kullanılabilir ya da duvara monte edilebilmektedir. Ebatları modeline göre farklılık gösterir.

Standart Diş Fırçalık: Standart diş fırçalıklar etajer ya da lavabonun üzerinde kullanıma uygun ürünlerdir. İkili, üçlü, dörtlü bölmelere sahip diş fırçalıklar kişisel bakımınızı yaparken kolay bir kullanım sunar. Diş fırçalıklar set halinde sıvı sabunluk, sabunluk, pamukluk gibi banyo aksesuarlarıyla birlikte satılabilmektedir.

Duvara Monte Diş Fırçalık: Duvara monte edilebilen diş fırçalıklar lavabo, ayna, etajer gibi banyo aksesuarlarıyla uyum sağlamaktadır. Metal askısı aracılığıyla özel bir görünüm sunan diş fırçalıkların altın, antik lak, beyaz, krom gibi farklı renk alternatifleri bulunmaktadır.

Bien, Bocchi, ECA, Hafele gibi markaların özel dizayn diş fırçalıklarına Evim. Com sitesinden marka, renk, model filtreleme seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

Diş Fırçalık Fiyatları

Banyo aksesuar çeşitlerinde hijyen sağlayan diş fırçalıkların genel özellikleri aynı olsa da marka, model, renk gibi ince detayları vardır. Bu detaylar diş fırçalıklarının fiyatlarında değişikliğe sebep olmaktadır.

Evim.com adresinden banyo tasarımlarınızda dikkat çekecek diş fırçalık modellerini bulabilirsiniz.

Diş Fırçalık Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyo dekorasyonlarında birbirinden özel nüanslar oluşturan diş fırçalıkları alırken üretildiği malzemeye dikkat etmeniz gerekir. Suya ve neme karşı dayanıklı malzemeleri tercih etmelisiniz. Antibakteriyel yüzeye sahip olan diş fırçalıklar oldukça kullanışlıdır.

Banyonun genel dekorasyonuna uyum sağlayacak siyah, antrasit, altın gibi farklı renk detaylarını tercih edebilirsiniz. Takım halinde satılan diş fırçalıklar ise banyoda kolay bir dekorasyon yapmanızı sağlamaktadır.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.