Filtre
Filtre

Banyo Askılık Modelleri

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Yaşam alanları arasında yoğun kullanıma sahip olan banyolar için kullanım kolaylığı sağlayacak pratiklikte aksesuarlar üretilmektedir. Banyo aksesuarları; makyaj aynası, sabunluk, bornozluk, şampuanlık, askılık gibi çeşitli malzemelerden oluşmaktadır. Klasikten moderne her banyoya uyum sağlayacak özelliklerde aksesuara rastlayabilirsiniz. Banyo askılıkları kullanım açısından oldukça fonksiyonel ürünlerdir. Banyo askılığı küçük ama etkili modelleri ile banyo dekorasyonlarının tamamlayıcısı olarak dikkat çekmektedir.

Farklı ebatlarda ve kullanım özelliklerinde üretilen banyo askılıklarına bütçe dostu fiyatlarıyla Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Banyo Askılıkları

Banyo askılığı; banyo duvarlarına ya da dolaplarına monte edilebilen havlu, bornoz gibi ürünleri asmaya yarayan pratik kullanımı ile dikkat çeken ürünlerden oluşmaktadır. Banyo askı aparatları vakumlu ya da duvara vida ile sabitlenecek modelleriyle banyolarda kullanılabilmektedir.

 Ürün çeşitliliği geniş modelleri banyolarınıza eşlik edecek niteliklerdedir. Banyo askılıklarının ebatları ve askı kalınlığı modeline göre farklılık göstermektedir. Kalın askılıklar modern banyo tasarımlarında kullanılırken, ince askılıklar şık tasarımlar ile bütünleşmektedir.

Banyo Duvar Askısı: Banyonun ihtiyaç duyduğunuz her duvarında kullanabileceğiniz banyo duvar askısı modelleri mevcuttur. Paslanmaz çelik, krom gibi suya dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Havlu, kıyafet gibi eşyalarınızı düzenli bir şekilde asabileceğiniz tekli, çiftli, üçlü askılar pratik kullanımıyla banyolarınızda ergonomik tasarımlar oluşturmanızı sağlar. Banyo askıları genellikle el yıkama alanlarına yakın olan duvarlarda kullanılmaktadır. Duvara sabit olarak ya da vantuz yardımıyla kolaylıkla monte edebileceğiniz modelleri vardır.

Bien, Hafele, Starax, System markalarının en özel banyo askılarını marka, model, renk, fiyat filtreleme özellikleriyle Evim.com sitesinden bulabilirsiniz.

Banyo Bornoz Askısı: Bornoz askılığı yıkanma bölümlerine yakın duvarlarda bornozlarınızı asmak için kullanabileceğiniz ürünlerdir. Genellikle krom rengin öne çıktığı banyo askılıklarında beyaz, siyah, altın gibi renk alternatifleri bulunmaktadır. Modern banyolar için düz ikili bornoz askıları estetik ve sade tasarımları ile ön plandadır. Estetik, şık ve avangard banyo dekorasyonlarında ise ECA, Bocchi, Hafele gibi markalarının parlak pirinç, antik bronz, altın renkleri oldukça rağbet görmektedir.

Otellerde, villalarda, iç mekanlarda özel bir tasarım oluşturabileceğiniz banyo askısının

 75x95 mm, 70x90 mm gibi ebatları vardır. Banyoda kullanacağınız alana göre askı ebatlarını belirleyebilirsiniz.

Sektörün öncü markaları arasında yer alan GüralVit, Bocchi, ECA markalarının banyo dekorasyonuna renk katacak özel bornoz askıları vardır.

Banyo Askılık Fiyatları

Banyo aksesuarları arasında banyo dekorasyonlarınıza güzellik katacak birbirinden özel ürünler yer almaktadır. Banyo aksesuarları içinde yer alan banyo askılıkları; ufak dokunuşlarla rahat bir kullanım sunan modelleri bünyesinde barındırmaktadır. Banyo aslılıklarının fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterir.

Banyo Askılığı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyo askılığı alırken kullanım alanına uygun modelleri tercih etmeniz önemlidir. Vida ile monte edilen duvara sabit modeller dayanıklılık açısından kullanışlı ürünlerdir. Vakumlu modeller ise istediğiniz zaman yerini değiştirebilmenizi sağlar. Sudan etkilenmeyen, paslanmaz yüzeye sahip askılıkları tercih edebilirsiniz.

Sade banyo tasarımları için krom askılıklar, şık ve dekoratif tasarımları sevenler için ise bakır, altın renklerindeki askılıklar öne çıkmaktadır. Banyonun genel dekorasyonuna uyum sağlayacak modelleri kullanmaya özen gösteriniz. Tek, çift, üçlü gibi askılıklar arasında ihtiyacınızı karşılayacak olan modeli kullanmalısınız.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.